Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

birde kızlar şunu deneme yanılmayla öğrendim... eğer gün içinde en az 3 tane elma yenirse bu formülle birlikte günde 300-500 gr gidiyor... bende öyle oluyor yani... birde bol su mutlaka...
bir hftada şu an için 2 kg zayıfladım... yani belkide tesadüftür benimki...deneyim bakalım cidden işe yarayacakmı paylaşalım ona göre elmayıda ekleyelim:))) ama midem rahatsızlandı içemiyorum ara verecem bikaç gün...
bu arada herkes göbeğinin gittinden bahsetmiş... ama benim kocaman şişti karnım ayy hamile gibiyim... yoksa hamilemiyimde kilo alıyorum s ürekli:)))))

canım ya ne güzel bebeiş sevriz :emir_bebek: :dance: cnm senn tavsiyenle elmayada başladım acıktıkca elma yiyorum bakalım sonuçları paylaşırız.

yaa canım sadece 3 tane elma yiyodun dimi yeterlimi ben günde zaten acıkınca 1yada 2 tane elma yiyordum ama düzenli olarak değil tabi acaba günde 5tane falanmı yesem her aclık hissetdiğimde 1tane nasıl olur ki günde 500 gr demişsin çok güzel bişey bence

kızalr ben 1 ay kullandım 4 kilo gitti. 2 hafta ara verdim sizce yine yermi vücudum elma sirkesi bal formülünü. 1 ay daha yapsam mı. eşim gelecek 1 ay sonra o giderken 83 tüm. şimdi 63 üm. 4 aydır görmüyorum eşimi:KK43:(

sizce yine kilo gider mi?

ah canım benim bilirim nasıl bir şey olduğunu asker yolu gözlemenin.allah bütün askerlerimizi sevdiklerine bağışlasın korusun.canım ben hala 61deim çakıldım yine orda :-)

ince olmustur bence canım elbet gidecek onlar beton değiller ya bak başlamıs bile incelmeye.demek ki senin biraz daha fazla çaba harcaman gerekicek ama sonucta kurtulacaksın o kilolardan ve fıstık gibi olacaksın :lepi:

valla ne güzl söyledin canım ya fıstık gibi olcaz inşallah kaydirigubbakcemile5 yarın üç hafta biticek 4.haftanın sonunda tartılcam bakalım ne gibi bi değişme olmuş hiç değilse bi kilo vermişimdir inşallah ya :-) veremesemde üzülmiycem devam edicem belki ikinci ayda işe yarar kaydirigubbakcemile2
canım senin fazlalıkların gitmiştir de şimdi yavaş yavaş veriyosundur ondan yavaşlamıştır hem bünyen alıştı diyete sirkeli suya ondan da olabilir bilmem ki neden ama geri kalanını da vericeğine inanıyorum yaparsın sen çünkü ikizim geldi üniversiteden bayram tatiline sanki biraz zayıflama var gibi ama pek belli olmuyo dedi ben dedim ya hani biraz göbeğimde değişiklik var diye sanırım var kardeşimde öyle dediğine göre yanlış anlamamışım :eek: pek bi değişme deil aslında ama ben gene de seviniyorum pantolonumdan sarkmıyo 3 haftaki gibi en azından yanlarımda fazla çıkmadı bugün çarşıya gittiğimde çok sevindim ya yarından itibaren daha da dikkatli davranıcam artık ara sıra kaçırdığım ekmek kaçamakları falan yok artık işe yarıcak inşallah:dance:

arkadaşlar başlayalı 1.5 ay oldu 4 kilo vermişim ve herkesten daha çok kilo verdiğimi düşünüyor çok mutluyum inşallah kilolar gitmeye dvm eder..:) devam edelim kızlar inanin hamile gibi olan göbegimden eser kalmadı ..::::))))) bide şu pis bogazımı tutabilsem daha ii olcak :::KK43:(((

süper canım ya valla çok sevindim senin adına göbek falan kalmamış baksana ya benmki yerinde duruyo hala:sinifsinif:gitse bile cok az gitmiştir bi iki santim belki de bi kaç gündür bende yediklerime dikkat edemiyorum sen yediklerime dikkat edemiyorum derken ekmek falan mı yiyosun ah ah inşallah bende veririm ya 1.5 ayda 4 kilo çok güzel bir ayda verenler de var ama en azından bizim için iyi ben yavaş vericem heralde benm yarın 3 hafta bitiyo 4.haftanın sonunda tartılcam bende inşallah verebilmişimdir :eek: senin belin kaç santimdi canım ya kaç santimden ne kadar inceldin 1.5 ayda göbeğin kalmamışsa süpersin gerçektnkaydirigubbakcemile5

