Eltim ile olan sorunum

Neden tersleyip onu ilgilendirmediğini söylemediniz?

Açıkcası ben yazı dilinizi bile anlayamadım evdeki konuşmanızı dinleyip anlayan eltinizi tebrik ederim

Acaba telefonunuza dinleme programı yüklemiş olmasın ya da eviniz ses geçirgen ve sesler yukariya kadar gidiyor olabilir.Bir diğer tahminde bu bilgileri gidip biri yetiştiriyor ona.

Gerçek böcek sana simdi niye öyle dedin yazım biciminden anlamadin mi böcegi bilmez

Bizim bir akrabanın gelini kaynanasının telefonuna dinleme programı yüklemişti, sizde de öyle birsey olabilir mi?

İki ihtimal var ya evin duvarları çok ince ve siz normal ses tonu ile konuştuğunuzu sanıyorsunuz ama aslında sesiniz yüksek. Üst komşumun konuştuğu her şeyi duyuyorum mesela, kısık sesle konustuklarini iddia ediyorlar. Bizim sesimiz alt komşuya gitmiyor ama ne hikmetse

Diger ihtimal evde kablosuz kulaklık bırakmıştır, oradan dinliyordur.

bana onun hakinda ne düşündüğümüzü yada bir olayk en ince detayina kadar bildiğini söyledi açık açık

Şahsen bana bunları söyleme cesaretini gösteren eltim olsa pişman ederdim. Ne münasebet? Biliyorsan bil kimin umurundasın. Ben fesat pis, kurnaz bir insanım demek yerine ben zekiyim demek istiyor kendince. Tam bir ruh hastası insan sözleri.

Evde kablosuz kulaklik birakmak mi?

Bunu yapmayi akil eden elti zaten seytanin usta basidir.

Telefon şifresi yokken casus yazılım lardan yüklemiş olabilir.telefonu formatlamayi dene

Bunları bahsettiğiniz en yakın ikinizinde tanıdığı arkadaşınız olur yada ortak komşunuz olur var mı böyle birileri?
Siz anlattıktan sonra gidip eltinize X senin için böyle böyle dedi diye anlatıyor olabilir
Böcek filan evinize yerleştirecek hali yok ya yada telefonunuza neden bakıyor onu anlamadım?
Eşim ve kardeşlerim harici kimse telefonuma bakmasın bi zahmet
Yakın arkadaşlarımada vermem telefonumu

Evde kablosuz kulaklik birakmak mi?

Bunu yapmayi akil eden elti zaten seytanin usta basidir.
O kadar kolay değil ama.5-6 ay önce telefona yüklenen casus bir yazılımla kulaklıklara jailbreak yapıp bu şekilde tek kulaklıkla dinleme yapılabildiğine dair bir şeyler görmüştüm t ile başlayan gruplarda. Ucuz bir program degildi. Kurcalamadim çünkü ilgimi çekmedi

Bir de telefonu ortamda bırakıp yine kulaklıkla ortam dinleyebilme özelliği var yasal olarak ama bunun için eltinin telefonu evde bir yere koymasi gerek, buna ihtimal vermiyorum.

Bence en akla yakın olanı seslerini duyuyor olması.

Belki sesiniz tuvalet ya da banyodan gidiyordur apartmanlarda oluyor birde bazı binalarda yalıtım olmuyor birde ince oluyor arada ki duvar ne varsa duyuluyor teyzem üst kattakileri duyuyorum diyordu kayınvalidem de bir yere misafirliğe gitmiş yan tarafta yıkanan bulaşığın sesini duymuş öyle yüksek gürültüler de değilmiş duvarları ince olduğu için ne konuşulsa sesi gidiyormuş yan tarafa büyük ihtimalle sizin de öyle eviniz

Ya dedigin gibi ses gidiyor ya da elti firlamanin teki aslinda duymadigi, bilmedigi halde zarfliyor, bos atip dolu tutuyor.

Ya dedigin gibi ses gidiyor ya da elti firlamanin teki aslinda duymadigi, bilmedigi halde zarfliyor, bos atip dolu tutuyor.
Bence de öyle. Ozellikle şimdi yaz mevsimi bütün pencereler açık, mutfaktan falan çok rahat duyuyordur. Üç beş şeyi evden, birazını ondan bundan duyup birlestiriyordur. Bir insan niye böyle davranir o da ayrı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…