Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

kizlar bende kolay kilo alip zor verenlerdenim ama galiba bu formül ise yariyo 5 günde 1.200 kg vermisim:dance::dance: insallah böyle devam ederde bende istedigim kiloya kavusurum yarindan itibarende spora basliyorum bakalim neler olacak hepinize saglikli kilo vemeler

Merhaba arkadaşlar,

Neden 2 kaşık sirke+1 tatlı kaşığı bal? :sm_confused: Yarısını koyup içersek daha mı az kilo verdiyor? Tadı böyle kötü oluyo bunun :çok üzgünüm: Ne kadar sıcaklıkta suyla içiyorsunuz? akşamları yatarken mi yemekten sonra mı içmek iyi? Çok soru sordum biliyorum :kedi: Cevaplarınızı bekliyorum opuyorumnanaktan

yaa ben 4 yemek kaşıı bal 4 yemek kaşıı sirke 4 bardak suyu karıştırıorum cam şişede..sabah öğle akşam yemeğinden önce 1 er bardak içiorum canım...ha bide sıcak suya flnda yapmıyorum..normal oda sıcaklığında oluo..tadınada alışıon meywesuyu gibi görücen bi iki içimden sonra..hatta ben şarap tadına çok benzetmiştimkaydirigubbakcemile3ama tek kelimeyle işe yarı bi dene bence...a.s.

ya bendeee yapsam mı arkadaşlar...annem hersabah burnumun dibine dikiyordu bu karışımı ama midemm bulanıyor aç karnına içemiyorum diyorum yok kadın anlamııo halimdenn,yemekten sonrada içilmesinde bi fayda varmı peki ?

ben de sirkenin zayıflattığını duymuştum ama ne kadar doğru emin değilim kafamçokkarıştı

yemeklerden sonrada içersen hazmını kolyalaştırır hem canım tabiki işe yarar
ben de sirkenin zayıflattığını duymuştum ama ne kadar doğru emin değilim kafamçokkarıştı
canım gerçekten zayıflatıyo düzgün kullandığında. maranki bile bu karşımı tavsiye etti
neden elma sirkesi acaba
ben üzüm sirkesinin zayıflattığını duymuştum

elma sirkesi mideye zarar vermiyo aksine çok yararı varmış mideye hemde zayıflamaya yardımcı...

sadece sabahları aç karnına mı ? 3 öğün mü? akşamları? bu benim için hala muamma..herkes ayrı şekillerde kullanıyor. gerçekten zayıflatan yöntem hangisi acep??? hemen ben de başlamak istiyorum da..kaydirigubbakcemile2

ya arkadaşlar ben bugun kullandım bunu ve hastanelik oldum iğrenç bişey bu ya ama bi fark var ben bal koymadım sadece sirke ustune su bi bardak içeyim dedim aç karına bide (ne aptalım) afedersiniz içmemle çıkarmam bir oldu sabahtan beri miğdem yanıyo doktora gittim biraz önce miğdem tariş olmus doktor çok kızdı bana. sirke yakıcı fazla tüketimde miğdeyi bile deler dedi düşünün

pervincim bal zaten mideyi korumak için,bnce ekleyerek azar azar başla.bende sirkeyle verdim kilolarımı ve sporla,ama badanaydı misafirdi derken ara verdim içmeye gram veremedim 1 aydır.bence balla dene...

bende 3 gundur sarimsak-ceviz suyu iciyorum sabahlari,bide bunu icsem ikisi zehirleme falan yapmaz degilmi.1 saat arayla iceyim bari digeri bosalir belki o zaman

bende 3 gundur sarimsak-ceviz suyu iciyorum sabahlari,bide bunu icsem ikisi zehirleme falan yapmaz degilmi.1 saat arayla iceyim bari digeri bosalir belki o zaman

birini aç birini tok içebilirsin
sirkeli karışım tok da içilebiliyor aç içilmesi şart değil
ikisini de aç içersen dikkat et tansiyonun bozulmasın

merhabalar benyenı katılıdım benım sorum farklı aslında ama o konuyu bulamadıgım ıcın buraya yazıyorum bu kayınvalıde dıyetı hakkında....2 gundur uygulamaya basladım fakat nohutun kalorısı yuksek bı besın oldugunu ogrendım bılgınız varmı bu konuda kas yapaken goz cıkartmayayım

ben de denedim ama sürekli içemedim.ara ara içebildim ancak. bişey merak ediyorum bunu içerken yemeği de kısacak mıyız :)) bi de 3 öğün olmak zorunda mıı

Arkadaşlar ben Elma Sirkesini bir bardak sıcak suya bir yemek kaşığı koyuyorum.Yatmadan önce 2,5 ayda 5 kilo verdim tabi yediklerime dikkat ederek hiç bir zararınıda görmedim tavsiye ederim

ben yarım çay bardağına bir çay kaşığı balı koyuyorum susuz içiyorum,bütün yemek borum ve midem yanıyor sonrada :) ama yarından itibaren çay bardağının üzerini doldurmayı düşünüyorum, eğer bir su bardağı içersem kesin kusarım. dünden beri kullanıyorum, ptesi günü diyete başlamıştım 3 günde 1kg zayıfladım. ama spor yapıyor ve çok dikkatli besleniyorum..

arkadaşım canına kastın mı var ?
o kadar sirke içilir mi deli misin :sinifsinif:
1 bardak suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi, yarım tatlı kaşığı bal ekleyeceksin
Allah korusun böyle miden mahvolur yasakkelime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…