Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Bugün diyete başlayalı 1 ay oldu, bu akşam ölçülerimi alıp incelme varmı bakıcam, var gibi hissediyorum çevremdekiler öyle söylüyor kaydirigubbakcemile3 umarım incelme mevcuttur. 1 ayda net 4 kilo verdim, ama bu günlerde kilo vermem durdu hissediyorum, az yesemde kilom sabit. Aman verdiklerimi geri almayayım da :roflol: Spor yapamıyorum yapsam belki kilo vermem başlar tekrar... Plates yapayım evde biraz biraz da dambıl çalışmalıyım göğüs ve kollarımın sarkmaması için, tabi biraz da yarım mekik göbeği eritmek için kaydirigubbakcemile3 Spor şart duraklayan kilo vermemi harekete geçirmem lazım tekrar. Tabi sirkeli suya da devam kaydirigubbakcemile5

sonuçları bizede bildirirsen sevinirim canımm. ama iyi bir netice alacağına eminim, bakalım bende ikinci haftanın sonundayım, iyi hissediyorum eve henüz tartı almadığım için bilmiyorum ne kadar verdiğimi, anneme gidince öğreneceğim, merak içindeyim kaydirigubbakcemile2 ama dün akşam bir bozdum bir bozdum ki sormayın..aklınıza gelebilecek en kaloriili şeyleri götürdüm akşam akşam , bugün dikkat ederek kurtulurum inş o pis kalorilerden..hadi görüşürz kızlar herkese sağlıklı zayıflamalar

canım başlayalı 2,5 ay oluyo neredeyse 3.5 kilo verdim ama incelme baya oldu üstelik yediklerimi 15 gündür falan dikket edemiyorum kaçırıyorum dikkat etsem daha çok giderdi. ben içine yarım limonda sıkıyorum cnm tanıdık vardı futbolcularını öyle içiriyormuş formda kalmaları için öyle dedi hem eritip hem sıkılaştırıyormuş valla bana öyle dedi benim kilo vermem durmustu şimdi daha rahat hissediyorum... vcye daha çok çıkıyorum çok idrara çıkartıyo kaydirigubbakcemile3

canım sende yavaş vermişsin aslında belki bende senin gibi veririm yavaş yavaş limon da sıkıcam bundan sonra bakalım ne etki yapıcak :)
sıkılaştırsın daha iyi sarkmaktan korkuyorum bende:nazar:inşallah olmaz belim ve kalçalarım incelsin başka bişey istemiyorum kaydirigubbakcemile3sinir oluyorum pantolonumdan göbeğimin çıkmasına bugün dayanamadım çikolata yedim :kedi:ara sıra kaçamaklar oluyo:icecream:bana moral verdin canım çok sağol veremediğimi görsem de 3 ay devam edicem belki de bi anda veririm vermeyip vermeyip iki sene öyle olmuştu diyet yaparken ilk bir ay vermedim hiç sonradan bi anda verdim bu da öyle olur inşallah cok sıkmıyorum ama kendimi aç kalmak için iki sene önceki yaptığım diyet gibi karnım boş olmuyo içimi kemiren bişeyler yok yani midemde kaydirigubbakcemile3 böyle olması daha sağlıklı olmalı çok aç kalıp bi anda verince dikkat etmezsen geri alıyosun ben 62ye falan düşmüştüm iki kilo aldım iki seneden beri sadece :1rolleyes:
ya ama ben evde tartı olmadığı için eczanede tartılıyorum ve üstümde bi sürü kıyafet oluyodu belki de suan 63ümdür ama ben 64teen hesaplıyorum 12 kilo vermeliyim 52 olmaya gayret göstercem ideal kilom 52ymişkaydirigubbakcemile2
bakalım şu bir ay geçsin de tartılcam canım o zaman sizinle paylaşıcam belki de bi kilo falan vermişimdir ama farketmiyorumdur inş öyledir:sm_cool:bi kilo farkedilmez baştan söyle 5 kilo verceksinki gözle görülür hissedebilirsin o zaman
inşallah vericez canım birlikte:Saruboceq:

inşallah canım inşallah... çok sağol desteğin için benim şu anda en çok ihtiyacım olan bu... senin nasıl canım.? umarım istediğin gibi gidiodur..

