Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

hoşbulduk..38 beden bana hayal gibi maşallah sen güzel incelmişsin darısı benim başıma beden sorunun yok sanırım çünkü ben 66 kg.ken bile 40-42 den aşağı giyemiyordum alt bedenden bahsediyorum tabi butluyum da biraz

günaydınnn.maşallah 1.5 kg çok iyi iki günde..sen bu işi yapacaksın be canım..ama zaten protein emzirme döneminde çok işe yarar hamilelikte de öyle ben de yapabilsem keşke ama çok erken oğlum daha 47 günlük haksızlık ederim diye vicdanım hiç rahat değil şu yeşil çay ödem için mi kızlar hepiniz içiyorsunuz da

çiğdem canım bu atağın kaç gün süreceğini sanırım yabancı bi siteden hesaplanıyordu varsa linkini bir göndersene bana

çok teşekkür ederim canım motive edici sözlerin için,inşallahhhh hepimizzz istediğimizz kiloya varırızz incecik oluruz :) bence de senin için biraz erken ama yağdan, hamur işinden vs uzak durursan verirsin,ben hiç dikkat etmedim özellikle tatlı konusunda o yüzden veremedim.

Reserved access
buradan testi yapabilirsin,takıldığın bir yer olursa yardımcı olurum

AnneyimBen
kızlar gunaydınn gıremedımkac gundur antalyaya annemen geldımcumartesı gunu :)) bu cumartesıde donucemn ıkı oglumda ıyı sukur

sporumu bıraz aksattım annemın yanında yapamıyorum kızıyor :)) zayıflayacagım dıye daha erken dıyor anlatamıyorumn kı erken olmadıgını neyse yokken yapıyorum bende
dun alısverıse gıttım ıkı pantolonn aldım ve 38 beden oldu sok oldummm bı o kadardamutlu oldum :) 64 kıloya dusmusum 1 kılom daha gıttı :))))) kalan kılom 4

yessıl cay bızede dokunmadı huzursuzluk yapmadı hamıleleıgımdede ıcıyordum oglum alıstı sanırım :))

yenı gelen arkadaslar hos geldınızzzzzzzz

hoşbulduk canım ben 57 kgyim ama boydan kaybediyorum heralde hedef 52 bakalım. eski kıyafetlerimi giymek istiyorum. fotolarıma bakıpgaza gelmeye çalışıorum. bugünkü aktivite uzun bir yürüyüş başarıyla tamamlandı kızım da evde uyumamıştı ona da iyi geldi. ama o sıcakta gezerken dondurmasız kalamadım ben de öğle yemeğini es geçtim

canım iyi yapmışsın.ben de akşam yemek yemedim canım dondurma istedi eşime söyledim sağolsun beni alışveriş merkezine götürdü baya bi gezdik ardından kocaman mcdonalds dondurması yedim

afiyet olsunn arkadaşlar ama öğün atlamayın derim ben, en azından süt olması için
gezilip eğlenildiğine göre herkesin keyfi yerinde sanırım,ne güzel,moral çok önemli,hep mutlu kalalım inşallah :)

birkaç günden sonra bende bu gün biraz daha dikkatliydim, öğünlerimi atlamadım sabah 2 dilim tam buğday ekmeği öğlen bir dilim akşamda hiç ekemek yameden yemek ve salatayla kapattım, şimdi 3 milde yürüdüm leslie ile, birazdanda bir bardak rezenemi içip uyuyacam tabi cadı kızım uyanmazsa
herkese iyi gecelerrr

gunaydin kizlar nasilsiniz biz iyiyiz sukur yediklerime dikkat edemiyorum annemin sayesinde :) artik cumartesi evime donucem o zaman baslicam dikkat etmeye

Leslie ile yürümek gerçekten işe yarıyor diyorlar,ben indirip de yapamadım henüz.Dukancılar da çok yapıyor

öyle oluyor hep,ben de annemde kaldığımda alıyorum kilocuklarııı (

doğru diyorsun canım aslında öğüt atlamak hiç doğru bişey değil hele ki biz emziren anneler için.dün akşam nolduysa canım hiç istemedi yemek yemek,alternatif bişey de bulamadım yiyecek en iyisi hiç yeme funda dedim kendi kendime,ama sonra kocaman bir dondurma yedim Sabah yine aynı kilodaydım.pes etmek yok diye kendimi gaza getiriyorum ama bakalım işte...

hahahahaaa Allah iyiliğini versin çok güldüm cahilliğime.leslie dediğin şey yürüme bandı mı? ben ilk okuyuşta lessi diye bir köpeğin var onla yürüyüş yaptın sandım :))) içimden valla büyük cesaret bir evde hem köpek hem bebek dedim :)))

ay çok hoşsun funda köpek mi sandın leslie ablayı. Kendisi walk at home (evde yürüyüş) şeklinde egzersiz programı yaptıran bir hatun kişi.Güzel programları var evde uygulanabilecek. Sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün be canım.

