Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

haydeeeeeeeeeeeee
oh my godddddddddddddddd
aman yarabimmmmmmmmmmm
olamazzzzzzzzzzzzzzzz

yawwwwwwwww bu sirke daha çok içilirse daha çok kilo veridirir diye bişey yokki,bunun bi ölçüsü var ve bu ölçüyle de insanlar gayet güzel kilo veriyor
gözünüzün yağını yiyim abooooooooww şok oldum vallahaaaa

onu bunu bilmem çarşamba içtim ilk kez bugün cuma tartıldım ve 2,3kg vermişim sporda yapıyorum. gözlerime inanamadım tartıya çıkınca. eşimin yanına gittim ankara oyun havası oynadım :KK70: ne oluyor diye güldü, ama çok mutluyum yaa.. yarım çay bardağı sirke 1 tatlı kaşığı bal, sonra çay bardağının üzerini suyla tamamlayıp burnumu sıkıp içiyorum. ya kızlar nerem delinirse delinsin, çok kilo aldım vermem lazım artık, boyum 1.50 kilom 85 :KK43:(( yürüyemiyorum bile artık çok fena çok....

onu bunu bilmem çarşamba içtim ilk kez bugün cuma tartıldım ve 2,3kg vermişim sporda yapıyorum. gözlerime inanamadım tartıya çıkınca. eşimin yanına gittim ankara oyun havası oynadım :KK70: ne oluyor diye güldü, ama çok mutluyum yaa.. yarım çay bardağı sirke 1 tatlı kaşığı bal, sonra çay bardağının üzerini suyla tamamlayıp burnumu sıkıp içiyorum. ya kızlar nerem delinirse delinsin, çok kilo aldım vermem lazım artık, boyum 1.50 kilom 85 :KK43:(( yürüyemiyorum bile artık çok fena çok....

13 kilo vermiş biri olarak sana sadece şunu söyleyebilirim
Sağlığını 1 kez kaybedersen istersen 1000 kilo ol, gözün kilo milo görmez yerimseniben

kızlar elma sirkesini bnde denedim diet ve sporla birlikte baya kilo verdim..ben aç karnına sadece sabahları içtim..ama arada bırakmak lazım..benim zaten gastritim vardı bi sorun yaratmadı ay çok mutluyum falan derken genede ara vereyim nolur nolmaz dedim..ara verdim bidaha başladım midem bni mahvetti..3-4 gün bişe yiyemedim..şişkinliği cabası..elma sirkesi üzüm sirkesi hiç farketmez hepsi asittir arkadaşlar bilmem hiç duydunuz mu adını asetik asit denir..hepsi mideye zarar verir..mideyi korur falan die bişe yok bn eczacılıkta 4. senemi bitirdim 5. senyi okuycam biraz bişe öğrendiysem o da bunlardan biri..size tavsiyem asla bal katmadan içmeyin bunu ciddi sağlık için söluyorum asla!!!tok karınla içmek herzaman daha mantıklı ki ilk yazan arkadaşımız da sölemiş tok karınla die..elma sirkesi çok faydalı cilde de vücuda da ama tok olarak!bide mutlaka 1 ayda bir hafta ara verin sadece mide değil dişlerinizden de olursunuz çünkü hem şekerli hem de baya asitli bir içeceği uzun süre kullanmak dişlerinizi tamamen korumasız yapar arkadaşlar...tıbbi bilgilerime güvenmedim bizzat denedim yaşadım siz yaşamayın diye söylüyorum:gitme:

kızlar elma sirkesini bnde denedim diet ve sporla birlikte baya kilo verdim..ben aç karnına sadece sabahları içtim..ama arada bırakmak lazım..benim zaten gastritim vardı bi sorun yaratmadı ay çok mutluyum falan derken genede ara vereyim nolur nolmaz dedim..ara verdim bidaha başladım midem bni mahvetti..3-4 gün bişe yiyemedim..şişkinliği cabası..elma sirkesi üzüm sirkesi hiç farketmez hepsi asittir arkadaşlar bilmem hiç duydunuz mu adını asetik asit denir..hepsi mideye zarar verir..mideyi korur falan die bişe yok bn eczacılıkta 4. senemi bitirdim 5. senyi okuycam biraz bişe öğrendiysem o da bunlardan biri..size tavsiyem asla bal katmadan içmeyin bunu ciddi sağlık için söluyorum asla!!!tok karınla içmek herzaman daha mantıklı ki ilk yazan arkadaşımız da sölemiş tok karınla die..elma sirkesi çok faydalı cilde de vücuda da ama tok olarak!bide mutlaka 1 ayda bir hafta ara verin sadece mide değil dişlerinizden de olursunuz çünkü hem şekerli hem de baya asitli bir içeceği uzun süre kullanmak dişlerinizi tamamen korumasız yapar arkadaşlar...tıbbi bilgilerime güvenmedim bizzat denedim yaşadım siz yaşamayın diye söylüyorum:gitme:
tesekkürker canim bilgin icin ben daha dün aksam icmeye basladim o yüzden bal i bilmiyordum sonra forumlari aratayim dedim bu topigi buldum gercekten iyi oldu yalniz benim merak ettigim her ögünden sonra mi icilcek ben sadece yatarken icmistim bide kabzlik sorunum oldugu icin bu sabah kahvaltidan önce ictim yani sence en uygunu nedir kilo vermede sadece yatarken mi yoksa 3 ögün yemeklerden sonra...ya bide o kadar cok ölcü veren var ki ben bilemiyorum hangisini yapacagimi bir bardak ilik suya bir yemek kasigi elma sirkesi bir tatli kasigi kadar yada daha az bal bu ölcüde mi kullanacagiz eger yazarsan sevinirim

