Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

hmm anladım canım teş.ederim

Merhaba arkadaslar iki gündür canim hersey cekiyor kendimi zor tutuyorum gözümün önünden kekler pastalar geciyor acayip canim istiyo yemicem ama 60 lara ineyim de kendime bigün izin vericem.
Bugün disardaydim kahvalti yapamadim bi yumurtali marullu sandvic , bi kahve yedim
Öglen aksamdan kalma yemegimi yedim yarim tabak bulgur pilavi, fasulye
Birazdan bi corba pisiricem yaninada yogurt uyumadan bi saat öncede bi meyveli yogurtla bitiririm günü.

Merhaba kizlar
hepiniz süper azimlisiniz. Maşallah:) benim yediklerim:
1 halley
1 fincan sekersiz light sutle Nescafe

1 dilim ekmek
2 parmak büyüklüğünde peynir
1 yumurtayla yapilmis omlet
Domates salatalık
1 tatlı kaşığı nutella
1 parmak büyüklüğünde tahin helvası

1 fincan salep
4 cizivic kraker

1 tabak yayla çorbası
3 köfte
1 avuç spagetti

1 kivi 1 tane de mandalina yer günü kapatirim ben spor yapamıyorum kizimi kanguruya koyup 1 tur atıyorum dışarda. O da hava aliyo bana da iyi geliyo

Canım tut kendini bişi kalmadi 60 lara

Ben karbonatli suyun cok faydasini gordum.ozellikle karni bagirsaklari temizliyr daha rahat tuvalete cikmaya yardimci oluyr. En azindan ben boyle etkisuni goruyrm belki genel bisy dgldr arkadasim

Pembepanter arkadasim sen bi ara alkali diyet yapmistn ya bana da soylemistn kocaman salata yapiyrm faln diye. Alkali diyette meyve de var degl mi ? Meyveyi istedgmz kadr yiyebilr miyz ?

İyi aksamlar arkadaslar.masallah herkese.ben surekli yazaamiyorum ama takip ediyorum.menu yazmak zorunlu mu .iki gundur dikkat ediyorum.az yiyorum.iki cocuklaa zor oluyor.bir de ogleden sonra okulum var.okulda cok zor dikkat etmek.ins bi sonuc alabilirim.

öffffffffffffffff bugün misafir vardı ((

sabah bir dilim ekmek peynir yumurta rezene cayı (şeker attım şekersi içemiyom cayııııııııııııııııııııı)

öğlen yani misafirlerle 2 gb 2 dilim zeytinli ekmek bol acılı sos ve 1 bardak cay içtim şekerli yine (

akşam bir kase corba 2 dilim ekmekle de yogurtlu biber yedim :))

şimdi kızımla komşuya gitcez cay içerim inşallah tatlı bişiler yoktur onda yoksa yerimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmçok canım tatlı istiyoooooooooooooooooooo

boza içip günü kapatmayı düşünüyorum

Hayır canım neden zorunlu olsun. Okulda meyveyle cevizle geçiştirmeye çalış bence

Umarim şeytana uymamissindir canım:)

Umarim şeytana uymamissindir canım:)

şeytana değil de yavrusuna uydum acık :) mısır patlattılar bide kemalpaşa tatlısı getirdi 4 tane koymuş bide taba normalde hop hop atardım ama 1 tanesini yedim cnaım çok çekti mısırda 5-6 tane oda kızım cok istedi ona ezip vermek icin az yedim sonra bütün tabakalrı geri yolladımki yemim diye 2 cay içtim ama şekerli( sekersi zcay içmektense hiç içmem daha iyi

günaydın kızlar sanırım ben anca adapt eolacağım bu işe :
sabah
yarım ekmek arası penir domates zeytin 2 bardak çay
öğlen
1 adet kremalı bisküvi
türk kahvesi
ara öğün
1 adet ekşi elme
akşam
1/4 ekmek
patates kızartması ve köfte

canim hicbir zorunlulugun yok..okulda da kuruyemis meyve yiyebilirs n..sandvic yapip goturebilirsin..
sekersiz denesrne cayi dahacguzrl oluyor tadi..
supersin valla bravo yememissin..alkislar san gelsin
patates kizartmadi az yediysrn guzel olmus

aa yok canım öyle aman aman yemedim tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…