Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

canım kaç ile hamile kaldın sen? ben 66 ile hamile kaldım. şuan 74-75 kiloyum.. neler yapıosun kilo vermek için?
Canim ben hep 58 ,60 arasinda gidip gelen biriydim ama hamile kalmaya calisirken kendimi cok saldim daha hamile kalmadan kilo almaya basladim 65 falandim sanirim hamile kaldigimda sonra zaten aldikca aldim. Simdi diyetle 73.5 indim ( bugün ne kadarim bilmiyorum ).
Ben ekmegi kistim protein agirlikli besleniyorum iki ana iki ara ögün kahvalti genelde gec yapiyorum zaten aksam da 5 de yemeye calisiyorum yemegi az yiyorum az yagli yemekler yapiyorum. 6 dan sonra kesinlikle agir bisey yemiyorum ya elma ve yogurt yada meyveli yogurt. Ekmegi bugün iki dilime indirdim yavas gidiyor ama gidiyor sükür.

Günaydin arkaslar nasil gidiyor ? Yeni gelen arkadaslar hos geldiniz.
Ben dün yemegi biraz fazla kacirdim esim yüzünden o yüzden bugün vermis olabilecegimi sanmiyorum yinede tartilip bakicam birazdan.
Dün kendime uzun bi aradan sonra ilk kez bi seyler aldim normal bedenime göre aldim suan dar bana hepsi :) ama zaten hirs yapim diye aldim esim de al al nasil olsa vericeksin kilolari diyo ( kibarca vermek zorundasin bu kilolari diyor yani )
Bakalim bugün almismiyim kilo. Whisper bugün ekmegi ikiye düsürim en iyisi bi tatliyla bi tuzluyla

Aynen canım daha iyi olur bence. Ben de oglen esim gelene kadar doğru düzgün bişi yemiyodum ama anladım ki abur cubur atistiriyorum sürekli. O yüzden az önce çikolatalı kellogs special yedim bi kase light sutle. Bi de böyle denicem bakalım.

Bugünde bi degisiklik yok kilomda dün kacirdiklarimdan dolayi sanirim ne yapalim saglik olsun :) whisper canim benimde büyük hatalarimdan biri esimle yiyicem diye bekleyip iki kati acikmam ve gec saatlerde yemek yemem oldu simdi beklemiyorum ne yapim beraber yemek güzel ama kilolari vermek gerek

kızlar demin tartıldım. gecen haftaya göre 2 kilo vermişim..71 küsur düz hesap 72 çıktım tartıda... şuan hedefim 66.. 66'ya ulaşıncada 64-63..

bugün itibari ile kalça egzersizlerine başladım.. çünkü hamilelikte en çok gögüslerim ve kalçalarım şişti... diyet programım henüz yok.. ama yediklerime dikkat ediceğim bugünden sonra...

bu arada demir ilacı kullanıyorum.. kan seviyem bayağı düşük çünkü. Demir ilacıda acayip iştah açıyor..

Bende günde yarim saat egzersiz yapiyorum canim 20 dakika bacak ( eliptik bisiklet ) 10 dakika da göbek ve yan yaglar icin hareket yapiyorum faydasini da gördüm ölcülerimi almistim baslamadan önce bi kac cm fark etti.

merhaba kzlar..
iyi gidiyorsunuz. .meinschstz ekmeği iki dilime indirmekle iyi yaptin canim..
biz bugun de babannedeyiz..1 tam simit yedim maalesef. .
kiloma da bakmafim tekrar..
yarin bebek görmeye grlecek arkadaşlar. .umarim onlarla birlikte faxla yemem

Canım iradeli kendine hakim ol aldigimiz tatlar geçici ama kilolar kalici ona göre yemek gerek

kızlar bişey sorsam. .
aksam brlli bir saatten sonra biseyler yemeyi kesiyor musinuz..
ben dun 6 dan sonra yeneyeyim dedim..ama saat 10 da feci aciktim..gittim pekmez yedim ..
siz nasıl bir yol izliyorsunuz..aksam yemeginden sonra ara öğün yspiyor musunuz..
bir desadece anne sütü ile mi besliyorsunuz bebekleri. .
benim kuzum 2,5 aylik ve sadece anne sütü alıyor. .

Canım benimki de 2.5 aylık çok şükür sadece sütüm yetiyor. Akşam da ben eylül uyur uyumaz uyuyodum o ara iyi kilo vermiştim. Şu son günlere kadar da tatli yiyodum ama bundan sonra 1 mandalina o da yetmezse yarım kase yogurdun içine biraz dereotu koyup yicem hem yararlı hem az kalorili hem de süt yapar

yogurt ve dereotu cok mantikli..ben de bu tur bisey yiycem..yarin bir gideyim de diyetisyene..

Canim benimde kizim sadece anne sütüyle besleniyor baslarda biraz azalmisti sütüm vucüt beslenmeye alisinca normale döndü sanirim. Ben saat 5 de yemek yiyorum en son daha yemiyorum canim süt icin yatmadan bi saat önce falan ya bi elma ve biraz yogurt yiyorum baskada bisey yemiyorum ( ona ragmen kac gündür veremiyorum metabolizma alisti sanirim). Hatta bugün esim yüzünden 3.30 da yemek yedim saat 5 de bi kase yogurt yicem daha yemem artik .

Canim peynir yiyesim gelmedi dun ama 1 bardak sut ictim
Diyet yapmiyorum dafazla kacirmayayim diye dikkat ediyorum kilolar emzirmeyle gidiyo zaten kafaya takmamak lazim annemde kaliyorum cok kafama gore takilamiyorum,
Aralik sonuna eve gecicem o zaman daha iyi beslenmeye dikkat ederim insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…