Eltim ile olan sorunum

anladığım kadarıyla kayınbiraderiniz hala sizde yaşıyor. elti üst katta her şeyinizi dinliyor.
özel hayatınız kalmamış hiç.
acil bu hayata çeki düzen vermeniz gerek

Merhaba öncelikle ablalarim ve kardeşlerim size bsey danışmak istiyorum ben 5 yıldır evliyim 3 tane kaynım yanımdaydi başka bı yerde oturuyorduk bir tane kaynım evlendi ve altlı üstü ev aldık digeride eltimin yanına gitti şimdi asıl derdim altlı üstlü oturuyoruz ya eltim le aram ilk iydi şuanda iyi ama şöyle bir sıkıntı var evimde ne oluyorsa ne bitiyorsa herşeyi biliyor ve bana onun hakinda ne düşündüğümüzü yada bir olayk en ince detayina kadar bildiğini söyledi açık açık kız kardeşim ne dediyse yada kuzenim bize gelip ne dediyse hepsini biliyor herşeyi ama Telefon kartıma huyu vardı şifre koydum hertarafa bide açık açık diyir siz benim bsey bilmediğimiz zanediyor sunuz ben herşeyi biliyor un ki önemli şeyler değil onun hakindakiler önemsiz ama evimde herşeyi bilmesi esimle ozlellerjmiz var ya o nlairda biliyorsa eve bsey yerleştirmiş diyorum kaynım bir kızla konuşuyordu onu bana demişti ona kadar benim kızla konusutuguma kadar yani telefondan bakicakicaklari hariç birde TL olmayanlari dahi biliyor napicam bilmiyorum dert değil gizli saklım.yk ama evdeki herşeyi nasıl biliyor buna şaşırıyorum ve benim ona karşı hiç bseyim yoktu takı bazı hareketler ini gördüm kastı olarak yapılan şeyleri ama görmemezlikten geldim yoksa ona karşı hiç kötü düşüncem yoktu bazı şeylere kadar ama madem diyirum kinben onun yaptıklarını söylesem o çok fena kurnaz eşinin bile telefondan heryerden takip ediyor
Belkide blöf yapıyor olabilir yada kapı dinliyor olabilir veya yetiştiren biri de olabilir eşinize bahsettiniz mi bu konuda hiç

X