Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

dünkü menüm
sabah:1 dilim tam buğday ekmeği,1kk beyaz peynir 2 kaşık lor peynir 5 zeytin 1 haşlanmış yumurta dereotu domates salatalık 30 gram tahin helvası
ara: 1 elma
öğlen: yarım tabak tavuk sote 1 kase yoğurt 1 dilim ekmek
akşam: yarım tabak tavuk sote salata 1 dilim ekmek
ara :7 badem 2 kuru kayısı
su 3,5 lt

kızlar ben şimdi çalışıyorum ve öğle arası 20 dakikalık bir mesafem var eve yürüyerek kitempolu bir yürüyüşle evime gidip kızıma emzirip geeri aynı şekilde dönüyorum sonra akşam 4 gibi süt iznim başlıyor yine yürüyerek gidiyorum buda yürüyüş yerine geçer dimi???? ve ben iş yerinde de hep hareketliyim

Ben de dunku kacamaklardn sonra kacamak dediysem oyle azbuz degil- karbonatli suyumu ictm vucut alkali olsun diye ve ekmek yemeyi dusunmuyrm bugn hic ins iyi olur

Bence gecer tabi cok guzel yapoyrsn her firsati degerlendirmk lazim.
doğum zamanında 20 kilo almıştım 78ile doğuma gittim doğumdan sonra 74 e indi iş başlarbaşlamaz hep yürüdüm bi ara yine alır gibi oldum ve artık ok şükür her daim azalıyor kilolarım bu yürüyerek eve gitmek çok iyi oldu bana ki bende korse giyerdim hergün iyice ter yapsında yağlarım erisin diye
Ben de dunku kacamaklardn sonra kacamak dediysem oyle azbuz degil- karbonatli suyumu ictm vucut alkali olsun diye ve ekmek yemeyi dusunmuyrm bugn hic ins iyi olur
ama ben ekmek yemeden duramam ki kesinlikle ekmek yemem lazım yoksa aç kalırım

alkali suyun faydasini gordun mu..ben drnedim icemefim..zaten normal suyu bile ayirdedetim her cesidi icemem..
yuruyus envsrvdigim seylerden biri..keske havalar iyi olsa hetfun cikarim..somdilik kosu bandinda idare ediyorum..
ekmeksiz ben de yspamam gibi grliyordu..birkac gun kestim alisinca oluyor..ama diyeyisyen yemem gerejtigini soyledi..hem lif acisindan hem de icetdigi b vit vs sut yapiyormus..ginde 4-5 dolim verdi listede..
size listemi atayim

çok iyi olur canım ben isterim açıkçası

sabah(10:00): 2 yemek kaşığı lor peyniri ,
1 dilim beyaz peynir , 1 dilim tahin helvası ,1 adet haşlanmış yumurta veya yağsız tavada yumurta ,şekersiz açık çay ,salatalık domates maydanoz tere dereotu, 3 4 adet zeytin ,2 dilim tam buğday ekmeği veya çavdar ekmeği

ara (12:00): 1 porsiyon meyve
öğle (14:00): 6 kaşık az sulu sebze yemeği 1 kase yoğurt veya cacık
ara (16:00): 2 dilim ekmek arası beyaz peynirli tost , 1 bardak ayran veya süt
akşam( 19:00):5 köfte kadar ızgara et /tavuk/balık veya 7 -8 yemek kaşığı kurubaklagil veya
etli yemek ,
bol yeşil salata (az yağlı ),
bir dilim tam buğday ekmeği veya bir kepçe çorba veya 3 kaşık bulgur pilavı

ara (20:00- 20: 30): 1 porsiyon meyve 10 12 tane badem veya fındık

1 porsiyon meyve :2 adet mandalina veya 1 orta boy elma yada portakal , yarım armut ya da muz , 1 adet kivi ,3 4 dilim ayva

bakinca cokmus gibi geliyor insana ama cok degil..cuma sabahi bu liste ile bir haftami doldurmus olucam..sonucu size de söylerim. .ama mesrla bazrn sabahları 1 dilim yiyorum ekmegi veya tost yemiyorum da bir dilim ekmrkle peynir yiyorum..

bi de haftada bir kez sütlü tatlı hakkım var..bir ara oöğün yerine.
henuz kullanmadım hakkimi..
öğleden sonra komsum grlecekmis bebek gormeye 1 saat once soyledi..cikamadim da bisryler almaya. .buzlukta pogaca varfi onu cikardim..biskuvi de yok..sütlü irmik tatlısı vardi poşet. .onu yaptim..belki ondan yerim

bakinca cokmus gibi geliyor insana ama cok degil..cuma sabahi bu liste ile bir haftami doldurmus olucam..sonucu size de söylerim. .ama mesrla bazrn sabahları 1 dilim yiyorum ekmegi veya tost yemiyorum da bir dilim ekmrkle peynir yiyorum..
ama ben böyle bişey yapamam işte çalıştığım için

ama ben böyle bişey yapamam işte çalıştığım için
kendine gore adapte edebilirsin..
diyetisyen liste yaoarken sorular sordu kisiye özel yaptigini soyledi..ornegin tatli sevdigimi soyledim sabahlari rahin helvasi verdo hem de sütünü arttırır dedi..yemek saatlerimi de sordu..ben genekde sabah spor yapiyorum o yuzden kahvaltim 11 gibi oluyor ona gore ayarladi..gorumcemle birlikte gittik..onun listesi ile benimki cok farkli..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…