Bisküvi - Kurabiye Tarifi Elmas Kurabiye-Nutella Sponsorluğunda

Cok guzel olmuslar ellerine saglik. Uzerine benim incilerdende koysandin tam elmas gibi olurmus.
Favorilerimin arasina buda girdi. Cekismeli olacak yarisma

Harikalar yaratmissin canim sunum krallara ait bir sofra gibi olms basarilar dilerim

selam canım muhteşem olmuş tarifin ellerine kollarına sağlık
ben pazar günü dayımı kaybettim.
o sebeble tarifimi yapamadım.
inşallah yapacağım zaman olursa 21 ekim son sanırım.

Çok teşekkür ederim canımUmarım beğenirsin
Eminim çok güzel olmuştur canım öyle güzel görunüyorlar ki kötü olmasına imkan yok, ilk fırsatta deneyeceğim benim kız buna bayılır eminim,okul çıkışı gelipte evde bunları bulursa çok sevinir zira uzun zamandır yapmıyordum.
Ellerine sağlık tekrardan,bol şans.

selam canım muhteşem olmuş tarifin ellerine kollarına sağlık
ben pazar günü dayımı kaybettim.
o sebeble tarifimi yapamadım.
inşallah yapacağım zaman olursa 21 ekim son sanırım.
Çok teşekkür ederim canım
Başınız sağolsun.Rabbim sabır versin:)
İnşaallah canım bekliyorumEvet 21 Ekim son gün:)

Canım çocuklar çok sevdiler mutlaka denemelisin:)Evde sürekli kurabiye olur.Ama ilk kez 3. gün kurabiye bitti:)1 tane kalmadı:)Yine yapalım diyorlar:)
İnşaallah kızında beğenir.

Bu tarifi bi teyzem geldiğinde yapmıştık ama biz bir şeyini uyduramadık hata yaptık taş gibi olmuştu Yemekte de çok zorlanmıştır Seninkiler çok güzel görünüyor canım ellerine sağlık

Bu tarifi bi teyzem geldiğinde yapmıştık ama biz bir şeyini uyduramadık hata yaptık taş gibi olmuştu Yemekte de çok zorlanmıştır Seninkiler çok güzel görünüyor canım ellerine sağlık
Teşekkür ederim canım:)
Bu tarifi dene tadı inan çok güzel:)
Ama sorun tarifte değil fırında veya kullandığınız malzemeden olabilir:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…