Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Pek öyle degil abla babam kanserdi biliyorsun akilli ilac kullaniyor onun tedavisiyle ugrasirken annemde troit nodulu cikti biyopsi yapildi benimde bogazimda bir nodul vardi epeydir ihmal ediyordum 55 ml imis bende biyopsi oldum annemle ikimizin de biyopsilerinde birsey cikmadi tekrar oldum ben oda olacak bu sebeple mental olarak iyi degilim ya birsey cikarsa diye buyuk oldugu icin ameliyat olmamda lazim yeterki saglik olsun diyet yapilir afiyetle saglikla diyetlerimizi yapalim insallah
Canım benim babanın durumunu unutmuşum özür dilerim. 🥺 Akıllı ilaç inşallah hastalığın gidişatında şifa olur. Annenle senin nodül temiz çıkmış çok şükür. Ameliyatından korkma bizim kaptan zipzip oldu çok şükür sağlığına kavuştu.

Gün özeti 🥰🌸

1000082577.jpg

1000082543.jpg

1000082572.jpg

Canım benim babanın durumunu unutmuşum özür dilerim. 🥺 Akıllı ilaç inşallah hastalığın gidişatında şifa olur. Annenle senin nodül temiz çıkmış çok şükür. Ameliyatından korkma bizim kaptan zipzip oldu çok şükür sağlığına kavuştu.
Yok temiz cikmadi birsey cikmadi nekadar garip demi oyle olabiliyormus o sebeple tekrar yapildi nondiognostik ( tani acisindan yetersiz ) cikti
Oylemi Zipzip- Zipzip- in ameliyat oldugunu bilmiyordum nasil gecti acaba kolay bi ameliyatmi

Yok temiz cikmadi birsey cikmadi nekadar garip demi oyle olabiliyormus o sebeple tekrar yapildi nondiognostik ( tani acisindan yetersiz ) cikti
Oylemi Zipzip- Zipzip- in ameliyat oldugunu bilmiyordum nasil gecti acaba kolay bi ameliyatmi
Çok çok geçmiş olsun. Benim beraber çalıştığım bir arkadaşım ameliyat oldu tiroidden, kısacık bir zamanda hemen çalışmaya başladı. Allah vermesin ama onun kötü huyluydu, buna rağmen hiçbirşey kalmadan aramıza katıldı. İnşallah kolaylıkla atlatırsınız annen de sen de 🙏

Çok çok geçmiş olsun. Benim beraber çalıştığım bir arkadaşım ameliyat oldu tiroidden, kısacık bir zamanda hemen çalışmaya başladı. Allah vermesin ama onun kötü huyluydu, buna rağmen hiçbirşey kalmadan aramıza katıldı. İnşallah kolaylıkla atlatırsınız annen de sen de 🙏
Insallah cok tesekkur ederim 💗

Selam kızlar. Bu hafta izin dönüşü, misafir hazırlığı derken çok aktif olamadım buralarda. Bari sorumluluklarımı tam olarak yerine getireyim diyee menü bildirimi yapayım,

28 haziran cuma
Sabah 10.00
Yarım simit,
2 üçgen peynir.

Öğlen 12.30
Cafe de birşey içtim ama… içinde kuzu kulağı, salatalık, nane, limonata vardı galiba.

Akşam 18.00
Kavrulmuş sebze,
Yine ton balığı,
1 dilim tam buğday ekmeği,
1 küçük çikolata.

Su:2 lt Elhan Elhan M Minicikfzt

İnşallah canım. Artık yeter ya bıktım her hafta ikiyüz üçyüz gr vermekten. Gitmiyor kilolar eskisi kadar yemiyorum da, gram gram vermekten sıkıldım.
Bir süre sonra öyle oluyor vücut belli bir kilo verdikten sonra kendini korumaya alıyor az gidiyor. Aslında öyle zamanlarda metabolizmayı hızlandırmak için birkaç gün çok yemek gerekiyor en azından bende işe yarıyor bazen az yiyerek değil de çok ama sağlıklı yiyince daha çok kilo veriyorum.

28 Haziran cuma

Aç karnına 500ml limonlu su

Kahvaltı: 2 karabuğday patlağı üzerine avokado sos
hindi füme
Haşlanmış yumurta

Ara: fındık sütlü soğuk kahve
Bi lokma bitter çik

Akşam: 5 yemek kaşığı zeytinyağlı barbunya
2 kayısı

Su 1,5
Spor 7 bin adım
Elhan Elhan LenaG LenaG M Minicikfzt

Eklentiler

• 7CDFCBBF-A2F3-473C-87D3-FC624B1C352C.jpeg
    7CDFCBBF-A2F3-473C-87D3-FC624B1C352C.jpeg
    128,6 KB · Görüntüleme: 13
Bir hafta içinde toparlandı. Erzurum' da ameliyat oldu öyle hatırlıyorum. Etiketini görür gelir bence. İçin rahat olsun Zeynebim. :dua:

28 Haziran cuma

hindi füme
Haşlanmış yumurta

Bi lokma bitter çik

2 kayısı

Su 1,5
Spor 7 bin adım
Afiyet olsun canım çok güzel menü

Selam kızlar. Bu hafta izin dönüşü, misafir hazırlığı derken çok aktif olamadım buralarda. Bari sorumluluklarımı tam olarak yerine getireyim diyee menü bildirimi yapayım,

28 haziran cuma
Sabah 10.00
Yarım simit,
2 üçgen peynir.

Öğlen 12.30
Cafe de birşey içtim ama… içinde kuzu kulağı, salatalık, nane, limonata vardı galiba.

Akşam 18.00
Kavrulmuş sebze,
Yine ton balığı,
1 dilim tam buğday ekmeği,
1 küçük çikolata.

Su:2 lt Elhan Elhan M Minicikfzt
Kafeler bayağı bilinçlenmis ne güzel içecek yapmışlar. Afiyet olsun kuşum. Menüyle yüzleşmek çok önemli. :super:

28 Haziran cuma

hindi füme
Haşlanmış yumurta

Bi lokma bitter çik

2 kayısı

Su 1,5
Spor 7 bin adım