Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

arkadaşlar elma sirkesi içiyoruz iyi hoşta kilo verebilen arkadaşlara soruyorum özellikle elma sirkesinin markası falanda önemli değilmi kalitesi açısından ben marketten aldım iyi bir marka isim veremiyoruz galiba ama dimiii

canım hiç tartılmadın mı daha CADIARZU

yok canım daha hiç tartılmadım korkuyorum tartılmaya cesaret edemiyorum daha doğrusu :çok üzgünüm:
yarın üçüncü haftaya başlıcam 3. haftanın sonunda tartılmayı düşünüyorum 3 haftada da bişey olmazsa kesin hayallerim suya düşcek belki de bırakırım of ya heveslendiğim şey hemen kursağımda kalıyo mafoldumben
ama dur bakalım daha bişey için geç sayılmaz daha iki hafta oldu iki hafta daha yapayım da ben kilo veremediğimi görürsem o zaman üzülmeye başlıcam azim ve inanç gerek kaydirigubbakcemile2
canım int ideal kilomu hesapladım boyuma göre 52 cıktı 52 olmak için uğraşıcam yani vermem gereken kilo 12 oldu belki bi kilo vermişimdir de ben hissetmiyorumdur belli de olmaz dimi:1hug:sabırla şu iki haftayı da geçireyim de 1 ay olcak iki hafta sonra o zaman karar veririm bişeylere inşallah mutlu olurum gördüğüm şeylezemuszemus

isim verebilirsin hayatım

canım hiç üzülme abur cuburu kesersen vermeye başlarsın moralini yüksek tutyerimsenibeno 3 kiloyu da rahat verirsin telaş yok:1hug:

canım tartılsan belki vermişsindir farkında değilsindir.böyle ay verdim mi ay veremiyorum diye kendini yerken daha zor verirsin.ama vermişsen eğer daha bi tutunursun gibime geliyor

isim verebilirsin hayatım

canım sen hangi marka kullanıyosun bu arada ben vefa bozacısından kullanıyodum bitti dün bi şişe kendim çarşıya gidemedim arkadaşa söledim o da tuhaf bi marka almış tadı da vefa bozacısının sirkesi gibi deil sevmedim hemen bırakıcam onu yasakkelime

ben kemal kükrer kullanıyorum canım

bende ondan bulmaya çalışcam o zaman canım belki o verdirir ne bileyimkaydirigubbakcemile3
haklısın tartılmadan üzmeyeyim kendimi boşuna bu hafta sonunda tartılcam o zaman da yazıcam sana :1hug:

aslında ben markanın bi etkisi olduğunu sanmıyorum canım.
hadi inşallah vermişsindir bekliyorum sabırsızlıkla güzel haberlerini opuyorumnanaktan

canım hiç üzülme abur cuburu kesersen vermeye başlarsın moralini yüksek tutyerimsenibeno 3 kiloyu da rahat verirsin telaş yok:1hug:
inşallah canım inşallah... çok sağol desteğin için benim şu anda en çok ihtiyacım olan bu... senin nasıl canım.? umarım istediğin gibi gidiodur..

bende kemal kükrer kullanıyorum ama geçen tv de bir aktar dediki gerçek elma sirkesi olması lazım gerçek elma sirkesinin içinde tortular olur rengi bulanık olur dedi ama ben de kemal kükrer markasından memnunum amannn herkes bişii söylüyooo

canım sakın pes etme içine yarım limon sık öyle iç inn faydasını görürsün benim baya durmustu şiskinlik falan kalmadı tavsiye ederim. birde 2.ve 3. ayda daha çok kilo veriliyormuş bence pes etme dvm et

canım ne alemdesin ne kadar oldu nasıl gidiyo karışım daha kilo verebildin mi veya incelme oldu mua.s.

canım başlayalı 2,5 ay oluyo neredeyse 3.5 kilo verdim ama incelme baya oldu üstelik yediklerimi 15 gündür falan dikket edemiyorum kaçırıyorum dikkat etsem daha çok giderdi. ben içine yarım limonda sıkıyorum cnm tanıdık vardı futbolcularını öyle içiriyormuş formda kalmaları için öyle dedi hem eritip hem sıkılaştırıyormuş valla bana öyle dedi benim kilo vermem durmustu şimdi daha rahat hissediyorum... vcye daha çok çıkıyorum çok idrara çıkartıyo kaydirigubbakcemile3

bide cnm sana tavsiyem eger yemekten önce içiyorsan 1hafta tam tersini dene çünkü bazı arkadaşlar burda paylaşmış aç karnını içipte kilo verememişler ama yemekten hemen sonra içimişler daha etkili olmuş ben bazen yemekten sonrada içtiğim oluyo sabretmen gerekli bak 3 ay sonra kendin bile şaşırcaksın ben inanıyorum hepimiz kilolarımızı vercez ve yaza bomba gibi hatunlar olcz pes etmek yok aynı ylda dvm :lepi:kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…