Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

CANIM İSTERSEN 1 KACGÜN ARA VER. AMA ACIKTIRIYO DİYE SAKIN YEME ÇÜNKÜ BİSÜRE SONRA KİLO VERME DURUYO GERCEKTEN ACIKTIRIYOR. AMA BEN HAFTADA BİR GÜN ARA VERİYORUM İÇMİYORUM DAHA İİ OLUYO İSTERSEN SENDE ÖYLE YAP. BUARA ÇOK İİ KİLO VERMİŞSİN SENN ADINA ÇOK SEVİNDİMkaydirigubbakcemile5 DARISI BİZİM BAŞİMİŞIMIZA :Saruboceq: AMA SONNDA BİZ KAZANICAZ KIZLAR BUNA EMİN OLUN:lepi:kaydirigubbakcemile2

SORMA YAA BAYRAMDA NASIL SABREDİCEZ BAKALIM AMA ISRARLARA RAGMEN YEMEYELİM VE KİLO VERMİŞ HALİMİZİ DÜŞÜNELİM UMARIM İŞE YARAR mafoldumben BUKADAR BÜNYEMİZİ ALIŞTIRMIŞKEN YARI YOLDA KALMAYALIM VE ERKEK ARKADAŞLARIMIZIM YÜZÜNÜN HALİNİ DÜŞÜNELİM BELKİ BU DAHA ÇOK İŞE YARAR:dance:hihoyyyt BU KEZ İDİAYA BİZ KAZANALIM OK:lepi:

yok dun guzel baslamistim ve oyle devam ettirdim .. yani yemeden yattim .. bugunde ayni sekilde sabah koca buyuk bi bardak ictim hafif bi kahvalti yaptiktan sonra .. bogazi tutmadiktan sonra kesinlikle olmuyor ... benim surekli siskinligim olur insallah buna faydasi olsun benim icin o bile yeter ..

tamam hocam dedigini yapicam ama yaptiginizi yapmiycam kaydirigubbakcemile3
ben rejim guzel yapiyorum ama cok hareketli bi hayatim var aksama kadar cocuklarin pesindeyim pazartesi persembe cuma cocuklari krese birakip burdaki turk bayanlara fransizca dil dersi veriyorum ev isi temizlik yemek misafir gezme derken artik haftanin sonuna geberiyorum
iste bu kadar harekette bide rejim yapinca vucudum kaldirmiyo kan sekerim cok dusuk normaldede yemeyince daha beter dusuyo .. ellerim dizlerim titremeye basliyo gozlerim karariyo ..
bende habire yiyorum tabi .. cocuklar uyuyo yarim saat sonra cikicam o yuzden az once sekerli biseyler attim cantama, cunku aksama kadar asla dayanamam
insallah bayramdan sonra tam bi duzene koyucam .. sizinde desteklerinizle kurtulcam su pis yaglardan ...

Ewet canım ya zor tutuyorum kendimi yememek için, valla zor dayanıyorum ama yokkkk yemeyeceğim, sporda yapamıyorum, o yüzden asla fazla yemeyeceğim lmaz: tutacağım boğazımı ve göstereceğim benim iradesiz olduğumu düşünenlere gününü :mymeka: çatlatacağım herkesi zemuszemus

slm kızlar napıosunuz... bende tokluk yapıyor bu sirke suyu ama benim gözüm doymadıın için habire yiorum hahahah:)))
bu arada boğaz ağrımı hemen geçiriyor bu formül yaa 2 kez denedim 2sinde de başarılı oldu:))) normalde hep antibiotik falan kullanmam gerekirdi...ilk başladıımda cildimde de güselleşme vardı fakat şu an da değişim yok((
bu arada gün içinde 2-3 elma yendiği zaman daha hızlı zayıflatıyor sanırım ben bunu keşfettim:)))
eşimede veriorum 2 gündür... bakalım nolacak:))) hırs yaptık ikimizde ama çok çabuk pes ederim sürekli başlayıp başlayıp bırakıyorum... 2gün iç 5 gün içme... 3 gün iç 4gün içme vs vs...