önemli deil canım ne demek birbirimize destek olmalıyız yoksa depresyona gircem benkaydirigubbakcemile3
benim iyi gitmiyo bugün 3.haftaya başladım tartılmadım hiç yediklerime dikkat ediyorum bana hiç etki yapmadı gibime geliyo bi değişiklik de hissetmiyorum ama belki de vermişsindir ama sen farkedemiyosundur diyo arkadaşlar moralimi düzelttiler iki hafta sonra bi ay olcak o zaman tartılcam inşallah belki de bu hafta bitince tartılırım dayanamayıp vermediğimi görürsem çok üzülcem ama pes etmek yok 3 ay devam edicem yapmaya 3 ay sonunda hiç olmazsa 4 kilo olsa veririm dimi fisfisfis

canım sende yavaş vermişsin aslında belki bende senin gibi veririm yavaş yavaş limon da sıkıcam bundan sonra bakalım ne etki yapıcak :)
sıkılaştırsın daha iyi sarkmaktan korkuyorum bende:nazar:inşallah olmaz belim ve kalçalarım incelsin başka bişey istemiyorum kaydirigubbakcemile3sinir oluyorum pantolonumdan göbeğimin çıkmasına bugün dayanamadım çikolata yedim :kedi:ara sıra kaçamaklar oluyo:icecream:bana moral verdin canım çok sağol veremediğimi görsem de 3 ay devam edicem belki de bi anda veririm vermeyip vermeyip iki sene öyle olmuştu diyet yaparken ilk bir ay vermedim hiç sonradan bi anda verdim bu da öyle olur inşallah cok sıkmıyorum ama kendimi aç kalmak için iki sene önceki yaptığım diyet gibi karnım boş olmuyo içimi kemiren bişeyler yok yani midemde kaydirigubbakcemile3 böyle olması daha sağlıklı olmalı çok aç kalıp bi anda verince dikkat etmezsen geri alıyosun ben 62ye falan düşmüştüm iki kilo aldım iki seneden beri sadece :1rolleyes:
ya ama ben evde tartı olmadığı için eczanede tartılıyorum ve üstümde bi sürü kıyafet oluyodu belki de suan 63ümdür ama ben 64teen hesaplıyorum 12 kilo vermeliyim 52 olmaya gayret göstercem ideal kilom 52ymişkaydirigubbakcemile2
bakalım şu bir ay geçsin de tartılcam canım o zaman sizinle paylaşıcam belki de bi kilo falan vermişimdir ama farketmiyorumdur inş öyledir:sm_cool:bi kilo farkedilmez baştan söyle 5 kilo verceksinki gözle görülür hissedebilirsin o zaman
inşallah vericez canım birlikte:Saruboceq:
canım yanlış yazmısım 1,5 oluyo 6 hafta oldu kaydirigubbakcemile dikkat etseydim daha çok verirdim o kesin ama bundan sonra daha çok dikkat edicem bugün uzun süredir görmediğim bi arkadaşimla karsılastık inanamadı demekki kilodan çok düşmese bile incelme oluyo yağları yakıyor o kesin devam edelim kızlar pes etmeyelim ben 3 ay devam edicem 12 kilo vermm lazım :lepi::Saruboceq:

canım yanlış yazmısım 1,5 oluyo 6 hafta oldu kaydirigubbakcemile dikkat etseydim daha çok verirdim o kesin ama bundan sonra daha çok dikkat edicem bugün uzun süredir görmediğim bi arkadaşimla karsılastık inanamadı demekki kilodan çok düşmese bile incelme oluyo yağları yakıyor o kesin devam edelim kızlar pes etmeyelim ben 3 ay devam edicem 12 kilo vermm lazım :lepi::Saruboceq:

aaaa canım bak şimdi daha da mutlu oldum ben 1.5 ayı görünce:dance: inşallah benimde senin gibi olur 1.5 ayda 3.5 verdinse 3 ayda 7 eder bu süper bişey ya benimde 12 kilo verip 52 kilo olmam lazım taktım kafaya artık göbekli olmak istemiyorumkaydirigubbakcemile3ayy canım çok sevindim gerçekten moral verdin bana umutlarım tükenmek üzereydiopuyorumnanaktan
en başta erkek arkadaşımı şaşırtıcam görcek o Çok üzgünüm çoook
durmak yok tam gaz devam sirkeyekaydirigubbakcemile2

aaaa canım bak şimdi daha da mutlu oldum ben 1.5 ayı görünce:dance: inşallah benimde senin gibi olur 1.5 ayda 3.5 verdinse 3 ayda 7 eder bu süper bişey ya benimde 12 kilo verip 52 kilo olmam lazım taktım kafaya artık göbekli olmak istemiyorumkaydirigubbakcemile3ayy canım çok sevindim gerçekten moral verdin bana umutlarım tükenmek üzereydiopuyorumnanaktan
en başta erkek arkadaşımı şaşırtıcam görcek o Çok üzgünüm çoook
durmak yok tam gaz devam sirkeyekaydirigubbakcemile2

