🙌🍏Elma Diyetimiz 🍏

Her sabah yumurta süt iyi protein kaynağı 🤗🤗 hindi füme olarak hangi markayı kullanıyosun
Onu sık yemiyorum canım İsveç diyetinde Pınar’ın almıştım (tavuk salamdı) geçen gğn de namet aldım bi paket 60 gr olandan. Akşam yemeği yapmıştım onu da yoğurtla ☺️
Yumurta süt dukan atak için başka bişey yok zAten kahvaltıda 😂🤣

Herkese slm bugün sınav görevim vardı yürüyerek gittim okula şuan 6000 adimdayim maşallah sabah 2 yumurta 2 dilim ekmek maydanoz ve salatalık ara 1 armut.

En son 2 hafta önceydi sanırım, sporu bıraktım sonra şimdi haftada 3 4 Pilates başladım düzenli inşallah dün ilk günü yaptım ondan sonra 1 ay geçince ölçü almayı düşünüyorum
Hmm pilates iyi sıkılaştırıyomuş balım, devam et farkı görürsün inşallah ☺️
Ben Leslie yapıyorım ama sanki daha etkili bi spor yapabilirmişim gibi geliyo 🙄

Hmm pilates iyi sıkılaştırıyomuş balım, devam et farkı görürsün inşallah ☺️
Ben Leslie yapıyorım ama sanki daha etkili bi spor yapabilirmişim gibi geliyo 🙄
İnşallah kuzum ben leslie yaptım ama sarmadı başta çok sevmiştim, Pilates daha eğlenceli direkt bacaklarım yanıyor. Hissediyorum

Günaydın canlarım güzel bi haftasonu diliyorum🥰
Günlük 15 bin adımı tamamlamaya çalışcam karar aldım, eksik kalanı da evde Leslie ile tamamlayacam inşallah
Şimdi kalkmaya üşeniyorum 🤣🤣
Yine aynı kahvaltı menüsü yumurta süt ikilisine devam bugün de 😊
Sizin planlar ne fıstıklar😊
Bu arada deniz diyette deniz diyette balım neredesin bi ses ver ya🙁
Geldim burda kimsecikler kalmadi diye bakmiyordum

Onu sık yemiyorum canım İsveç diyetinde Pınar’ın almıştım (tavuk salamdı) geçen gğn de namet aldım bi paket 60 gr olandan. Akşam yemeği yapmıştım onu da yoğurtla ☺
Yumurta süt dukan atak için başka bişey yok zAten kahvaltıda 😂🤣
Bim ve a101 de namet hindi füme en lezzetlisi dediler
Ama cok yememek lazim paketli gida sonucta.

Selam kizlar, diyetisyen olayim fiyasko oldu
Bki sinirlari icinde olduğum icin liste vermiyorum dedi uyuz oldum
Ben de çeşitli sitelerden 1200 kalorilik diyet buldum, evdeki malzemlerle olandan uyguluyorum günlük 1200 kalori alıyorum tabiki cikolatadan filan degil
Beslenme listesindeki gibi...

X