Makyaj Ürünleri ELF Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

tourmaline

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Mart 2009
5.537
197
merhaba kızlar, isterseniz elf ürünlerini konuşmaya burda devam edelimm..

örneğin benim size bir sorum var :

şu aşağıdaki ürünün amacı nedir ? fara benzemiyor ?

birde dünkü sorduğun birşey vardı baz mineral infused face primer bu ürünün ne olduğunu öğrenebildinmi

birde dünkü sorduğun birşey vardı baz mineral infused face primer bu ürünün ne olduğunu öğrenebildinmi
canım o sanırsam makyaj yapmadan önce yüzüne sürüyorsun nemlendirici gibi baz oluşturuyor yüzünde, aynından mac in de varmış sanırım..yağlı ciltlerde sivilce yapabilir demişler..bir blogta okumuştum ..güzel olduğunu söylüyorlar..

fondotenin daha kalıcı olmasını sağlıyormuş..

Son düzenleme:
merhaba kızlar, isterseniz elf ürünlerini konuşmaya burda devam edelimm..

örneğin benim size bir sorum var :

şu aşağıdaki ürünün amacı nedir ? fara benzemiyor ?

bu ürün corrector concelaere benziyor kapatıcı yane PPP farklı renk tonları oluyor yüzdeki farklı tıonları dengelemk için :)))) yada shimmering palet olabilir öle bişi daha vardı tam anlayamadım fotodan

canım dün cevapladım lakin elf çılgınlığından görmedin sanırım PPPPPP

o mineral makyaj bazı makyaj öncezi yüze sürülüyor :)))))))

hayırlı olsun elf topiğimiz burda tek tek ürünlerimi paylaşıp yorum yapıcam bende :)

Ben de elimdeki ELF leri resimleyip koyarım yakında buraya canlarım :dance:

o zaman pek benim kullanabileceğim birşey değil , iyi bunu almaktan kurtardım kendimi :dance::tomato:sositososito

buarada elfin 2 tane internet sitesi varmış bi amerika bi ingiltre, hanginden sipariş verdiğime dikkat etmedim ben..
UK dan sipariş vermek gerekiyormuş, tesadüf doğru yerden sipariş vermişim :)))

o zaman pek benim kullanabileceğim birşey değil , iyi bunu almaktan kurtardım kendimi :dance::tomato:sositososito
sen almadan yaz buraya ben seni kurtarırım canım hehehe PPPP
buarada elfin 2 tane internet sitesi varmış bi amerika bi ingiltre, hanginden sipariş verdiğime dikkat etmedim ben..
UK dan sipariş vermek gerekiyormuş, tesadüf doğru yerden sipariş vermişim :)))

evet canım sazaten dolarla satış yapan site trye gönderim yapmıyor alamazdın yane :))) zaten link vermiştim ben :)))))) hem herkes sterlin derken sen dolarla yapıosan bi sorardın yane

İşte bunlarda benim ilk siparişlerim

Super Glossy Lip Shine Spf 15

Shimmering Facial Whip-Citrus

Under Eye Concealer & Highlighter

Complexion Perfection

Blush & Bronzer Compact

Son düzenleme:
magrenta saol canım olumunekankayizsmile
daha sonra bu ürünlerle ilgili sorularım gelicek canım, şimdilik çıkıyorum hoşçakalınnn , öpüldünüzz...

kızlar kargo parası ne kadar verdinis bu elf lerde
birde allılarda mineral serimi yoksa studio serisimi daha ii ??

kızlar kargo parası ne kadar verdinis bu elf lerde
birde allılarda mineral serimi yoksa studio serisimi daha ii ??

canım free shipping vardı kargo parası vermedik yani :))))))
araştırmalarıma göre normal seride 1,5 sterlin olanların glow ve shy olanını çok beğeniyorlar ve benim aldığım blush and bronzer güzel kalıcılığı için bişey diyemeyeceğim yüzümle çko oynadığım için ama rengi güzel :)

herhalde ben kaçırdım canım kargo olayını
siz nasılsa takip ediyorsunus tekrar olduğunda bilgi verirsinis demi ccanım :):)sempatiksalakcinni

günaydınn kıslaarr ;kaydirigubbakcemile2

magrentacım ; sorularıma başlıyorummm hazır mısın ?

soru 1) conceler ve highliter her ikisi de göz altına mı uygulanıyor ? memnun musun ?

soru 2) blush ve bronzer güzel mi ?

soru 3) takma kirpikleri hiç kullandın mı?

guclubacismile

Son düzenleme:
kizlar topik hayirli olsun bende firca alacaktim ama hem vakit bulamadim almaya hemde gerek duymadim artik yarin almanyaya gidecegim vaktim olursa oradan birseyler bakarim insallah alinanlari iyi gunlerde surup surusturun.glow alliga bende bayildim.

kizlar topik hayirli olsun bende firca alacaktim ama hem vakit bulamadim almaya hemde gerek duymadim artik yarin almanyaya gidecegim vaktim olursa oradan birseyler bakarim insallah alinanlari iyi gunlerde surup surusturun.glow alliga bende bayildim.

iyi yolculuklar canımcımm, ordan daha güsellerini alırsın bayanssulusmile

dönünce bekleris topiğe :)))

eyeliner çok güzelmiş değil mi , bu makyajı çok beğendim ben..

Shadows: Elf Brightening Eye Color #Ethereal
Liner: Elf Cream Liner #Black

ethereal far :

bu fotodaki makyajın o far paleti ile nasıl yapıldığını çözemedim ben,
belirtilen o paletteki far renkleri sarı tonları..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…