merk etme cnm önce göbek eriyo inn bana 2,5 haftada göbegim yok dececek kadr az kaldı. benim sorunum basen ve kalça oralar erirse süper olucak..bide aslında yememizide dikkat edebilsek daha çok veririz ama dayanamıyorum. sevgilimiz gaz vermesiyle başladım zaten idaya girdik 3ayda 10 kilo verebilirmisin diye ben ne 10u istesem 15 kilo bile veririm dedim fazla gaza geldim sanırım:kedi: o 55olmamı istiyor bende 52 olmak istiyorum bakalım 3aysonnda görcez ama okadar veremesemde pes etmicam yaza kadar dvm edicem opuyorumnanaktan çünkü aşkıma sözüm var onn istediği kilo düşüp onn bana süprizini ögrenmem lazımkaydirigubbakcemile2:dance:

merk etme cnm önce göbek eriyo inn bana 2,5 haftada göbegim yok dececek kadr az kaldı. benim sorunum basen ve kalça oralar erirse süper olucak..bide aslında yememizide dikkat edebilsek daha çok veririz ama dayanamıyorum. sevgilimiz gaz vermesiyle başladım zaten idaya girdik 3ayda 10 kilo verebilirmisin diye ben ne 10u istesem 15 kilo bile veririm dedim fazla gaza geldim sanırım:kedi: o 55olmamı istiyor bende 52 olmak istiyorum bakalım 3aysonnda görcez ama okadar veremesemde pes etmicam yaza kadar dvm edicem opuyorumnanaktan çünkü aşkıma sözüm var onn istediği kilo düşüp onn bana süprizini ögrenmem lazımkaydirigubbakcemile2:dance:

kaydirigubbakcemile3 bizde iddiaya girmiştik 2 sene önce, eğer ben 8 kilo werirsem bir ayakkabı bir çizme bir kot 5 tane bikini alacaktı... iddiayı büyük tuttukki gaza gelip vereyim die... o 12 kilo verdi benim yerime eridi bitti bense tam 6 kilo aldım... yani iddiayı kaybettim:KK43:(((( kaydirigubbakcemile3 :gitme::gitme:

hala zayıflayacam die uraşıorum...bakalım birgün bende başaracam...

benim de öyle canım ya göbek ve kalça var üst taraf yok inşallah verebilirizkaydirigubbakcemile3 nedir bu kilolardan çektiğimiz sürprizi kaçırma ben bile merak ettim burdan:eek: benim de 3 ay var önümde inşallah verebiliriz benmki de bana 57 falan dedi ama bende 52 olmak istiyorum senin gibi şu an kaç kiloya indin canım ben varya ben bugün ne yaptım biliyo musun allahım çok pişmanım baklava yedim börek yedim annem maaşa bağlandı ilk maaşıyla baklava börek almış ziyafet çekti bize bende onlardan yedim tıka basa kafamçokkarıştı çok pişmanım şimdi ya ama bırakmıcam gene de diyete devam edicemmafoldumben hem kilo veremiyorum diye yakınıyodum hem de bugün ne yaptım tam sopalığım
3 ayda da bi 8 kilo versem geri kalan 4 kiloyu da iki ayda versem bile yeter bana benimki ağustosta gelcek askerden o zamana kadar veririm ama şubata kadar vermeye çalışcam baya izine geldiğinde görsün diye:kedi:
inşallah veririz canımhihoyyyt

selam kizlar bende araniza yeni katildim
daha dogrusu bir kac gundur okuyordum ama ancak bugun sabah basladim bu sihirle karisima ..
benimde dogumdan kalan bi 7 kilom var ve en kotusu gobegim var
o yuzden banada verin su gazlarinizdan yoksa kaldimi kalacak bu kilolar ..
20 aylik ikizlerim var 1 sene emzirdim hic rejim yapamadim hatta emzirme doneminde biraz daha aldim emzirmeyi biraktim
subat 2009 da bi ilacla 9 kilo vermistim ama pis bogazi tutamayinca bide yazin turkiyeye izine gidince iskenderlere kebablara dayanamadim 1 senelik hasret cekiyoruz nede olsa kaydirigubbakcemile3
neyse sozun kisasi geri geldi 7 kilo ..
bugun yeniden basladim ... sabah 1 litrelik sirkeli balli suyumu hazirladim ama tadi bana cok iyi geldi nerdeyse yarim litreden fazlasini ictim bu saate kadar (bi zararida olmadi insallahda olmaz)
ogluslari yatirdim az once ebru sallinin pilates cd sinden gobegim aciyasiya kadar pilates yaptim
benim en buyuk sorunum gobegim ve yanlarim yani simitcikler :))
...
kizlar ne olur benide SIKISTIRIN biraz kaytarirsam civitacak olursam birakacak olursam engel olun ... kendime guvenmiyorum cunku :1no2:
bide en kotusu bayram icin 4 gunlugune kayinvalidemlere gidiyoruz .. ben mahvoldum orda kendimi frenleyemeyecegimi biliyorum .. sabah 59.7 dim
hedef 52 bayramda kaytarsam bile bayramdan sonra pazartesi asla birakmiycam kendimi 2 ay sonra bende 52 kilo olucam

