Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

selam kızlar bende sirkeli karışımdan içiyorum ve şu an 60 kilo oldum.sadece yediklerime dikkat ediyorum biraz.çok sıkı diyet yapmadım.ben yavaş kilo veririm normalde bu karışım hızlandırdı.63 ile başlamıştım 3 haftada 60 oldum devam etmenizi tavsiye ederim 60 kiloyum ama daha ince görünüyorum.bunuda ekleyeyim dedim:dance:

arkadaşlar 1 ay boyunca içtim bu karışımı we 6 kilo werdim 5 gün ara wereyim dedim direk durdu kilo kaybı ..neyse 2 gündür tekrar başladım 500 gr gitti bile..inanamadım yaa:nazar::nazar::nazar:ama yediklerinizede dikkan edin kızlarr..a.s.

ksk canım sen hangi markayı kullandın
marka bende çok fark etti ya
kühne gayet iyidi,fersan aldım o kühne kadar etkili olmadı,bende bıraktım uzun zamandır ağzıma sürmüom..

selam arkadaşlar bugün 1 hafta oldu. yalnız önceden de belirttiğim gibi tartım dijital değil tartıldım az önce sanırım 500 gr felan oynadı. tam 86 idim şimdi ise 85.5 i gösteriyor. bakalım devam edeceğim. Bu arada markadan söz etmişsiniz marka önemli ise bende değiştireyim çünki benimki de fersan . hepiniz sağlıkla kalın. öbür pazartesi tartılıp yenide n yazacağım

aynen şekerım 25 gundur ıcmıyorum bıraz mıdemı dınlendıreyım dedım 6 bardak su içiceeem 3 bardagını sırkelı bakalımm

İşte doğal elmakrom bu kızlar boşu boşuna para vermeyin o Seda reklamlı ürünlere :)

bende sabahları aç karnına ılık su ile içiyordum bugünden itibaren farklı hazırlayıp yemekden sonra kullanacağım bakalım fark edecek mi?

gunaydın arkadaşlar...bende sirkeli ılık suyu 1aydır kullanıyorum 2 kılo verdim ama vucut hatlarımda 5cm'e kadar incelme var kullanmaya devam ediyorum zayıflamak ısteyenlere tafsıye ederim..

yaa tadı çok kötü ya nasıl dayanıcam içmeye bilmiyorum sirkeyi normaldede sevmem off bi şekilde dayanmam lazımm bakalım nasıl olcak tam ölçüsü nedir ben 1 tatlı kaşığı sirke 1 tatlı kaşığı bal koyuyorum 1 su bardağına doğrumu acaba yardımcı olursanız sevinirim:))tşklr

yaa tadı çok kötü ya nasıl dayanıcam içmeye bilmiyorum sirkeyi normaldede sevmem off bi şekilde dayanmam lazımm bakalım nasıl olcak tam ölçüsü nedir ben 1 tatlı kaşığı sirke 1 tatlı kaşığı bal koyuyorum 1 su bardağına doğrumu acaba yardımcı olursanız sevinirim:))tşklr

2 tatlı kaşığı elma sirkesi,1 tatlı kaşığı bal :)

ya arkadaşlar bal koyunca bende kabızlık yapıyo sadece sirke koyup içiyorum faydasınıda gordum....balın etkısı ne acaba:uhm:

ksk canım sen hangi markayı kullandın
marka bende çok fark etti ya
kühne gayet iyidi,fersan aldım o kühne kadar etkili olmadı,bende bıraktım uzun zamandır ağzıma sürmüom..

ilk kühne sonra bozacı sonra fersan :lepi: yok ama farketmedi düzenli kullansan yeterli..a.s.

ya arkadaşlar bal koyunca bende kabızlık yapıyo sadece sirke koyup içiyorum faydasınıda gordum....balın etkısı ne acaba:uhm:

bal mideyi rahatlatıyor canım. bazı kişilerin elma sirkesi midelerine dokunur bal onun için.
fersan tadı biraz daha kötü ama araştırdığıma göre genelde kilo verenler fersan kullanmış. marka ile çok ilgilimidir bilmiyorum .ben bulamadım bugun doğanay aldım. akşamları içicem kısmet olursa...

bal mideyi rahatlatıyor canım. bazı kişilerin elma sirkesi midelerine dokunur bal onun için.
fersan tadı biraz daha kötü ama araştırdığıma göre genelde kilo verenler fersan kullanmış. marka ile çok ilgilimidir bilmiyorum .ben bulamadım bugun doğanay aldım. akşamları içicem kısmet olursa...

gunaydın canım....bende fersan içtim iki şişe bitti ama sadece 1 kg ancak verebildim bu sabahtan itibaren içmiyorum artık....farklı bir kürü içmeye başladım....niye kg veremedigimi anlamıyorum biturlu:çok üzgünüm:

ben yaklaşık 1 aydır elma sirkesi bal su karışımını içiyorum. 2 kg civarı verdim ben de çok zor kilo veriyorum.
eski pantalonlarım denk geliyor. çok kilo vermiyorum ama vücudumda gözle görülür sıkılaşma var.

1 bardak suya 2 tatlı kaşığı sirke 1 tatlı kaşığı bal . midesi hassas olanlar balekliyo genelde. ister sabah aç karnına, ister gece yatarken. herkes durumuna göre kullanıyor.

X