Makyaj Ürünleri ELF Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar sipariş ettiiğim şeylerin resimlerini koyucam.kullananlar yorumlarını yazabilirler mi acababilmiyorumkismile

canım daha yeni yaptı ama yeni aldıklarımız topiğinde duyurdum malesef
kaçırdım desene, bir dahakine inşallah yakalarım..canım buraya da yazabilir misin zahmet olmazsa senin için çünkü orda sayfalar çok hızlı ilerliyor yakalamak zor oluyor da
kızlar sipariş ettiiğim şeylerin resimlerini koyucam.kullananlar yorumlarını yazabilirler mi acababilmiyorumkismile
güle güle kullan canım, bunların hiçbirini kullanmadım ben ama o siyah eyelinearı almayı çok istiyorum kalmamıştı ben sipariş verirken..ben de studio far fırçaları var gayet güzeller..ilk sayfalarda fotoları var..

gelelim yorumlaraaaa
*studio serisinden bir fırça almışsın canım güzel oluyor biraz daha paraya kıyıp bu serisinin fırçalarını almanı öneririm süperler :))) bende de bi kaç fırçası var

*bende de bu ürün var ben .çok seviyorum narsın çakması kendisi :))) aydınlatıcı kapatıcı kıvamında bende morluk falan yok yane kapatıcıya ihtiyacım yok seviom kendisini :) aydınlatıcı kısmınıda kaç altı göz pınarı falan sürüom istersem göz altınada sürüom
bitince tekrar almak istediğim bir ürün

* siyah eyeliner ve fırçasından bende aldım 2.siparişimde canım fırçayıda eyelineride çok sevdim yalnız eyelinerin ömrü 6 ay kötü yanı bu

ve diğerleri bi tane gloss aldım pek sevmedim kokulu kokulu geldi bana böle yapış yapış bidaha almadım bu yüzden
fırçalara gelince studio öneriolar bu fırçalardan da almadım
renkli nemlendiricisi güzel diye duydum ama almadım henüz
mineral pudra ise o ondan aldım denedim sadece onuda kullanım ömrü 6 ay zaten ufacık bişi kabuki fırça alsaydın keşke :) yarı kapatıcı diyebileceğimiz tarzda pek bişi beklememek lazım bu ürün için
ve complexin perfection mu ne karın ağrısını denedim pek cilt ürünü kullanmaya alışkın deilim kapatıo cildi böle beyaz yapıo gibi geldi bana belkide düzgün kullanamadım :)

güle güle kullan canım şimdilik bu kadar sende beğenirsin umarım
birdahaki siparişinde mineral rujlarından al çok methediolar

yazarım canım tabiiiii pek bakmıyor kimse diye yazmadım açıkçası :))))))) sen listeni hazırla o zamn :)))

magrenta çok tşk ederim canım açıklamışsın hepsini tek tek:asigim:
gelince ben de yorumlarımı yazıcam canım..

9 eylül saat 3'e kadar(İngiltere saatine göre) ELF 'ten 10£ ve üstü alışverişinize yukarıdaki Studio eye primer&liner sealer bedava.Gireceğiniz kodRIMEEU.Alışveriş yapacaklara duyurulur:)

tuğçe diğer topikte de yazdım güle güle kullan, nasıl 4 günde eline ulaştı? hangi posta seçeneğini seçtin ?
bu ürünler hakkında yorumlarını bekliyoruz canım..

takipli postayla istemedim canım normal kargoyla geldi
3 ünde yola çıktı öğlen gibi kargom,7 sinde elimdeydi

bayramdan sonra bloğumda yer vericem canım yorumlarınaa.s

ben de elf alcam... ama indirimde ya da free shipping de e tabi biraz daha param olunca alkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…