valla ne güzl söyledin canım ya fıstık gibi olcaz inşallah kaydirigubbakcemile5 yarın üç hafta biticek 4.haftanın sonunda tartılcam bakalım ne gibi bi değişme olmuş hiç değilse bi kilo vermişimdir inşallah ya :-) veremesemde üzülmiycem devam edicem belki ikinci ayda işe yarar kaydirigubbakcemile2
canım senin fazlalıkların gitmiştir de şimdi yavaş yavaş veriyosundur ondan yavaşlamıştır hem bünyen alıştı diyete sirkeli suya ondan da olabilir bilmem ki neden ama geri kalanını da vericeğine inanıyorum yaparsın sen çünkü ikizim geldi üniversiteden bayram tatiline sanki biraz zayıflama var gibi ama pek belli olmuyo dedi ben dedim ya hani biraz göbeğimde değişiklik var diye sanırım var kardeşimde öyle dediğine göre yanlış anlamamışım :eek: pek bi değişme deil aslında ama ben gene de seviniyorum pantolonumdan sarkmıyo 3 haftaki gibi en azından yanlarımda fazla çıkmadı bugün çarşıya gittiğimde çok sevindim ya yarından itibaren daha da dikkatli davranıcam artık ara sıra kaçırdığım ekmek kaçamakları falan yok artık işe yarıcak inşallah:dance:

ben dedim sana dimi elbet vereceksin diye bak başladın bile.tartıya cıktığına az kilo vermiş olsan bile yılmak yok demek ki sen de verebiliyorsun :-) çok sevindim valla canım hadi bakalım bundan sonra daha fazla gayret edicez :-) ikizin bi dahaki gelişinde görsün seni o zaman daha fazla zayıflamış olacaksın ve ona deki giderken ii bak bana bi sonraki gelişinde şaşıracaksın kaydirigubbakcemile5

yaa canım sadece 3 tane elma yiyodun dimi yeterlimi ben günde zaten acıkınca 1yada 2 tane elma yiyordum ama düzenli olarak değil tabi acaba günde 5tane falanmı yesem her aclık hissetdiğimde 1tane nasıl olur ki günde 500 gr demişsin çok güzel bişey bence

yani ben ilk denediğimde 3 elma yiyordum ama sen 5 tane yemek istiyorsan öyle yap ztn midenin boş durmaması gerekiyormuş sürekli 2 saatte bir bişeyler atıştırmak gerekiyormuş... vaktin varsa ozmn 2 saatte bir bi elma ye bence

bugün içmedim elma sirkesini okadar acıktım ki gün boyu bu seferde midem açlıktan bulandı hahahahha:))) en iisi devam edeyim formüle:)) birasda balı azaltayım bari:KK70:

yaklaşık bir senedir sirke ye başlıyorum 1-2 hafta sonra bırakıyorum... bi süre geçiyo yine başlıyorum bırakıyorum.. bugün yine başladım bakalm halim ne olacak böyle :bbo:

yaklaşık bir senedir sirke ye başlıyorum 1-2 hafta sonra bırakıyorum... bi süre geçiyo yine başlıyorum bırakıyorum.. bugün yine başladım bakalm halim ne olacak böyle :bbo:

aslında alışkanlık haline getirsek sonu gelecek gibi... benim çalıştıım yerde bir bayan var okdr güselki fiziği 37 mi ne yaşı ama çıtır biri gibi fiziği bende hep merak ederdim o da bn her sabah sirkeli ballı su içiyorum bağışıklık sistemim güçlensin kışın hasta olmayım die dedi... sanırım fiziğininde okdr güsel olmasının nedeni bu:)))

aslında alışkanlık haline getirsek sonu gelecek gibi... benim çalıştıım yerde bir bayan var okdr güselki fiziği 37 mi ne yaşı ama çıtır biri gibi fiziği bende hep merak ederdim o da bn her sabah sirkeli ballı su içiyorum bağışıklık sistemim güçlensin kışın hasta olmayım die dedi... sanırım fiziğininde okdr güsel olmasının nedeni bu:)))

canım normalde bu formül bazı hastalıklara ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için çare.. ama zayıflamak için içenler yemeklerden yarım saat önce içiyor.. öyle çıtır biri zayıflamak adına almıyordur. dediğiğ gibi bağışıklık sistemini güölendirme etkisi de var...biz ne zaman çıtır olcaz yaa :gitme:

