Makyaj Ürünleri ELF Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
günadın bayanlar elfte free shippin var yarına kadar buyrun kodu AUTUMNSHIPEU

tuğçecim güle güle kullan canım

kızlar bi şi sorcam... siizn alışveriş yaptığınız elf'in sitesinin adresinin sonunda .com mu var yoksa .co.uk mu??? iki tane site gördüm internette... biri ingiliz diğeri diil...

deme... diğeri daha uygun ya... desene her yerde pahalıyı kakalıyorlar bize... tamam magrentacım sağol, ordan bakim artık

sağol cnm ama kredi kartlarım tıklım tıklım dolu, limit yok. bi dahaki sefer inş. boshayallersmile

nayır nolamaz
neden hep ben bişey almicam artık dediğimde elf ücretsiz kargo yapıyor püfff :sinifsinif:

magrentacım sen haber verdin mi görmedim ama ben tekrar yazayım sen haber verdiysen de , elf te 10 STERLİN üzerinde free shipping başlamış 6 ekim ,ingiltre saatine göre 10:00 am 'e kadar ...işte kodlar..

Free shipping ,UK Customers please use the code MOREFORYOUUK, EU Customers use MOREFORYOUEU at checkout.

The free shipping discount is valid with purchases over £10 (before shipping is added). This offer ends at 10am (UK) 6 October 2010.

Son düzenleme:
ben de şunu soriim elf ürünleri nerde satılıobilmiyorumkismile

kızlarrr, 29 ekimde verdiğim elf siparişlerim geldi hem de 2 farklı koli olarak yollamışlar, niye böyle yapmışlar anlamadım, hepsinden 2şer tane var şu an :)))
warm bronzer:

fushia fusion allık, çok güzel bir pembe:

bunların dışında 1 tane allık fırçası aldım studio serisinden,

1 tane de healty glow bronzing powder aldım..

çok sevindim bu sefer 2 günde geldi..fotolar alıntı tabii ki de :)

bir de bir sorum var eğer ilgilenen olursa tabii, yukarıdaki bronzerı tüm tonları karıştırarark mı kullanmak gerek, tüm yüze mi uygulanıyor ? nasıl kullanılıyor acaba ?

canım süperr ya,,,evet istersen karıştırarak istersende ayrı ayrı kullanabilirsin

bugün gelen ilk elf alışverişim :))

all over stick işlevli bişeye benziyo rengi apricot beige

pudra rengi rosy beige mükemmel değil ama fiyatını düşününce oldukça başarılı

allık rengi meilow mauve studio serisinden bu hoşuma gitti hafif ışıltısı var.

kaş bazı buna bayıldım diyebilirim harika rengi ash.buda studio serisi

buda likit ruj ama normal rujun üzerinde parlataıcı gibi daha hoş duracak sanırım.rengimauve berry

ilk siparişimdi son olmayacağı kesin 10 günde geldi dün akşam stoklar geldi yazınca bi sipariş daha verdim ama bu sefer evham yapıp takip numaralı kargo istedim
aslında gerek yokmuş sapasağlam geldi kapıcıda yukarı çıkardı,onlar gelincede eklerim.
umarım faydası olur ,bu arada ben beyaz tenliyim renkleri ona göre seçtim bilginize..

resimler küçük olduğu için pek belli olmamış elimin üstünde denedim tıklarsanız daha net görünüyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…