Arkadaşlar bayram geliyor ya, çok kötü mafoldumben şimdi herkes yememiz için ısrarcı olur, aman dikkat verdiğimiz 4 kilodan da olmayalım. Ete dikkat! Aman ha sakın çok et yemeyelim, verdiğimizden fazlasını geri alırız yoksa :1no2: Baklavadan ve bilumum tatlılardan da uzak durunuz lmaz: Offf kazasız belasız kilo almadan atlatsaydık şu bayramı ne iyi olacak :bbo:

ben sirkes içiyorum yaa yediklerimi pek sallamıyorum o yüzden sanki ne kdr yersem yiyim o zayıflatacakmış gibi geliyor beni:)))) hatta normalde gece yemek falan yemezdim artık yiorum yatmadan önce acıkıorum yaa napayım(((

ohh canım benim bi de ne güzel anlatmışsın :mymeka: hakikaten tam sopalıksın.yasaklıyorum bundan sonra sana börek baklavayı (ay canım çekti akannehir ) sonra veremiyorum diyorsun :mymeka: asıl senin kulaklarını çekmek lazım kötükedihüso bu arada allah kavuştursun biz o dönemi atlattık 2 sene önce çok şükür.

allahım sorma o gün facia oldu resmen sırnaşık şey ilk o gün yedim ama canım tatlıyı falan daha önce hiç yemiyodum valla o neydi öle ya ama bi daha yapmıcam öle kesinlikle perperişan oldum sonradan mideye indirince sırnaşık şey
bu arada sağol canım amin çok kötü oluyo bide asker yolu gözlemek ya :1no2:bu arada nası gidiyo senin bi gelişme var mı verebildinmi daha ilk ay veremesemde 3 ay devam edicem ben sanki birazcık karnımda incelme mi var ne yada bana mı öyle geliyo bilmiyorum bi ayın sonunda tartıdayım yerimseniben görünüşte bi değişiklik yokta sanki bana bi değişiklik oldu gibi geliyokaydirigubbakcemile2

merhaba arkadaşlar ben 69 kiloyum 8 aylık bebeğim var zayıflama kemerine başladım zayıflama kemerinin kataloğunda diyet uzmanlarının elma sirkesini sabah ılık suyla içilmesini tavsiye ediyolar bende denicem bu arada emziriyorum...umarım bişey olmaz göbek ve basenlerimin erimesini istiyorum..

ah canım benim bilirim nasıl bir şey olduğunu asker yolu gözlemenin.allah bütün askerlerimizi sevdiklerine bağışlasın korusun.canım ben hala 61deim çakıldım yine orda

ince olmustur bence canım elbet gidecek onlar beton değiller ya bak başlamıs bile incelmeye.demek ki senin biraz daha fazla çaba harcaman gerekicek ama sonucta kurtulacaksın o kilolardan ve fıstık gibi olacaksın :lepi:

sirkenin anne sütünün kalitesini arttırdığını duymuştum ama sen yine de bana güvenme bi araştır istersen yanlış bi bilgi vermiş olursam üzülürüm :çok üzgünüm:

kızlar gün boyu yemek yedikten sonra midem bulanıyor, sizde de böyle bir problem var mı? bugün içmedim deneyecem bakalım bugünde bulanacak mı? yemek yiyorum arkasından direk bulanmaya başlıyor yaa... özellikle fazla yediğimde resmen çıkaracak gibi oluyorum...

arkadaşlar başlayalı 1.5 ay oldu 4 kilo vermişim ve herkesten daha çok kilo verdiğimi düşünüyor çok mutluyum inşallah kilolar gitmeye dvm eder..:) devam edelim kızlar inanin hamile gibi olan göbegimden eser kalmadı ..::::))))) bide şu pis bogazımı tutabilsem daha ii olcak ::(((

arkadaşım nasıl kullandım ben gece yatırken 1 bardak ılık suyun içine 1 yemek kaşıgı koyup içtim ama hiç faydası olmuyor gibi acaba ilerliyen zamanlardamı etkisini gösterir seninde mi öyle oldu yoksa hemen kilo vermiyemi başladın

canım sirkeli suyu yemekten sonra içmeyi de dene istersen benimde midemdem kötü oldugunda yemeklerden hemen sonra içiyorum ii geliyor... birde sirkeli suyla beraber ılık suda hazırlıyorum hemen sirleli suyun ardından nefes almadan ılık suyumu içiyorum yoksa sirkenn tadını aklımdan çıkaramm çünkü çok iğrenç.kafamçokkarıştı. ama inn pes etme devm et ben neredeyse 20 gündür yememe ve içmeme dikat bile etmiyorum ama 1.5 ayda 4 kilo verdim işe yarıyor yani. ama şikayetlerin dvm ederse bence içme zayıflıcam derkende saglıgından olma cnm. geçmiş olsun inşallh istediğin kilonu en kısa zamanda saglıklı bişekilde ulasırsın :Saruboceq:

