Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Canim ben de senin gibi bardagin yarisindan sonra icemezdim cok aci gelirdi.icine biraz limon sık.hem cok hafif oluyor raharca iciyorsun hem de etken maddelerini kaybetmiyor.

benimki limonluydu kendinden, ona rağmen içemedim ama içine tatlandırıcı koyup içtim artık..bi daha asla :)

bence tatlandırıcı koyma bide poşet çay şeklinde olan değilde aktardan açık şekilde alıp kendiniz demlerseniz içimi daha rahat oluyor, hazırlarında acı, gerçi tam acıda değilde tuhaf birtat var, ama açık olanda öyle bir tat yok, aktardan açık almanızı tavsiye ederim...

kızlar ben cumadan beri dkkat etmiyorum. kaç gündür gezmelerdeydik, arkadaşlarda sağ olsunlar donatmışlardı sofraaları bende yedimde yedim özellikle tatlıyı kaçırdım bu hafta kila almasam iyidir ( gerçi yarından itibaren dikkat edecem yine

selam iyi geceler kızlar oglusum gene yordu beni hep takip ediyorum ama kazalar kaçınılmaz oldu artık öğlende kafasını vurdu gerçi benim aptalligimdan oldu o vurmadan sonra 3saate bir en fazla 40dk uyudu morluk sislik kizariklik yok şimdi uyuttum acaba kötümü yaptım bisey olmaz dimi!??

ayrıca yeşil çay içenlere sormak istiyorum,ben şuan ilk defa yeşil çay içiyorum fakat yarısına bile gelemedim,tadı çok kötü,içine tatlandırıcı koyup da içsem etkisi azalır mı,kesinlikle bitiremeyeceğim :S
Canim ben de senin gibi bardagin yarisindan sonra icemezdim cok aci gelirdi.icine biraz limon sık.hem cok hafif oluyor raharca iciyorsun hem de etken maddelerini kaybetmiyor.

slm kızlaaarrr emziren annelere bende geldimmm yeşil çay deyince yaa bana aktar emziriyosan yeşil çay içme dediiii???:44::44::44:

evet doğru diyorsun,aktarlardan denemek lazım bitki çaylarını,son olarak ordan da deneyeyim,içemezsem eşim içer :)
arkadaşlar olunca kaçamak kaçınılmaz oluyor yaaa, ben de süt çeker diyip yiyorum, neticede canım istiyor :))

ben de öyle duymuştum tuana ama buradaki arkadaşların içip sütü de etkilemediğini duyunca ben de bugün bir deneyeyim dedim, ama tadı iğğrreennçççti :))buarada hoşgeldin :)

merhaba arkadaşar
bende 1 aylık taze anneyim
ve kalan göbeğimden bi hayli rahatsızım emziriyorum ama sütüm az
bu yüzden diyet yapmıyorum. ben çok mu erken davranıyorum kilo verme konusunda acaba
8 kilo fazlam var sizler ilk başta nasıl bi yol izlediniz

hoşgeldinn :) bence daha çok erken, sadece yediklerine dikkat et,kesinlikle süt yapsın diye tatlıya yüklenme,bol su iç,yağ ve hamur işlerinden,pilav,makarnayı çok tüketmekten uzak dur,buraya takıl,motive ol :)) bir de süt için ısırgan otuyla rezeneyi öneririm

gunaydin kızlar yeni annisler hosgeldiniz..Nie bukadar acele ediyorsunuz zayıflamak için lohusaliliginiz tadını cikarin elbet o kilolariiz gidecek ilk günlerden zorlamayın kendinizi

yeşil çay bebekte huysuzluk yapiyormus diyetisyenim bana öyle demişti rezene anason papatya ic hem senin hemde bebisine yarar demişti!!

gunaydin kızlar yeni annisler hosgeldiniz..Nie bukadar acele ediyorsunuz zayıflamak için lohusaliliginiz tadını cikarin elbet o kilolariiz gidecek ilk günlerden zorlamayın kendinizi

yeşil çay bebekte huysuzluk yapiyormus diyetisyenim bana öyle demişti rezene anason papatya ic hem senin hemde bebisine yarar demişti!!

Allah bağışlasın çocuklarını.memnun oldum :) ben de temmuzda başlıcam,bebeğin kaç aylık?

amin herkesin yavrusunu bağışlasın rabbim büyük oğlum 4.5 yaşında, küçük daha 46 günlük

bişeynolmaz kotkma düşe kalka büyüyorlar

dur daha acele etme 8 kg dediğin ne ki 3-4 ayda kasmadan verirsin

bence de aceleye gerek yok bakın bana 20 kg fazlam var ama ben ne rahatım

benimki limonluydu kendinden, ona rağmen içemedim ama içine tatlandırıcı koyup içtim artık..bi daha asla :)

Canim ben aktardan acik aldim.cay gibi demliyorum.hic aci olmuyor yesil cay.bebeklerde huzursuzluk yaptigini duydum ama benimkinde bi etkisi olmadi,o yuzden devam ediyorum.