canım normalde bu formül bazı hastalıklara ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için çare.. ama zayıflamak için içenler yemeklerden yarım saat önce içiyor.. öyle çıtır biri zayıflamak adına almıyordur. dediğiğ gibi bağışıklık sistemini güölendirme etkisi de var...biz ne zaman çıtır olcaz yaa :gitme:

canım yani ne çok zayıf ne de kilolu tam fit duruo yani:KK70:
bende denedim boğazım arıdıında hemen geçirio b formüül ztn:KK70:
sabahları aç karnına içiyormuş yıllardır o da... bağışıklık sistemi için bile içio olsada kilo almasını engellemiştir galiba

süper canım ya valla çok sevindim senin adına göbek falan kalmamış baksana ya benmki yerinde duruyo hala:sinifsinif:gitse bile cok az gitmiştir bi iki santim belki de bi kaç gündür bende yediklerime dikkat edemiyorum sen yediklerime dikkat edemiyorum derken ekmek falan mı yiyosun ah ah inşallah bende veririm ya 1.5 ayda 4 kilo çok güzel bir ayda verenler de var ama en azından bizim için iyi ben yavaş vericem heralde benm yarın 3 hafta bitiyo 4.haftanın sonunda tartılcam bende inşallah verebilmişimdir :eek: senin belin kaç santimdi canım ya kaç santimden ne kadar inceldin 1.5 ayda göbeğin kalmamışsa süpersin gerçektnkaydirigubbakcemile5

canım en son ölçtüğümde 2cm incelme vardı ama biranda kilo düştü ben daha ölcemedim ama bu karışıma başlamadan önce 42 beden pantalonlarım dar gelmeye başlamiştı şimdi ise çok rahat hatda bel ve basenlerde bolluk ve potluk olmaya başladı ilk kez pantalonumun bu kadar kötü durmasına seviniyorum vede 7 aylık hamileymişim gibi göbegim var dı inn suam hiç yok. yandaki yağlarım çok fazlaydı onlar bile küçülmeye başladı kızlar ben bukadar verecegime kesinlikle düşünmüyordum ama görenler çok sasırıyor okadar değişti yani kesinlikle tavsiye ediyorum. hatda 2. ve 3. ayda daha çok düşme oluyormuş inşallah 10 kilomuda kolay veririm inan canımın her istediğini yiyorum ama abartmadan . beyninizi şartlandırın sonuçta 2 catalda yeseni,z aynı tadı alıyosunuz 1 tabakta yeseniz aynı tadı alıyorsunuz. 1 tabak bizde yağ tabakası bırakırken 2 çatal metebolizmamızı hızlandırıyo dimi ben hep öyle düşünüyorum artık istediğim herşeyi yiyerek ve bu karısımı içerek kilolarla başetmeye ögrendim.en önemlisi olumlu düşünürek.kaydirigubbakcemile5

kızalr ben 1 ay kullandım 4 kilo gitti. 2 hafta ara verdim sizce yine yermi vücudum elma sirkesi bal formülünü. 1 ay daha yapsam mı. eşim gelecek 1 ay sonra o giderken 83 tüm. şimdi 63 üm. 4 aydır görmüyorum eşimi:KK43:(

sizce yine kilo gider mi?

gider canım bence dvm et.hem daha hızlı verirsin 20 kiloyu nasıl verdin peki bizimle paylaşirmısınkaydirigubbakcemile5

merhabalar bende elma sirke ve balla tarıçın kullanmak istiyorum, fakat herkes farklı farklı kullanıyor,elif111 sen nasıl yapıyorsun,diyet yaptın mı, ben dez ile kilo verdim fakat daha sonra tekrardan aldım hepsini olmasada, ben kilo vermek özellikle göbek bölümünden ve almak istemiyorum, lütfennn bayanlar
bana nasıl kullandığınızı söyllerseniz seviniirim. teşekkürler.

merhabalar bende elma sirke ve balla tarıçın kullanmak istiyorum, fakat herkes farklı farklı kullanıyor,elif111 sen nasıl yapıyorsun,diyet yaptın mı, ben dez ile kilo verdim fakat daha sonra tekrardan aldım hepsini olmasada, ben kilo vermek özellikle göbek bölümünden ve almak istemiyorum, lütfennn bayanlar
bana nasıl kullandığınızı söyllerseniz seviniirim. teşekkürler.

