Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

iyi yolculuklar gülel güle git güle güle gel, bende yarın sabah 7 deyola çıkacam memlekete , orda enseon internet vardı ama bilgisayar arızalıydı yaptılarmı yapmadılarbilmiyorum, yaptılarsa aranızda olurum yok bozuksa çookk uzun bir süre aranızda olmaya bilirim kendinize iyi bakın bol bol kiloverin :)

ne güzel baharın gelmesiyle herkes yolculuğa,gezmeye çıkıyor, iyi yolculuklar size :) bu güzel havaların tadını çıkarın :)
Funda ben ingilizce öğretmeniyim. hawar sen de öğretmensin sanırım,senin adını bilmiyorum kusura bakma bu şekilde hitap ettim, söylediysen de unuttuğum için tekrar kusura bakma :)
siz de gittiniz sayfaya uğrayan pek olmaz artık bir de benben var ama o da pek uğramıyor :)

Merhaba güzel annişler..
kaç gündür uğrayamıyorum kusura bakmayın bebek görmeye misafirlerim geldi temizlik, ikramlıklar yapayım derken bilgisayarı hiç açamadım bile..
Havalar da çok güzel burada (urfa) büyük oğlumu da gündüz gezmeye çıkarınca iş güç derken bi türlü yazamadım..
Yolculuğa çıkanlara hayırlı yolculuklar..yolunuz açık olsun biz burada sizi bekliyoruz kilolarımızla
Çiğdem seninle yakınmışız Mardin urfa 2 saat sanırım merak ediyorum orayı belki bi gün gezmeye gidebiliriz 3 yıl kadar daha urfadayız biz
benim kg verme serüvenim henüz stabil..şimdilik başlamaya da niyetim yok gibi

evet 2 saat canım. bizim de tam belli değil ama 2 sene falan mardindeyiz sanırım,eşin polis yada asker mi neden 3 yıl?

evet canım benim de eşim asker :) siz aynı yerde fazla kalmışsınız,neden? jandarma değil sanırım

kızlar mrb nasılsınızzz umarım herkez ıyıdır ben evıme geldım yedıklerıme dıkkat etmeye basladım gene sporumu yapıyorum aksamları 1 sat yuruyusumu yapıyorum ablam ve arkadasımla :))

fundacım ve havarcım hayırlı yolculuklar kızlarrr seızlere beklıyoruz hemen donunnn :))

kızlar asker esı ne kadar cok var mıs bende asker esıyımm afyondayız

evet canım benim de eşim asker :) siz aynı yerde fazla kalmışsınız,neden? jandarma değil sanırım

ahaa jenderme valla batı olarak yaptığımız için uzun kalıyormuşuz urfa merkezin garn. süresi 5 yıl o yüzden siz de mi jenderme yoksa?

merhaba iyiyim ben canım
maşallah sporu çok iyi yapmışsın
bebiş kaç aylık cetveldeki görünen mi bebişle mi yapıyorsun sporu

evet canım biz de cendermeyizzz :))
hakkaten çok asker eşi varmış meğer :) yakınmışız biz de Manisa'dayız.
böyle de araya süre girince hiç iyi olmuyor keşke hepimiz aynı saate denk gelebilsek :)

evet bızde jandarma trafık

canım bebegım 2 aylık olucak ayın ıkısınde uyutunca hemen baslıyorumm aksamlarıda bebek arabasına koyuyorumm kanguru sıparısı verdım onu beklıyorum

eşim de branş istiyor bakalım sınavına giriyor ama sonuç hala olumsuz :) gerçi biz farklı branş istiyoruz ama hayırlısı bakalım, ne güzel ortak konularımız var, insan sıkılıyor yani benim bulunduğum yer çok küçük öyle olunca muhabbet edecek birilerini arıyor insan hele bir de böyle ortak noktası çok olan insanlarla daha iyi oluyor,hem anne,hem zayıflamak isteyenler hem de eşler :) meslektaşlarım da var daha ne olsun dimi

çok güzel ya cenderme eşleri toplaşmışız da haberimiz yok..
biz de oley yeri inc.
ben de adliyede memurum

dimi kesinlikle öyle
biz de buraya ilçeden gelmiştik ilk oğlum orada doğdu eşimle 6 ay ayrı kalmak zorunda kalmıştık dağ başında küççücük bi bebeyle zor günlerdi
şükür şimdi rahatız

ooo ne güzel siz branşları kapmışsınız :))
biz de olay yeri inceleme yada muhabere istiyoruz da hayırlısı bakalım.
evet küçük yerde çok zor,sıkıntıdan patmak üzereyim.doğunuz nerelerdi? kaç yıllıksınız?

ben bıraz sanslıyım ablam var dıye afyon yazdık doudan gelırken cıktı )) hemde aynı ılceye aynı apartmanda oturuyoruzzzz

esım 11 senelık canım bursa van afyon bızım

tayin yerinde ablayla oturmak hem de aynı apartmanda, müthiş bir duygu olmalı, hakkaten çok şanslıymışsın,biz 9 yıllık olucaz ağustosta :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…