Bu arada yeni gelen anneler hosgeldiniz.eger sutunuz az ise diyet yaparak riske atmayin bebisinizi ama dikkat edin.seker hamurisi sut yapmaz ama kilo yapar,azaltabildiginiz kadar azaltin.spor yapin cunku spor sutu arttirir.sabah uyaninca bebisinizi emzirin uyutun spora baslayin,ben oyle yapiyorum:d .1 aylik annisimiz var yeni katilan aramiza.hosgeldin canim dikkat et yediklerine ama su asamada ciddi bir diyet yapma.ben dogurdugum gun basladim dikkat etmeye 2.5 ay oldu oglum 5 kilo verdim,sadece dikkat ederek.

selam millet. benim elifim de 7. ayını doldurdu. 5 kg fazlam var, bu zamana kadar çoktan vermem gerekirdi. Çalışma düzenine alışmış bir insan eve kapanınca mutfak dünyasını keşfetti maalesef... Yaz geldi çattı göbüş saklanmıyor. İki ay kadar önce Karatay diyetini okuyup çok mantıklı geldiği için uygulamaya karar verdim. Bir hafta sonunda 1.5 kg verdim ama ekmeksiz, hamurişisiz, makarnasız, patatessiz, meyvesiz hayat çok sinir bozucu geldi. Ağzımda ekmek çiğnemeyi bile özlemiştim. Şimdi modifiye ederek başlamaya karar verdim. 5-6 saat açlık kısmına uyacağım yani ara atıştırmalar yapmayacağım ve akşam 8 den sonra bişi yemeyeceğim. yumurta et sebze tereyağına ok. ama diğerlerinden de az miktarda tüketeceğim. hergün kızımla yürüyüş . bakalım sonuç ne olacak. buraya yazayım ki caymayayım :)) hepimiz yağcıklarımızdan göbiciklerimizden kurtuluruz inş.

Gunaydin kizlar...naptiniz dun aksam?aksam 8 den sonra yemek yiyen varmi?nasil gidiyor calismalar,topigimiZ Guncellegini yitirmesin ama,yazin biseyler.ben esimi ise gonderdim,biraz daha uyuyayim gelirim buraya :))

kızlar gunaydınn gıremedımkac gundur antalyaya annemen geldımcumartesı gunu :)) bu cumartesıde donucemn ıkı oglumda ıyı sukur

sporumu bıraz aksattım annemın yanında yapamıyorum kızıyor :)) zayıflayacagım dıye daha erken dıyor anlatamıyorumn kı erken olmadıgını neyse yokken yapıyorum bende
dun alısverıse gıttım ıkı pantolonn aldım ve 38 beden oldu sok oldummm bı o kadardamutlu oldum :) 64 kıloya dusmusum 1 kılom daha gıttı :))))) kalan kılom 4

yessıl cay bızede dokunmadı huzursuzluk yapmadı hamıleleıgımdede ıcıyordum oglum alıstı sanırım :))

yenı gelen arkadaslar hos geldınızzzzzzzzz

ayy canım benim çok özendim şimdi sana.antalya bu mevsimde çok güzeldir.Benim de annem gitti antalyaya 2 hafta önce,daha dönmedi.64 kilo olmuşsun çok sevindim canım.ya napıyorsun farklı olarak?ben 67 de çakıldım kaldım.lütfen bana şöyle yaptığım için kilo veriyorum de :) tatlı yiyormusun mesela? ben de hafta sonu iki pantolon aldım.veee ikisi de 38 beden.biraz aklıpları geniş ama olsun önceden 42 den aşağı giyemezdim :)) şimdi pilatesimi yapayım da tekrar gelirim ,senden cevap bekliyorum,özellikle şunlara dikkat ediyorum de lütfen canım:)

günaydın arkadaşlar
valla bende sağlıklı beslenme falan kalmadı bu hafta hafta sonu çok yedim bu olay düne kadar devam etti bakalım bu gün ne yapacam, ben 8 sonra yemek değilde meyva falan yiyorum , ama sanırım onuda yememek lazım , gerçi dedim ya bu hafta 9 yemek yediğimde oldu, kendimi biran önce toparlamam lazım yoksa verdiğim bir ka kiloyuda geri alacam,

antalyaya gelen arkadaş hoş geldin , bende sizler gibi hafta sonu bir kaç parça bişey baktım ama l benden bile birz sıkınca sinir oldum almadım biraz daha kilo vermeden bişeey almak yok, kızıma yazlık bişeyler aldım

yeşil çay mevzusuna gelince ben içiyorum ama içimde çok rahat değil günde 2 bardak yani su bardağı içiyorum , bunu ya bir bardağa indirecem yada içmiyecem

günaydınnn :))
nazar değmesinden korkuyorum ama yine de motive etmek adına sizlerle paylaşmak istiyorum inşallah nazar değmez :) 2 günde 1,5 kg vermenin mutluluğunu yaşıyorum :)) dukan diyeti yaptığımı söylemiştim,şuan atak 3. gündeyim.2 günde o kadar gitti.benim testime göre atak 4 gün çıkmıştı,yarın son gün kalan 2 günde de inşallah 1.5 verebilirim.sütümü etkiler mi diye çok çekinmiştim,kesilir gibi olursa hemen bırakıcaktım ama umduğumun aksine maaşallah bana arttı gibi geldi,atak süresini tam uyguluyorum kurallara göre ama sonraki seyir evresi emzirdiğim için zorlayabilir o yüzden seyir evresi ile güçlendirme evresini karıştırarak uygulamayı düşünüyorum,sonuçları size aktarırım.buarada ben hangi saatte canım bir şey isterse o saatte yiyorum, henüz spor da yapamadım maalesef ama en yakın zamanda başlayıp diyetimi sporla da desteklemek istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…