Elaziğ///23

anam kızlar hava muhafeleti nedeniyle kapalımısınız?bilmiyorumkismile anlayamadım

ben çocuk muhalefetinden dolayı fazla giremiyorum

nevin
nasılsın herşey yolundamı

şebnem

nası geçiyo tatilin

bende tatil muhalefetinden sık giremiom
dimplecim opazar senin bu pazar benim geziomm
şansıma kar felanda kalktı inşallah ben gelene kadar elazığdanda kar kalkar
kız biz elazığda ne kazık yiyoz vallahi 120 milyona arkadaşımın aldıgı elbise burda 55 lr
daha neler neler
yüklendim geliomm
ayyyy bide noldu bilionuzmu 2 tane arkadaşımı gördüm elazığdan pazarda gezmeye gelm,işler tanıdıgını hemde arkadalşını görmek ne güzell:)

kızlar 2.sayfaya düşmüşüz. ohaoldumsmile nerdesiniz ya? dimplecım bebişin nasıl? nevin senin durumun nasıl oldu? sbnm ankarayada uğra dönüşte. gel misafirim ol.özebus sen napıyon? tatil zamanı,keyfini çıkar. 2323 sen nasılsın?

iyiyim tatlım uğraşıyoruz böyle işle güçle sende neler var sen neler yapıyosun.

valla ne yapayım. geçen hafta sağ ayağım sabah bi kalktım üstüne zor basıyorum. 3 gün izin aldım işe gitmeden istirahat ettim evde. şimdi çok şükür iyiyim. herhalde bizim sıpayı artık kucağıma alırken zorlanıyorum.

Alısım gecmıs olsun bebem...Bende napım günüm vardı onu yaptım,bugunde mısafırım vardı derken bı bakınıp kactım hep...Bıde kımseler gelmıoo bu ara... opuldunuz sekerler...

sağol özbuscum. misafir olayı memlekette olmadığım için bende yok. e bide hafta içi hergün işte olunca kökten rafa kaldırdım.haftasonunuda kızıma,temizliğe ayırıyorum ancak.

slm kızlar ben iiyim herşey yolunda çok şükür
alişim geçmiş olsun
şebnem oh ne güzel ya ben evden çıkmıyom çok heveslendim bir kerecikte benim için gez...
dimple bebiş büyümüştür
aykızz doğum yaptımı acaba
çok güzel hatun güzelliğiniz üzerinizdemi bugün :) seni görmeye gelecem bi gün inş. nickten sonra daha çok merak ediyorum seni..
ozebus sende iisindir inş. canım...
canım sABAH sabah buzlu su istiyor :)))

yok valla canım bugün güzel günümde değilim pespenteliğim üstümde banyo günüm bugün çok kirliyim bunu ancak kese temizlerdelikafadulden

sağolun kızlar geçmiş olsun dilekleriniz için. 2 gündür ankarada havalar çok iyi. orada nasıl?

burada güzel hava açık
ozman bugüngeneçokkirliyimm :)))))) nickin

sağol özbuscum. misafir olayı memlekette olmadığım için bende yok. e bide hafta içi hergün işte olunca kökten rafa kaldırdım.haftasonunuda kızıma,temizliğe ayırıyorum ancak.
dogru cnm haklısın,bende tatılde old ıcın bu ara yogunlastı mısafır olaym,sende haklısın bende bırde cocukta yok o yıuzden ıyı oluyor mısafır arada...

saoll cnm ıyıyım Allaha şükür sende ıyısındır ıns cnmm

herkes iyi çok şükür

bizde gaz sancılarıyla uğraşıyoruz en erken gece 3 te yatağa girebiliyorum
2 saat sonra tekrar ayakta

3 ayı atlatabilsek düzelir heralde
diğerleri öyle olmuştu

ay dimplecım Allah yardımcın olsun. valla benim 2.çocuk sırf bu yüzden yani uykusuz kalmak istemiyom diye erteleyip duruyom. hiçde gözüm kesmiyo. bide yardım edecek kimsem de yok. seni çok iyi anlıyorum. bide erkek çocuklarının daha fazla olurmuş sancıları.

tatlım nası geleyim ki uçakla dönüş ama ankaraya gelirsem tanışalım ok
burada güzel hava açık
ozman bugüngeneçokkirliyimm :)))))) nickin

bugün hava nasıl ben cuma günü dönüyorum gelene kadar havalar açsın lütfen:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…