Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Kızlar bugünkü yediklerim:
1 kuru kayısı 2 ceviz
1 kase kellogs special light sutle
2 dilim ekmek
2 parmak büyüklüğünde peynir
2 dilim salam
1 yumurta tavada az tereyağında pişmiş
1 tatlı kaşığı recel
1 ince dilim tahin helvası
1 mandalina
1 fincan sekersiz light sutle Nescafe
1 parmak büyüklüğünde çikolata
1 kase corba
1 kase ıspanak
1 kase yogurt
Nası sizce verir miyim artık biraz gayet de yemisim haa yazınca fark ettim .dikkat etmezken nası yiyodum acaba

Masallah burasi boyle giderse kisa surede hepimiz citir anneler olucaz..emzirme iki saat spor yapmaya bedel bi de saglikli beslendik mi tamamdir

Bence cok iyi gidiyosun devam

Bencede iyi canim cesitli beslenmek gerekiyormus zaten bu defa sayinca cok gibi oluyor :)

Arkadaslar 1 aydir diyet yapiyorum kac gündür gram oynamiyordum metabolizmam durdu sanirim. Bende internetten arastirdim birgün istediginizi yiyin ertesi gün yine devam edin diyetinize , metabolizmaniza sok yapin diyor herkes bende öyle yaptim simdi yemedigim kadar büskivi ve cikolata falan yedim umarim ise yarar yoksa diyetim telef oldu yarin devam edicem tabi diyetime bakalim umarim ise yarar. Bu arada ne yalan söylim 1 ay kismakdan sonra istediklerimi yemem acayip moralimi düzeltti :))

Gercekten oyle tatlar gecici ama o an bunu dusunmek biraz zor oluyor. Ben bir iki gun cok siki yapiyrm diyetimi sonra bir yere gittigmde ozellkle acligima denk geldiyse kesinlkle dayanamiyrm o yuzdn de motivasyonumu hep yuksek tutmam lazim ki devami gelsin

Tahlil sonuçların çıktı mı canım nasıl
bugun alicam canim..
cok guzel olmus sfiyet olsun..
iyi yapmissin canim...ne guzrl olmustur ohhh miden de bayram etmistir..

iste ben de boyleyim..o yuzden 1 aydir bir ileri bir geri veremedim bir turlu..

Günaydın tatli annisleeerr..dunki menum
sabah 1 dilim borek 1 simit peynir domates salatalik 1 kadik recel
öğle nesfit+yulaf ezmesi light sütle
aksam hamsivtava salata
burasi kotu oldu ama esim srviyorum diye almis tiramisu bur dilim yedim
su 3 lt

Günaydın kizlar topu topu 200 gr vermisim. Şaka gibi neyse moral bozmak yok.

Canım bugün o börek simit yerine 2 dilim ekmek

Aç kalma canım bol sıvı tuket. Yanında leblebi üzüm gibi şeyler taşı arada at ağzına ki aşırı acikma:)

Canım iyi yapmışsın ama bu bi kerelik olsun bugün tam gaz devam

iyi de yeni bssladin xanim..bence gatet guzel..hic bozma moralini boyle boyle gideceklet..
Canım bugün o börek simit yerine 2 dilim ekmek
tabiikiiii..bugun tam gaz baslafim...1 saat kosu bandinda 6 km yurudum.daha kahvalti yapmadim....
artik kacamak yok ilk hedefim 69..gorene kadar kacamak yok..69 oldugumda odul vericem kendime..

Supersin tatlım :) ben de 59 olunca ödül vericem. Odulum de ozsutte bi pasta şu saate kadar ben de 1 elma ve 3 ceviz yedim

Merhaba arkadaslar bu saate anca girebildim sabah ki menümü yazayim iki dilim kepek ekmegi , iki yumurtayla yapilmis az yagli menemen ( hepsini yemedim tabi ), recel ve krem peynir bu saate kadar bir orta boy kahve ictim aksam yemegimide 5 de yerim heralde henüz menüm belli degil yapinca yazarim .
Bu arada sabah tartildim dün homini girtlak yemistim 73.9 ciktim sandigim kadar cok cikmadi kabizligimin da etkisi var tabi simdi diyete tam gaz devam umarim metabolizmam hizlanmistir cabuk veririm kilolari iki gün sonra diyetimin bir ayi tam doluyor.

Kızlar doğumuna 2 hafta kalmış anne adayını aranıza alır mısınız?:) 14 kg aldım 88 kiloyum şu anda.
Menü yazıp paylaşıyor olmak insanı disipline ediyor gerçekten..emzirirken de işi avantaja dönüştürmek lazım. Sütler kesilmeden sağlıklı beslenerek kg verilebilir sanırım, tartı gününüz var mı ben de bildirim yapayım 15-20 gün sonra bi 7-8 kiloyu hastanede bırakmış olcam zaten:))))

Canım sağlıcakla al kucağına inşallah bebegini. Maşallah hiç kilo almamussin. Gerisi de kolay gider:)

Bekliyorum canım aksami ben de yazıcam; )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…