Popüler Konu Elhan ile MasterFit

KAPTANLARİN BİLDİRİMLERİ

Eki Görüntüle 3436904
Cumartesi: 79.40
Salı: 78.50
Fark: 0.90
Yüzde: 1.13
Eki Görüntüle 3436905
Cumartesi: 86.0
Salı: 85.60
Fark: 0.40
Yüzde: 0.47

Salı transfer avantajıni _ASTRAL_ _ASTRAL_ kaptanımız kazandı. :sampiyon:Tebrikler kaptanım. ❤️ Tablo yayımlandıktan sonra transferini gerçekleştirebilirsin. ☺️
Mavi takım kaptanı @Asya89 eksin için seni de tebrik ederim. :KK9:
Ellerine sağlık ♥️
Bu sıcaklarda hepimizin erimesi lazım bence zaten sıcaktan bişey yenmiyor karpuz meyve su günü böyle geçiştirsek ayda 5-6 kg eririz gibi 😂
Oo karpuz peynir ekmek 🤪😋😋

Selam çıtırcım, :KK60: yine bel çevresinde çıktı colefor verdi haftada 2 tane içecem bakalım.
Bayram sonuda kanal tedavi olacak,o bitecek en az 3 ay bekleyip gene iğne olacağım bakalım.
Sen yaptırdınmı hiç kemik taraması mutlaka yaptır ekürim.:KK200::KK60:
Acil şifalar olsun bitanem ❤️ Ben hiç yaptirmadim aklımda olsun yaptıracağım inşallah 🙏 Tatil dönemi bir gelsin gitsin muhtemelen Antalya dışında olacağım için farklı tarihlerde şu an zor.

Selam kızlar 🥰

Anca gelebildim sıcaktan mahvoldum 🥵🥵 mecbur olmadıkça evden çıkmam artık hem diyetim aksıyor 🙄
Ultrason sonucunda boynumdaki şişlik için olabilir böyle bazen kendiliğinden inebilir de dendi daha dr a göstermedim randevu alabilirsem inşallah göstereceğim 🙏 hiçbir şey anlamadım desem yeridir 🤭

Selam kızlar 🥰

Anca gelebildim sıcaktan mahvoldum 🥵🥵 mecbur olmadıkça evden çıkmam artık hem diyetim aksıyor 🙄
Ultrason sonucunda boynumdaki şişlik için olabilir böyle bazen kendiliğinden inebilir de dendi daha dr a göstermedim randevu alabilirsem inşallah göstereceğim 🙏 hiçbir şey anlamadım desem yeridir 🤭
Geçmiş olsun Rabbim beterinden korusun inşallah en kısa zamanda şifa bulursunuz

Selam kızlar 🥰

İnşallah kendiliğinde den gecer canım. Rabbim şifa versin

İyi akşamlar kızlar. Menülerimi paylaşıyorum;

4 haziran salı
Sabah 11.00

Yulaf kepekli lavaş (1 silme yemek kaşığı yulaf kepeği, 1 yumurta, minicik süt),
60 gr hindi füme,
2 kk yağsız peynir.

Akşam 18.15
1 kase kemik suyu çorba,
Aynı oranlarla yulaf kepekli lavaş,
2 kornişon turşu, 2 çeri domates,
Avuç içi kadar tavuk (yağsız tavada)

Su:2,5 lt Elhan Elhan _ASTRAL_ _ASTRAL_

Bugün ki menüm
Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta
İnce dilim beyaz peynir
Şekersiz çay

Akşam
7 yemek kaşığı zeytinyağlı yeşil fasulye
3 yemek kaşığı pilav
1 kase yoğurt

2.5 lt su
15 dk lessie mil 1
1200 adım
Elhan Elhan
Zipzip- Zipzip-
Cordelia Cordelia
Afiyet olsun çicek :KK60: Çok güzel bir menü. :super:Daha önce cuma takımlarında yarismis mıydın :confused:

X