Makyaj Ürünleri ELF Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
o serinin allıkları süper ya yavaş yavaş tüm seriyi alıcam galiba...bu sefer pek rengi kalmamıştı 1 tane alabildim..
kaş boyasından da almak istiyordum orta tonda olanından alıcaktım o da kalmamıştı..seninki çok açık renk duruyor canım galiba sarışınsın sen..

fan brush ne işe yarıyor göz makyajında?

canım dün stoklara hemen hemen tüm renkler girdi :))
bende o yüzden dayanamayıp sipariş verdim ama face te 5 kasım free shipping yazdı (
ben sarışınım renkleri ona göre seçtim kaş boyası bende bu renk işe yaradı
ama en koyusunuda alabilirsin göründüğünden daha açık renk veriyor ama tamamen doğal duruyor
allık gerçekten güzel hafif ışıltılı olması beni sardı valla ışıldayan şeyleri severimde :82:

fan brush göz makyajı için değil pudra da kullanılıyor
özellikle koyu bi pudra kullanmışsam aydınlatmak için kullanıyorum
yada burun kenarlarını hafif gölgelemek için felan
çok gereklimi bilmiyorum ama ben seviyorum

kızlar ben yine dayanamadım yine sipariş verdim...kargom bugün verilmiş..
bir sürü göz kalemi aldım, inşallah güzel çıkar..şu ana kadar göz kalemi almış birine rastlamadım elften..
bir de glow allık aldım.. 4 gözle bekliyorum gelmelerini..
:82:

kızlar ben de elf i yeni keşfedip kendini tutamayanlardanım. ilk siparişim 141 parçalık master setti. (palet şeklinde olan) yılbaşı engelinde kavuşmam biraz uzun sürdü (24 gün) ama kesinlikle buna değerdi. aralık ayını takip linkine bakarak geçirdiğimi söyleyebilirim ( ben european signed for la alıyorum). paletten kesinlikle memnun kaldım. kapsamlı bir içeriği var. sadece fırçayla kullandığımda fazla tozlanıyor ama o da çok normalmiş. ben hep krem tarzı kullandığım için acayip gelmişti bana. dün de yeni bir sipariş verrdim. cream eyeliner aldım onu çok merak ediyorum. kullanımı 6 ay falan demiş arkadaşın biri sebebini merak ettim kuruyor mu acaba?
diğer aldıklarım :
Large Brush Holder ( ben de fırça bol da koyacak hoş bi organizer arıyordum)
All Over Cover Stick Ivory- ligth beige
Get the Look-Plum Perfect (%25 indirimliymiş anneme de aldım. özl. içindeki fırçası için aldım diebilirim)
Daily Brush Cleaner( fırçalarıma iyi bakmam lazım değil mi)
kızlar ürünler gelir gelmez yorumlarını yapıcam. yalnız foto ekleme hakkım var mı bilmiyorum, eklenirse de nasıl eklenir hiç bir fikrim yok..:26:

canım foto eklemek için cevap panelinde ataç işareti var oraya tıkla dosya ekle de sonra resimlerini seç upload files de ve bitire bas yede içeriğe direk ekle
fotoların boyunun küçük olması lazım ama kb olarak
ekle bizde görelim :)

yorumlarını bekliyoruz güle güle kullan..

deneme amaçlı ilk aldığım 141 parçalık setin resmini gönderiyorum umarım görünüyordur. diğerleri de gelsin evde fotoğraflayıp tek tek göndereceğim. ama 141 parçaya gittikçe daha çok ısınıyorum. başka bişey kullanamaz oldum:81:

bu arada resim eklemeyi söylediğin için teşekkürlerrr

Son düzenleme:

waww!! güle güle kullan canım..süper görünüyor renkleri, kullanışlı mı canım kahverengiler falan görüyorum allıklarda ?
maşallah ben deneme amaçlı minik birşeyler almıştım elften ilk ama sen tüm elfi almışsın :))))))))))

Son düzenleme:

ben makyaj yapma işine baya gönül verdim bu aralar, pek anlamazdım malzemem de pek yoktu. mac in fırça setiyle tanıştım tanışalı makyaj yapmaktan keyif almaya başladım, araştırdım fln o ara elfle tanıştım. eşim de sağolsun heveslendirmek için almış bu seti. ben seçmedim yani. ama gayet başarılı ihtiyacın olan her şeyi bi yerde toplamışlar. taşımak için sakın almayın olmaz, masaüstü olarak kullanabilirsiniz. renklendirmesi gayet iyi, ortada görünen büyük 4 renk bronzer aslında ama ben allık ve aydınlatıcı olarak kullanıyorum. allıkları da gayet iyi ve kalıcı. tek derdi taşıma sıkıntısı olduğu için sürdüğünüz ruju yanınıza alamıyorsunuz
diğer ürünlerim de gelsin onları da paylaşacağım, başka sorunuz varsa cevaplarım... yaşasın elf diyorum:81:

hatta facebook sayfalarında bugün bbi fırsat var ingilizce biliyorsanız bakabilirsiniz, biilmiyorsanız da çeviririm )

Son düzenleme:

eşinin inceliğini alkışlıyorum canım maşallah ne düşünceli

evet fırsatı biliyorum ama demin bir yerden daha sipariş verdim (
bunu alamıycam sanırım..stuido brushları da %50 indirseler keşke..

evet fırsatı biliyorum ama demin bir yerden daha sipariş verdim (
bunu alamıycam sanırım..stuido brushları da %50 indirseler keşke..

ben pek beenmedim bu seferki fırsatı daha doğrusu gerek duymadım. benlik değil. evet fırçaları hem çok güzel hem de çok uygun. fırsatını yakalarsanız iyi olur, ben de 25 parça var daha da ihtiyacım olmaz artık

şimdi gelecek olan cream eyelinerı çok merak ediyorummm, naasıl acaba

bende var ondan fena değil ama sanki azıcık kuru gibi :))
baya kopkoyu siyah duruyor, diğer renklerini de merak ediyorum..

bende var ondan fena değil ama sanki azıcık kuru gibi :))
baya kopkoyu siyah duruyor, diğer renklerini de merak ediyorum..

ben de siyahı aldım, bakalım inş beenirim. ama onu smudge brushla ( buğulu göz için fırça) koyuluğu hafifletilir diye düşünüyorum ben. dağıtarak yani.

ben de siyahı aldım, bakalım inş beenirim. ama onu smudge brushla ( buğulu göz için fırça) koyuluğu hafifletilir diye düşünüyorum ben. dağıtarak yani.

hmm ben normal fırçasıyla sürüp daha sonra da cecilenin bir ucu süngerli kalemleri var onlarla dağıtıyorum azıcık en alta da elfin hafif prıltılı gri kalemini sürüyorum hoş duruyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…