Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

ne guzel demıssın arkadasım kılolar basımızın belası ne gıysen olmuyor yakısmıyor ole degılmı

Hayirli olsun yeni basligimiz :))
Gelin tombik annisler birlikte fit anneler olalim :)))

diyetlerden denedikleriniz var mı?
bebeişleriniz ne kadarlık?
ek gıda alıyıorlar mı?

Thank you for your email and interest in the Dukan Diet.
Doctors recommend that you do not go on a diet until you stop breastfeeding. A mother who wants to eat healthier can, for instance, replace some carbohydrates (such as bread, pastries, or sweets)with fruits. If you still insist on starting the diet, we recommend that you address this with your physician.

Sincerely,

Nelly
Customer Support | Dukandiet.com - Diet Coaching, Inc.
Email: contact@dukandiet.com
Dukan Diet Events

yani diyor ki dukan amca emziren annelere emzirme süresi bitene kadar diyet önerilmez eğer sağlıklı besenmek istiyorsa karbonhidrat ve meyve almalı yine de diyet yapacaksa doktoruna danışmalı

zaten kitabına da yazmış dukan yapmak isteyen anne güçlendirme evresinden başlasın saf protein perşembesi yapmasın 2 porsiyon meyve yesin süt ve süt ürünlerini yarım yağlı kullansın 2 dilim tam tahıllı ekmek yesin diyor başlamak isteyenlere araştıranlara duyrulur

bende varım..bebeğim 11 aylık sütüm zaten az.ilk bebeğim kızımıda 13 ay ancak emzirebildim..anneme çekmişim o enfazla 8 ay emzirebilmiş.ben çalışıyorumda en büyük sıkıntım evde güzel ve yağlı yemek yapan annem var.işten gelince ilgilenmem gereken 4 yaşında kıskanan bir kızım 11 aylık bir oğlum var kendimeözel yemek yapamıyorum.dukanı düşünmedimdeğil amadevam edebileceğime emin değilim.ayrıca spor içinde zamanım olmuyor..emziren anneler ve benim gibiçalışan varsa beraber destekle bu işi yürütelim ben varım walla..

şimdi ücretsiz izinde olmam en büyük şansım 3 yaş ve 5 aylık kızlarım kıskançlığın kitabını yazıyor en baştan :) ilkini 18 ay emzirdim kesmek zorunda kjaldım şimdi 2 yaşa kadr bişi olmazsa emzirmeyi planlıyorum ama iş başlayınca ne olur kestiremiyorum annem benim en sevdiğim yemekleri yapıyor sınamaya mı çalışıyo dşyetimi saboteediyo belli değil

selam arkadaşlarrr ben de geldim...kızım 9 aylık ve ben de bugün dukan kitabını aldım..ama bebeğimi emzriyorm süt beni korkutuyor..ama aeşim sütüm kesilecekmiş falan düşünmeden zayıflamam konuunda ısrarcı..et tavuk ben de çok süt yapıyor..dukan sanki sütümü kesmez gib geldi ama kafam karışık((

merhaba arkadaşlar
bende varııııııııııımmmmmmm bende varımmmmm emziriken zayıflamaya

mrb mehberalp.aranıza henüz katıldım ve bu başlığı görünce heyecanlandım.kilo vermem şart ve benim durumummmda olan arkadaşlara danışırsam içim rahat kilo verebilirim diye düşündüm

iyi yapmışsın bende bugun burada yazmaya sohbete katılmaya başladım en azından kafamız dağılır biraz benımde 3 ay oldu doğum yapalı ben hamıleyken fazla kilo almadım o yuzden hamılelık kılom gıttı ama bı 10 kılo fazlam war onu nsl werırım bılemıyorum emzırdıgım ıcın artık burdan tuyolar alıcaz bıraz

ben 165 cm boyunda 90 kilo ağırlığındayım.bundan 6 yıl önce 110 kiloydum 1 yılda 70 e düştüm.devamındaki yıllarda 5 8 kilo arası alıp verdim kilolarımı ve 1 yıl önce hamile kaldım.kendimi yine bıraktım ve 103 kilo ile doğurdum.3 ay da 13 kilo verebildim.hedefim 65.

ve acayip hırslıyım bu kilolar gidecek. her an araştırma halindeyim.her foruma göz atıyorum.resmen bilgi küpü oldum çıktım:))))

Cogalmaya basladik bakiyorum :))
Daha hic giyemedigim aldigim giysilerim duruyor 38 beden, bi elbisede 36 :))
Cok kararliyim yazin o elbisenin icine giricem :))
Haydi arkadaslar kollari sivama ve incelme vakti geldi

ve acayip hırslıyım bu kilolar gidecek. her an araştırma halindeyim.her foruma göz atıyorum.resmen bilgi küpü oldum çıktım:))))

Aynen canim bende :))
Okuyarak ve arastirilarak zayiflansaydi keske, 36 beden olmustuk coktan :))

ben ne yazıkki ücretsiz izin alamadım ben aile hekimiyim ve biz sözleşmeliyiz ücretsiz izinde yerimizden olup dönüşte yeniden yer secmemiz gerekiyordu bende o riski göze alamadım hamileliğim planlıydı ücretsiz izindi planım en az a6 ay ama ne yazıkki olamadı.bebeğim2.5 aylıkken başladım yaz aylarında yorgunluk vs sütüm azaldı haliyle ama ilk 6 ay sadece anne sütü verdim.

canım kaç kilosunki ben bu erkekleri anlamıyorum yanlış anlama ama ne kadar görsellik meraklıslar.benim kızkardeşim 1.65 ve doğum sonrası 54 kiloydu normalda 49-51 arasıydı eşi onu bile problem etti.benim eşim diyet yapayım dedilce acele etme oğlumuz biraz büyüsn diyor kendide tatlıyı cok sever yiye yiye bu hale geldik.ama böyle diyen eşimde bile farkediyorum kilo onların gözüne batıyo.davranışlar sanki farklı ben mi kuruntu yapıyorum bilmem ama bence öyle.

bende 1.65 ve 90dım 2 hafta evvel şimdi 88.5..aslında yiyorum kaçamkta yapıyorum ama eskisi kadar değil..hedefim benim 60 evlendiğimde 60dım.ya aslında ben doğumdan evvelde 88dim hemen boşlukları dolduruyorum..kilo verme işini hızlandırmam lazım çıtır kızları gördükçe gaza geliyorum.helede çalışan olmak cok zor eski kıyafetler olmuyor magazalara girmek istemiyorum.genelde elbise alıyorum etek pantolana cesaret edemiyorum.ama nereye kadar bu kilolar kendiliğinden gitmeyecek.bayanların 100de 20si ne yazıkki emzirirken kilo veremiyor.bazıları emzirdikçe eriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…