ben sabah uyanınca hemen hazırlıyorum 1 bardak ılık suya 1 yemek kaşıgı bazen fazlada olbiliyo sirke 1 çay kaşığıda bal koyuyorum ve akşam yemeginden önce içiyorum günde 2kez bazende 3 kez içiyorum midem agrıdıgındada yemeklerden hemen sonra içiyorum cnm. genelde akşam içerken 1 bardak ılık su 1 yemek kaşigı sirke 1 çay kasıgı bal ve içine yarım limonda sıkıyorum. 15 günden sonra farketmeye başladı göbegim indi. 1.5 aydada 4kilo vermişim ama çok sasırdım bu hafta sonu kimi gördüysem ne yapıyosun sen baya kilo vermişsin dediler ve hiçkimseye formulümü söylemedim:jeyyar: tamamen gitsin kilolar öyle söylerim kaydirigubbakcemile2. spor ve rejim yapamıyorum ama sadece sunu söyliyeym eskiden abur cubur çok yerdim ve çok kola içerdim simdi hiç kola içmiyorum hatda hazır meyve suyu falan hiçbişey içmiyorum acıkınca 1 tane elma yiyorum normal ekmek hiç yemiyorum kepek ekmek yiyorum. bugünde yeşil çayı başladım gaza geldim iyicekaydirigubbakcemile2 ama yemek olarak hiç kendimi sıkmıyorum . birde 4lt yakın su içiyorum.inşallh verdiğim bilgiler işine yayr canm sen yediklerini dikkt edersen bence daha çok kilo verrsin .benim bünyem çok yavaş kilo veriyor olmasına ragmen bence ii bi sonuuç bugünden itibaren yediklerimide dikkat edicem inşallh daha hızlı kilo vericem alkisalkisalkis

haklısın canım sağlık daha önemli... ama moralim çok bozuk çünkü hayatımda hiç bu kiloya çıkmamıştım nasıl oluyor anlamıorum... temmuz ayından beri sürekli kilo alıyorum... yakşalık 8-9 kilo aldım... ki aynı şekilde yiyorum düzenimde bir değişiklik yok ama problem ne anlamıyorum(( kendimi çok çirkin hissediyorum... bu formüle umut bağlamıştım, çünkü rejim falan yapamıyorum okdr istikrarlı değilim ayrıca işim dolayısıyla düzenli yemekte yiyemiyorum(( bende de faydalı oluyor en azından verdirmesede almama engel oluyor... acaba fazlamı içiyorum... büyük bir su bardağına bir tatlı kaşığı bal bir tatlı kaşığı sirke atıyorum içiyorum... sonra senin yapığın gibi hemen bir bardak daha su içiyorum... hatta tamamen sirkenin tadını silmek için hemen gidip dişimide fırçalıyorum... ztn fırçalamak gerekiyormuş dişlere zarar vermesin diye... ama midem de mi problem var yoksa sizlerde de aynı problem var mı merak ettim... sanırım midem küçükdü bunun sayesinde yemek geldiği zmn kabul etmiyor midem ondan da bulantı yapıyor(( ayy bende şöyle 11-12 kilo versem tam züper olacak ama bakalım... umarım hepimiz istediğimiz kiloya ineriz:))))

birde kızlar şunu deneme yanılmayla öğrendim... eğer gün içinde en az 3 tane elma yenirse bu formülle birlikte günde 300-500 gr gidiyor... bende öyle oluyor yani... birde bol su mutlaka...
bir hftada şu an için 2 kg zayıfladım... yani belkide tesadüftür benimki...deneyim bakalım cidden işe yarayacakmı paylaşalım ona göre elmayıda ekleyelim:))) ama midem rahatsızlandı içemiyorum ara verecem bikaç gün...
bu arada herkes göbeğinin gittinden bahsetmiş... ama benim kocaman şişti karnım ayy hamile gibiyim... yoksa hamilemiyimde kilo alıyorum s ürekli:)))))

canım önce kilo verecegini kendini inandır olumlu düşün kilo verdiğin zamnk,i hallerini düşün ve zayıf iken çekilmiş fotoların varsa onu koy inan olumlu düşünmen rejim kadar önemli beynini zayıf halini kazı resmen ben öyle yaptım sirke sadece destekleyen bişey oldu yani ve 2 hafta sonra etraftan güzel şeyler duyunca gaza geliyosun zaten bu arada balı çok koyuyorsun sanırım çünkü benimde büyük fincanım var önceleri kola için kullanırdım şimdi sirke bardagım 1 yemek kaşigi sirke ve 1 çay kaşiği hatda bazen ucunda bal koyuyorum ben faydasını gördüm. bende düzensiz beslenmeden 2 yıl içinde tam 20 _22 kilo falan almiştım.enson 72 kiloydum 1.5 ay içinde 4 kilo verdim ve 68 kiloyum hatda adet olucam onunda şikinliği olmasına regmen 68 düşünn yani:):teytey: bugünde acıktıkca elma yiyorum hamur işinide bıraktım bide cnm çok tartılma morelin bozuluyor. ben 15 günde 1 tartılıyorum... kaydirigubbakcemile2 inşallh kilonu hemen verirsin cnm kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…