benim de öyle canım ya göbek ve kalça var üst taraf yok inşallah verebilirizkaydirigubbakcemile3 nedir bu kilolardan çektiğimiz sürprizi kaçırma ben bile merak ettim burdan:eek: benim de 3 ay var önümde inşallah verebiliriz benmki de bana 57 falan dedi ama bende 52 olmak istiyorum senin gibi şu an kaç kiloya indin canım ben varya ben bugün ne yaptım biliyo musun allahım çok pişmanım baklava yedim börek yedim annem maaşa bağlandı ilk maaşıyla baklava börek almış ziyafet çekti bize bende onlardan yedim tıka basa kafamçokkarıştı çok pişmanım şimdi ya ama bırakmıcam gene de diyete devam edicemmafoldumben hem kilo veremiyorum diye yakınıyodum hem de bugün ne yaptım tam sopalığım
3 ayda da bi 8 kilo versem geri kalan 4 kiloyu da iki ayda versem bile yeter bana benimki ağustosta gelcek askerden o zamana kadar veririm ama şubata kadar vermeye çalışcam baya izine geldiğinde görsün diye:kedi:

aalyekvut seninle hedeflerimiz ayni banada destek olsana canim beraber kurtulalim su yaglardan ...

ben böyle dewam edersem zayıflayamıyacam galiba... çok canım çekti bi dürüm yaptım çiğköfte:KK43:((( yedim yuttum hemencecik... ay gece gece yaa:KK43:(( bi de 2 gündür hasta yatıodum 2 kilo almışım hemenceciik:KK43:(( ilaç kullanırken belki dokunur die de içmedim formülü... off off!!!

ben böyle dewam edersem zayıflayamıyacam galiba... çok canım çekti bi dürüm yaptım çiğköfte:KK43:((( yedim yuttum hemencecik... ay gece gece yaa:KK43:(( bi de 2 gündür hasta yatıodum 2 kilo almışım hemenceciik:KK43:(( ilaç kullanırken belki dokunur die de içmedim formülü... off off!!!

bende ikindin yemistim
aksam yemegi yememistim karnim acayip ac ve canim bir cok seyi cekiyor .. bide en pis huyum hic usenmem gecenin ikisi ucu olsa kalkar canim ne istiyorsa yaparim ..
eger bu gece yemeden yatarsam benim icin cok buyuk basariii :jeyyar:

bende ikindin yemistim
aksam yemegi yememistim karnim acayip ac ve canim bir cok seyi cekiyor .. bide en pis huyum hic usenmem gecenin ikisi ucu olsa kalkar canim ne istiyorsa yaparim ..
eger bu gece yemeden yatarsam benim icin cok buyuk basariii :jeyyar:

yedin mi yemedin mi bakalım:))))
ben gece çok rahatsız oldum... hem psikolojik olarak hem de midemde o şişlikle uyumak zor oldukaydirigubbakcemile3
içtim biras önce elma sirkesini...
şu war ama tek başıma elma sirkesinden medet ummakta olmuyor...
hem onun içilmesi hemde yediklerimize dikkat etmemiz gerekiyor kesin...

aynı durumdayız desenekaydirigubbakcemile3 inşallah 52 kilo olana kadar kilolarıomızı veririr ve sevgililerimizi kıslknçlıktan kudurturuz...suan 68 kiloyum ve enaz 15 kilo yaza kadar vermek istiyorum ve vericem ...kaydirigubbakcemile2:Saruboceq: bütün gelişmeleri yazıcam

