🙌🍏Elma Diyetimiz 🍏

Kızlar şimdi Leslie 3 mil yapıcam.
Buraya yazayım da mecbur kalayım (biraz yoruldum bugün okulda, ama yarın daha yorucu olacak o yüzden fire verme hakkım yok; belki yarın izin veririm kendime. O yüzden kalk bakalkm böcük hanım)
Buraya yazıyorum ki hesap sorun bana 🤣🤣🤣
Çok konuştum, kalkıyorum tamam😂😂
Hadi bakalim guzel sonuçlargelsin hepimize .

Bugunku iftar menüm dukan diyeti

Tavuk haslama
Yoğurt doyana kadar hunharca yedim 😡
Bol ayran

Birazdan sütlü kahve gelsin
Veee yulaf kepekli süt..

Bu kadar. Acikirsam süt yoğurt devam
Yoğurtta sıkıntı YÖK bebeeem afiyet olsın süper menün var bi hafta böyle devam et farkı göreceksin inşallah😍😍

Kizlar yüzme ye yazildim.
Çarşamba, Cumartesi haftada 2gun yüzeceğim 1.5 saat kadar.
Diyetisyeni de var spor merkezinin.
Yarin saglik ocaginda kan tahlili yaptirip, haftaya carsamba randevum var. Cok mutluyum. Kendime Bir iyilik yaptim

Yoğurtta sıkıntı YÖK bebeeem afiyet olsın süper menün var bi hafta böyle devam et farkı göreceksin inşallah😍😍
İnsallah canim. 59 lari görene kadar boyle devam..sonra protein ve sebze devam. Sonra kuruyemis alirim araya :) bence kuru yemis olmadan saglik olmaz.
Badem ceviz findik cok onemli.

Kizlar yüzme ye yazildim.
Çarşamba, Cumartesi haftada 2gun yüzeceğim 1.5 saat kadar.
Diyetisyeni de var spor merkezinin.
Yarin saglik ocaginda kan tahlili yaptirip, haftaya carsamba randevum var. Cok mutluyum. Kendime Bir iyilik yaptim
Süpersin ya, keşke ben de bilsem yüzmeyi🙁🙁🙁 fobim var suya karşı kendimi güvende hissetmiyorum hiç. Çok sevindim senin için ama. Yüzmek kadar güzel bi spor yok heryerin çalışıyor diyetisyen olması da ayrıca iyi olmus☺️☺️

İnsallah canim. 59 lari görene kadar boyle devam..sonra protein ve sebze devam. Sonra kuruyemis alirim araya :) bence kuru yemis olmadan saglik olmaz.
Badem ceviz findik cok onemli.
Görürsün canım benim azimle devam et yeterki. 7 hafta önce ben de aynı cümleyi kuruyordum. 59.9 a da razıyım diyordum ☺️

Süpersin ya, keşke ben de bilsem yüzmeyi🙁🙁🙁 fobim var suya karşı kendimi güvende hissetmiyorum hiç. Çok sevindim senin için ama. Yüzmek kadar güzel bi spor yok heryerin çalışıyor diyetisyen olması da ayrıca iyi olmus☺☺
Sagol bebeğim
Fobisi olan 2 arkadasim simdi yüzüyor. İstiyorsan yaparsin adim adim kademeli yaklastirma ile yenersin 😂 .

X