Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Benim dogumum 1 sezeryan idi.. altta o minik gobegim hep benimle çatlak buruşuk ele gelen birşey hep orada

Canım kafa almıyor değil. İnsanız sonuçta hep sorunlar oluyor. Dolu olan kafa nasıl alsın.
Bende bazen bu konuda dert yanıyorum

Tuğçe Alpay 5 dk alt karın egzersizleri yapıyodm bi ara baya etkili. Zaten her alt karın egzersizi videosunda hemen hemen aynı hareketler var düzenli yapınca işe yarıyor bi ara yapıyodm bu aralar hiç yapmıyorum aslında ben de başlasam iyi olur
Canım kafa almıyor değil. İnsanız sonuçta hep sorunlar oluyor. Dolu olan kafa nasıl alsın.
Bende bazen bu konuda dert yanıyorum
Doğru söylüyorsun. Eskiden bitek derse odaklanıyodk şimdi derse oturunca arka planda bi sürü şey düşünüyor kafa.

Kendini hiç sıkma canım en verimli saatler seher vakti ve 9 11 saatleri arasında o zamanlar ders çalışmaya çalış
Gece uykusuz kalıp kesinlikle ders çalışma bu sana zarardan başka birşey getirmez sağlık açısından da
Gece erken yat gerekirse sabah çalış
Herşeye bir anda yüklenme
Kuran dinle sana iyi gelecektir temiz havaya çıkmaya çalış
Rabbim gönlünün muradını versin
Benimde en büyük hayalimdi okumak

Evet en iyisi erken vakitte çalışmak gün içinde mümkün değil üstelik evde 3 yaş çocuk var. Eşimde bazen evden çalışıyor haliyle evin işi bitmiyor.
Amaaan ben okudum da noldu atanamayan öğretmenler ordusuna katıldım işte umutsuzca çırpınış. Çok küçük bi ihtimal zaten atanma ihtimalim meb sağolsun. Sanırım kalan ömrümü ev hanımı olarak geçireceğim bu atanma şartlarıyla mesleğimi yapmam mümkün olmayacak gibi.. oysa en büyük hayalimdi öğretmen olmak

Asla ümitsiz olma belki vakti zamanı gelmemiş olabilir okumak hiç bir zaman kötu değildir herkeste çalışacak diye birşey yok

Afiyet olsu canım dolu dolu bir gün olmuş
Afiyet olsun canım granola barlar var yanında onlardan bulundur
Ben hiç test çözmüyorum sadece konu okuyorum konular konusunda kendimden eminsem soruları çözebilirim gibi düşünüyorum ama zor oluyor tabi
Sabahları çalışıyorum daha verimli geçiyor.
LenaG kaptanım ben önümüzdeki hafta izinli olayım malum sınav haftası çok aktif olamam buralarda.
Tamam canım not aldım
Geçmiş olsun canım
Afiyet olsun her zamanki gibi harika menü
Afiyet olsun canım gayet güzel

Teşekkürler canım

Selam kızlar anca gelebildim çok yoruldum yaa off bir de trafik çilesi delirtir insanı gerçekten

Valla hiç diyete uygun bir gün olmadı detoks patladı ama yarın devam edeceğim.

Sabah yok

Kahvaltı 11:30 2 dilim sade börek,1 dilim pastırma,2 dilim kaşar ,domates,salatalık,4-5 zeytin,çay

Ara 15:00 2 parça cezerye, sütlü filtre kahve

Akşam yemeği yemem artık

Su çok az içtim anca 1 lt olmuştur.
7500 adım

uranus35

Afiyet olsun canım ve çok geçmiş olsun faranjit demiştin sanırım antibiyotiksiz geçmiyor o şifa olsun inşallah

Afiyet bal şeker olsun şifa olsun canım

LenaG canım verdiğin detoks çorbayı yaptım.

Sabahtan beri karnım patlayacak gibi şiş ve gaz var.
Ben unutmuştum ya doğumlardan sonra mercimek beni çok rahatsız ediyor
2 günlük yaptım bakalım artık
Çocuklara yediririm ara arabir sürü vitamin var içinde yani

LenaG uranus35
Hayırlı akşamlar
3 Temmuz menüm

Sabah 9:00
1 kahve
1 kepçe çorba detoksu

Öğlen 12:00
3/4 sıkım mercimek köftesi
Bol salata
Çay

Ara 15:00
1 kahve
15 üzüm

Akşam bu gün geç oldu. Randevu alışveriş derken eve gelip hazırlayana kadar
18:30
2 kıyma köfte
3 ısırık hamburger (evde kendim yaptım)
2 yaprak marul 2 dilim domates

Su 1.5 litre
Birazdan yürüyüşe çıkacağım yoksa sabaha kalmadan patlar karnım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…