Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

aaa bi de jasmin eğer bir su bardağına 2 yemek kaşığı koyuyosan yanlış yapıyosun canım, çünkü bir bardağa bi yemek kaşığı yada 2 tatlı kaşığı... unutma herşeyin fazlası zarar.. kaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim kızlar cvp için şuan kilo vermeye çalışıyorum wc cıkmayınca sanki şişkinlik oldu bıraksammı dedim ama biraz daha devam edicem inş vücudum alışır
1 yk kaşıgı koyacam artık

Selam arkadaşlar geçn gece ahmet Maranki de bu formülü söyledi geceleri yatmadan önce için dedi. 1 ay sonunda vücuttaki toksinleri atıyormuşsun ve garanti 3-4 kilo gider diyor. Ben de başladım fakat bir de unutmasam 1 gün bile çok farkettiriyor. 2 gün oldu wc konusunda ben de şikayetçiyim. Hemen kabızlık yaptı. pes etmek yok devam edeceğim ve buraya yazacağım

WC konusunda ,sabahları aç karnına kefir içmenizi tavsiye ederim kronik kabızlağa bile iyi geliyor

peki tam ölçülerini verebilirmisiniz?bal ?sirke? su?ne kadar süre ile içilmeli?
aşkımcım için soruyorum acip kilo problemi var
şimdiden tşklerrr

öneriniz için tşekkür ederim bir kaç gün daha sabır edeyim bakalım sonrasında devam edeck mi kefir den başka bir seçenek yok mu?

gece yatmadan önce 3 tane kayısı kurusu yiyip üzerinede sıcağa yakın su için buda denenmiştir

bende bal+sirke+su karışımına başladım benim iki kilom var ama eğer işe yararsa kışın kilo almayız bu karışımı içerek

peki tam ölçülerini verebilirmisiniz?bal ?sirke? su?ne kadar süre ile içilmeli?
aşkımcım için soruyorum acip kilo problemi var
şimdiden tşklerrr

canım 1 bardak suya 1 yemek kaşığı sirke ve 1 tatlı kaşığı bal karıştırıp içiyosun normal ölçü bu.
ama ben böyle uygulamıyorum :1rolleyes:

canım 1 bardak suya 1 yemek kaşığı sirke ve 1 tatlı kaşığı bal karıştırıp içiyosun normal ölçü bu.
ama ben böyle uygulamıyorum :1rolleyes:

çok tşk canım saolasın,ne kadar süreyle içmeli?
siz nasıl kullanıyorsunuz ki :)

slm wc problemim geçti. sanırım bünyem 3 günün sonunda alıştı merakla 1 ayın dolmasını bekliyorum. sizlere deneyimlerimi yazacağım...

kızlar supersiniz.Acaip gaza geldim.Kilo veresim geldi baya.Bende deneyeceğim.Yazarım sizlere
öpcükler sekerler

çok uzun zamnadır nette araştırma yapıyorum. zayıflama konusunda tabiiki. emzirdiğim için de elimkolum bağlı. şu ana kadar kesin sonuç vermiş ve yan etkisi olmayan tek formul elma sirkesi diye düşünüyorum(araştırdığım kadarıyla) KK çok teşekkür ederim sana. sen olmasan buraya yazan arkadaşlar gerçk deneyimlerini yazmasa firmalar bizi daha çok kandıracaklar. iyiki varsın ve iyiki sizler arkadaşlar tüm yorumcular öp....

merhaba kızlar bende 2 gündür akşam yemeğinden yarım saat sonra içiyorum.mideme şimdilik dokunmadı.aslında sabah açkarnına içebilsem daha iyi olurdu herhalde.bende sabahları uyanınca büyük bir bardak ılık su içiyorum 1 saat sonrada kahvaltı.şimdilik tek degişiklik rahat tuvalete çıkmam oldu.deneyimimi paylaşayım dedim.yerimseniben

Kızlar ben mıdesı sorunlu bı ınsanım ne yesem dokunurdu
ama ŞÜkÜr bu formÜl dokunmadı
hemde aÇ karnına ıÇıyorum
ama bÜnyeye gÖre deĞıŞıyor sanırım
bıraz dÜzensız kullandım ama 1 kılo sanırım zayıfladım
umarım daha Çok etkısını gÖrÜrÜm
ıŞtahı ve tatlı ısteĞını kesıyor
bu bır gerÇekk
o yÜzden sevdım bunu

YAMAN sana tamamıyle katılıyorum iştahımı ve tatlı isteğimi kesti. mutfakta 1 paket çikolata açmışım 1 karesini ancak yedim. ınanın buna canım dondurma bile istemiyor.Önemli olan aksatmadan yapabilmek . benim tartım dijital değil başlayalı 5 gün oldu . kilo olark net bir şey yazamayacağım. pazartesi tartımda eksiler görürüm inşallah...

arkadaşlar 1 ay boyunca içtim bu karışımı we 6 kilo werdim 5 gün ara wereyim dedim direk durdu kilo kaybı ..neyse 2 gündür tekrar başladım 500 gr gitti bile..inanamadım yaaama yediklerinizede dikkan edin kızlarr..a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…