canım bu arada allah kavuştursun turkbayragi

selam kizlar bende araniza yeni katildim
daha dogrusu bir kac gundur okuyordum ama ancak bugun sabah basladim bu sihirle karisima ..
benimde dogumdan kalan bi 7 kilom var ve en kotusu gobegim var
o yuzden banada verin su gazlarinizdan yoksa kaldimi kalacak bu kilolar ..
20 aylik ikizlerim var 1 sene emzirdim hic rejim yapamadim hatta emzirme doneminde biraz daha aldim emzirmeyi biraktim
subat 2009 da bi ilacla 9 kilo vermistim ama pis bogazi tutamayinca bide yazin turkiyeye izine gidince iskenderlere kebablara dayanamadim 1 senelik hasret cekiyoruz nede olsa kaydirigubbakcemile3
neyse sozun kisasi geri geldi 7 kilo ..
bugun yeniden basladim ... sabah 1 litrelik sirkeli balli suyumu hazirladim ama tadi bana cok iyi geldi nerdeyse yarim litreden fazlasini ictim bu saate kadar (bi zararida olmadi insallahda olmaz)
ogluslari yatirdim az once ebru sallinin pilates cd sinden gobegim aciyasiya kadar pilates yaptim
benim en buyuk sorunum gobegim ve yanlarim yani simitcikler :))
...
kizlar ne olur benide SIKISTIRIN biraz kaytarirsam civitacak olursam birakacak olursam engel olun ... kendime guvenmiyorum cunku :1no2:
bide en kotusu bayram icin 4 gunlugune kayinvalidemlere gidiyoruz .. ben mahvoldum orda kendimi frenleyemeyecegimi biliyorum .. sabah 59.7 dim
hedef 52 bayramda kaytarsam bile bayramdan sonra pazartesi asla birakmiycam kendimi 2 ay sonra bende 52 kilo olucam

aalyekvut seninle hedeflerimiz ayni banada destek olsana canim beraber kurtulalim su yaglardan ...

olurum tabi her zaman :1hug: birbirimize destek olmazsak nasıl gidicek bu kilolar :) senin ikizlerin olduğu halde ben senden şişmanım yamafoldumben benm vermem gereken 12 kilo var 3.haftadayım sirkeli suda ama dün öyle bi bozdum ki diyeti de sorma tatlılar börekler çok pişmanım:sinifsinif: kaytardığını öğrenirsem çekicem kulaklarını ona göre akıllı ol benm gibi bozma diyetisırnaşık şey ilk defa yaptım 3 haftadır böyle bişeyi bi daha yapmıcam:mymeka:

aynı durumdayız desenekaydirigubbakcemile3 inşallah 52 kilo olana kadar kilolarıomızı veririr ve sevgililerimizi kıslknçlıktan kudurturuz...suan 68 kiloyum ve enaz 15 kilo yaza kadar vermek istiyorum ve vericem ...kaydirigubbakcemile2:Saruboceq: bütün gelişmeleri yazıcam

aynen canım ya kudursunlar valla sırnaşık şey onun yüzünü görmek istiyorum aldığı hali beni görünce ama bi güzel olmuşsun demezse yakıcam onu ne eziyetlerle zayıflıyoruz hem zayıfla dedi hemde ilgilenmezse o zaman çekiceği var benden delikafadulden hala pişmanlığım sürüyo lapur lupur götürdüm yicekleri ya hemde en kalorili şeyleri yemiycem yemiycem yemiycem bi daha kilo veremiyorum diye yakınıp duruyorum yaptığım şeye bak of of bayram da geliyo o zaman nasıl frenlicem kendimi kara kara düşünüyorum:eek: 12yle 15 arasında pek fark yok ya aynı sayılır vermemiz gereken kilo benmki 57 osan yeter demişti ama ben 52 olcam sırnaşık şey
bu arada teşekkür ederim canım amin allah bütün askerlere sağ salim yuvalarına dönmeyi nasip etsin :Saruboceq::teselli:

Arkadaşlar selam, bu ayın 23 ü civarında elma sirkeli suya başlayalı tam 1 ay olacak 3-4 günüm var. kaydirigubbakcemile3 Ölçülerimi 24 ekimde almıştım, bu ayın 24 ü gibi tekrar alacağım ölçülerimi, ben ölçülerimde en az 5 er cm. düşüş olduğunu zannediyorum, çünkü önceden giydiğim kıyafetler gayet rahat duruyorlar kaydirigubbakcemile5 Ama dikkatimi birşey çekti. ılk sirkeli ılık suyu içmeye başladığımda iştahımı kesiyordu. Ama bu günlerde iştahımın açıldığını hissediyorum. Acaba bağışıklık mı kazandı bünyem? :bbo: Bi süre bırakıp tekrar mı başlasam? Bakalım düşünüp karar veririm artık. 24 Kasım'da ölçülerimde değişiklik varmı yazıp paylaşacağım sizlerle. Ha bu arada sirke içmeye başalamadan önce diyete başlamıştım, 1 ayda 4 kilo verdim. Umarım her ay böyle olur da fazla kilolarımdan 4-5 ayda kurtulabilirim :Saruboceq:

X