ben sabah uyanınca hemen hazırlıyorum 1 bardak ılık suya 1 yemek kaşıgı bazen fazlada olbiliyo sirke 1 çay kaşığıda bal koyuyorum ve akşam yemeginden önce içiyorum günde 2kez bazende 3 kez içiyorum midem agrıdıgındada yemeklerden hemen sonra içiyorum cnm. genelde akşam içerken 1 bardak ılık su 1 yemek kaşigı sirke 1 çay kasıgı bal ve içine yarım limonda sıkıyorum. 15 günden sonra farketmeye başladı göbegim indi. 1.5 aydada 4kilo vermişim ama çok sasırdım bu hafta sonu kimi gördüysem ne yapıyosun sen baya kilo vermişsin dediler ve hiçkimseye formulümü söylemedim tamamen gitsin kilolar öyle söylerim . spor ve rejim yapamıyorum ama sadece sunu söyliyeym eskiden abur cubur çok yerdim ve çok kola içerdim simdi hiç kola içmiyorum hatda hazır meyve suyu falan hiçbişey içmiyorum acıkınca 1 tane elma yiyorum normal ekmek hiç yemiyorum kepek ekmek yiyorum. bugünde yeşil çayı başladım gaza geldim iyice ama yemek olarak hiç kendimi sıkmıyorum . birde 4lt yakın su içiyorum.inşallh verdiğim bilgiler işine yayr canm sen yediklerini dikkt edersen bence daha çok kilo verrsin .benim bünyem çok yavaş kilo veriyor olmasına ragmen bence ii bi sonuuç bugünden itibaren yediklerimide dikkat edicem inşallh daha hızlı kilo vericem

merhaba arkadaşlar ben de bu formülü kullandım ve işe yaradı çok şükür.30 haziranda sezeryanla doğum yaptım.60 ile hamile kalmıştım maalesef hayatımda yemediğim kadar çok tatlı yiyince 80 e kadar çıktım.doğumdan sonra sadece 78 dim.yani hiç kilom gitmedi.bebekte erken gelince süt olsun diye herşeyi yedirince kilolarım mıhlandı göbeğime.ve benim sadece göbeğim vardı.sonra ben hırs yaptım tabi mekik filan çekemedim ama yürüyüşle 72 ye kadar indim.sonra az yemeye başladım bu arada emzirdiğim için kuvvetli bir rejim yapamıyorum tabi.69 a indim.bu formüle başladım,sadece akşamları içtim onu da.şu an 65 i gördüm.ama asıl güzeli bütün eski kıyafetlerime oluyorum.38 beden kıyafetlerime oluyorum 36 da biraz sıkıyor.yani düşünün 5 kilo fazlam var ama...sanırım sıkılaştım.bir de her akşam koşuyorum kısa mesafe gerçi.basket sahasında 5 tur.sonra da yürüyüş.

merhaba arkadaşlar ben de bu formülü kullandım ve işe yaradı çok şükür.30 haziranda sezeryanla doğum yaptım.60 ile hamile kalmıştım maalesef hayatımda yemediğim kadar çok tatlı yiyince 80 e kadar çıktım.doğumdan sonra sadece 78 dim.yani hiç kilom gitmedi.bebekte erken gelince süt olsun diye herşeyi yedirince kilolarım mıhlandı göbeğime.ve benim sadece göbeğim vardı.sonra ben hırs yaptım tabi mekik filan çekemedim ama yürüyüşle 72 ye kadar indim.sonra az yemeye başladım bu arada emzirdiğim için kuvvetli bir rejim yapamıyorum tabi.69 a indim.bu formüle başladım,sadece akşamları içtim onu da.şu an 65 i gördüm.ama asıl güzeli bütün eski kıyafetlerime oluyorum.38 beden kıyafetlerime oluyorum 36 da biraz sıkıyor.yani düşünün 5 kilo fazlam var ama...sanırım sıkılaştım.bir de her akşam koşuyorum kısa mesafe gerçi.basket sahasında 5 tur.sonra da yürüyüş.

BU KADAR KISA surede bu kadar kılo tebrıkler dogrusu benım 4 kılo fazlan var yıllardır bır turlu veremıyorum :KK43::1no2::1no2:

slmm aranızda bende katıldım benımde 4 kılo fazlam var ozellıkle basen bolgesınden :KK43:( nısanlım 50 gun sonra askerden gelıcek vermem lazımm yardımmm mafoldumben

X