ayguscum ben ikisini bi arada zorlaniyorum,ilk once sirke sonra bal sonrada su iciyorum : ) valla komik gelebilir ama oyle.sirkeyi yalniz seviyorum ama su ve bal katilinca zor oluyo icmek,bisey degisirmi yauarsan cok mutlu olurum canim :uhm:

bugün ben de ballı elma sirkesi içmeye başlıycam ama aklıma hep beraber çalıştığım bir arkadaşımın sabah elme sirkesi içip okulda sürekli tuvalete koştuğu midesinin mahvolduğu şimdide kokusundan bilee tıksindiği geliyor...gerçi herkesin midesi hassayıyeti farklıdır diycem ve bukadar da olumlu sonuç alanı okuyunca ben de dayanamıycam ve başlıyorumm..ve durumu yazmaya devam edicem..1 aydır safrançayı içiyorum tık yok bugün bırakmaya karar verdim ve spor adına da POWER PLATE'e başladım 2 gün oldu gerçi ama hem elme sirkesi hem deonunla azımliyım bu sefer bakalım...

ben de elma sırkesını burdan ogrenıp deneyenlerdenım gercekten etkı edıyor ama ben sanırım o aralar bıraz fazla ıctıgım ıcın sımdı hıc ıcemıyorum mıdemı bulandırıyor dırekt onun yerıne detox karısımı ıcıyorum o da pek guzel 1 elma 1 lımon 10 adet tane karabıber 1 tarcın 6 tane karanfıl hepsını kesıp dograyıp 1 lıtre su da kaynatıp ıcıyorum ayrıyeten cıldı de guzellestırıyor herkeslere kolay gelsın :)

herkese günaydinlar ben birseyi merak ediyorum su anda regliyim ve ben elma sirkesini biraktim neden bilmiyorum ama biraktim...bilen biri yazarsa cok sevinecem elma sirkesini bu durumda icebilir miyiz?

herkese günaydinlar ben birseyi merak ediyorum su anda regliyim ve ben elma sirkesini biraktim neden bilmiyorum ama biraktim...bilen biri yazarsa cok sevinecem elma sirkesini bu durumda icebilir miyiz?

soğan suyu için öyle bi şeyler duymuştum ama sirke-bal için var mı ki regl iken içilmemesine dair?hiç duymadım!ben bırakmam herhalde ama varsa bi durum bilen varsa yazsın..sevinirim tşk

mrb kızlar elma sirkesini gece yatarken içiyorum acaba banada faydası oluyormu ki ama ben şu an 7 kg verdim bir ayda. sadece elmasirkesiyle dehil tabi.

mrb kızlar elma sirkesini gece yatarken içiyorum acaba banada faydası oluyormu ki ama ben şu an 7 kg verdim bir ayda. sadece elmasirkesiyle dehil tabi.
bana elma sirkesini ablam önerdi o sadece gece kullaniyor ve ise yaradigini söyledi ben sabah ac karnina ve yatarken iciyorum ati diyet bilmiyorum yarar mi banda ama gül gölge esra ceyhanin programina ciktiginda dogum kilolarini elma sirkesiylede verdigini söylemisti..bence gece de yarar ben farkedecegini sanmiyorum ama tamda bilmiyorum bende yeni basladim

Bende bi hft kullandım bi kg vermiştim bi haftada ama bogazımın acıdıgını farkettim sora bıraktım :/ elma sirkesini suyla ii orantılayamadım galiba :KK70:

Ben de ballı elma sirkesine başlayıp başlayıp bırakıyordum. Öyle karışımları yapmaktan üşeniyorum. Bir süre sonra unutuyorum.
Birkaç gündür hazır ballı elma sirkesi kullanıyorum. 1 tatlı kaşığı ılık suya koyuyorum.
İştahta bayağı farketti.
Ben aç karnına sabah akşam içiyordum.
Bir arkadaş gece yatarken içmek gerekir demiş. O da mantıklı geldi.
Sabah aç karnına ve gece yatarken deneyeyim diyorum.CADIARZU

Ah bende üşenmesem cok etki ediyoda :KK70: ben sabahları aç karna ılık suya bi tatlı kaşıgı elma sirkesi bi tatlı kaşıgı bal karıştırıp içiyordum bi süre sonra wc ihtiacı hissediosun bide iştah kesio :)

sanirim bana pek yaramadi..ben zaten diyet yapiyorum 3 haftada 6 kilo verdim elma sirkesine baslayali 1.5 hafta oldu ama hic arti biseyini görmedim herkese iyi geldi bana gelmedi :KK43:(( üstüne zaten az yemek yedigim icin kabizlik oluyor bunu ictigimden midir neden bilmem hic gidemiyorm bugün aksam acil gittim hastneye kabizliktan kasiklarim agridi bisy cikmadi tahlil ve ultrasyonda br sivi verdi iste lama gibi sanirim ama yapamam onu canim yanar:KK43: dogadan form aldm bakalm..gerlcetem icipte ise yaramiyor üzülüyorum..

kızlar sirkeyi bilme ama peygamber efendimizde sabah namazndan önce 1 bardak ılık suya 1 kaşık bal katp içermiş hem zihni açıyor hemde bağarsaklara çok iyiymiş şişkinliğide alıyor.hemde sünnet olarak düşünüp yapncada sevabıda var.

merhaba.ben elma sirkesini sabah öğle akşam yemeklerden önce içiyordum.1 hafta iyi gibiydi.sonra iştahım açıldı.cokacimcoookiçmeyi bıraktım.
şimdi sadece gece yatarken 2 yemek kaşığı sirke arkasından bir bardak su içip yatıyorum.sabah göbeğim daha bir inmiş gibi duruyor.zemuszemusbirde böyle deneyin.a.s.

X