Bu arada bugün çok yoğun geçti evi acık temizleyim toplayım demiştim bi baktım akşam olmuş.Herkes iyi umarım

çok hoşsun :)) valla bende bilmiyordum bu evde yürüyüş olayını spor sayfasından öğrendim, ama köpekle yürüme tecrübemde vardır 4-5 yıl önce bekarken arkadaşımın bir köpeği vardı goldın çok güzel bişeydi 2 aylıkken aldı evde besliyordu , bende o zamanlar form tutmak için yürüyordum o zaman küçük bir ilçede çalışıyordum bu saatlerde tarçınıda alırdım yanıma doğru yürüyüşe, ana yoldan çıkıp köy yoluna girince tasmasını çıkarırdım koşar giderdi, sonra döner yanıma gelirdi, özlemişim valla tarçını :)))

bu arada dün bir iki bakıcıyla görüştüm ama pek olumlu geçmedi, kimse evim egelip bakmak istemiyor, kendi evimizde baklım diyorlar, bede onu istemi,yorum çocuğu sabahın köründe uyandır götür eve bir sürü eşya sonra iş çıkışı git al gel, bide evdeiş güç olacak işe dalıp çocuğu ihmal ederlerse o yüzden istemiyorum ama , burda da benim evime geln bakıcı nerden bulacam bilmiyorum canım sıkkın avalla

bakıcı arama derdi bizde de başlıcak yazın, biticek yaza ücretsiz iznim.ben de kendi evimde düşünüyorum,haklısın o konuda.çok büyük sıkıntı ya, inşallah iyi birisi çıkar karşımızı,bakıcı arayan herkesin karşısına inşallah.ben çok korkuyorum,siz ne gibi önlemler düşünüyorsunuz ya da neler düşünüyorsunuz?
buarada ben bugün çoookkk büyük kaçamak yaptım yaa,içimdeki karbonhidrat alma isteğini bastıramadım, bir de komşu sıcak sıcak getirince,hooopp mideye,akşam yemekte de devamı geldi tabi,hem üzgünüm hem de ne yapayım diyorum,sütüm çekmesin dimi

Allahtan bu konuda ben çok şanslıyım.benim kayınvalidem çok yakınımda oturuyor.kızı da oğlanı da ona bırakıp gidecem okula.Annem olmasaydı ben de bakıcı bakıyor olurdum şu aralar,20 günüm kaldı okula başlamaya

Funda hakikaten çok iyi yakınında birisinin olması, bizimkiler Çanakkalede her iki taraf da, ben Mardin'de.. meslektaşız ne güzel..senin branşın ne? doğum izni miydi yoksa ücretsiz izin mi? ben 1 temmuza kadar aldım

günaydın arkadaşlar
bende normalde haziranda başlıyacam işe ama eğer bakıcı bulamazsam haziranıda raporla geçirecem artık sonra zaten yaz tatili eylüle kadar birilerini bulmamlazım ama çok zor gözüküyor bu bakıcı işi, tecrübeli çocuk bakn kandınlar evmiz çala çocuğumuz var diye eve glmiyorlar, geriye genç kızlar kalıyor onlarda tecrübesizler nasıl amanet edeceğiz, bilmiyorum umarım birilerini bula bilirim, bide bişey söylüyorsun, örneğin ben çocuğumun televizyon iszlemesini istemiyorum çocuk uyanıkken tv yok diyorum hemen başlıyorlar yok şöyle yok böyle sanki uzaylıymışım gibi bakıyorlar neysee

bu arada azıcık sevineyim kilo bildirimim yapayım
başlangıç : 78.5
geçen hafta : 74.0
bu hafta : 73.0
toplam giden . 5.5 kg
hedef . bazen 60 bazen 56
şaka maka ama tiroidimin normale dönmesside kilo vermemde çok etkili bence çünkü ben bu hafta son 2 gün hariç pek dikkat etmedim

Ben bilgisayar ogretmeniyim canim.senin bransin ne?ben dogum iznindeyim,14 mayista bitiyor ucretsiz izin almayacagim.15 saat dersim var haftada ve kayinvalidem cok yakinimda o bakacak cocuklarima:)

kızlar yarım saat sonra trabzona yola çıkıyoruz ailecek.2 ay önce görümcem evlendi oraya taini çıkt.şimdi biz de kayınpederlerle oraya gidiyoruz.4 gün kalacaz.Orda internet yok ama fırsat buldukça biyerlerden girmeye çalışırım. )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…