Elaziğ///23

bugün yine çok güzelim
anammmm bu ne çokk uzun sana kısaca GÜZELLİK diyelim ok
güzellik sende gel 2 arkadaşıma yüzme öğrettim şimdi ikiside süper yüzüyolar sanada öğretirim Ç:)))))))))

teşekkür ederim bebeğim öğret valla ne hayra geçersin ama ben seni uğraştırırım su fobim var benim manyakmıyım neyim üzerime yağmur yağsa boğulacak gibi oluyorum delikafadulden

arzum acaba görmüşmüyüzdür birbirimizi:)muhakkak faydasını görürsün kendimden biliyorum:)

Sanırım görmüş olabiliriz,oğlunudamı getirmiştin?üç yıldır kış ve ilkbahar aylarında birer aylık dönem havuza gidiyorum,

ooooo yüzücüler çıkmış

neree gidiyonoz yüzmee

bende cücüklerimi alıp gelem

çizgi filmlerdeki gibi
anne ördek ve arkasında sıra sıra dizili yavrularıkaydirigubbakcemile3

ewt arzumcum oğlumuda getirmiştim sende 12 13 yaşlarında bi kızlamı gelmiştin???

ooooo yüzücüler çıkmış

neree gidiyonoz yüzmee

bende cücüklerimi alıp gelem

çizgi filmlerdeki gibi
anne ördek ve arkasında sıra sıra dizili yavrularıkaydirigubbakcemile3

:)))oluuurrrr mislanda gidiozz

ya kızlar benim bi hocamın eşi intihar etmiş. şok oldum. adam araştırma hastanesinde prof'tu. ve yine o hastanede 6.kattan atlamış. şok oldum. ben yüksek lisansa başladığımda adam bana referans mektubu vermişti. Allah mekanını cennet etsin.

evet canım yaaa bizimde müşterimizdi araştırma hastahanesi aşağısında çiçekçiimde ben ordan biliyorum haberlerde felan verdi elazığın yerel kanallarında yani.soyadı bi aklıma geliyo ne hikmetse adını hatırlayamadım soyadı rahmandı ama.nur içinde yatsın mekanı cennet olsun.

2323 hocamın adı ali rahmandı. başka bişey duydunmu peki? adam neden intihar ettiki? çok iyiydi ve çokta inançlıydı.Rabbim kimseyi şaşırtmasın.

arzumcum hatırlayamadım seni sen beni hatırladın sanırım

GÜZELLİK senin dükkanın adı özlem çiçekçilikmi

dimplecım bebişin nasıl? nevincim senin durumun nasıl? sbnm,özebus,2323 sizler nasılsınız canlar?

2323 hocamın adı ali rahmandı. başka bişey duydunmu peki? adam neden intihar ettiki? çok iyiydi ve çokta inançlıydı.Rabbim kimseyi şaşırtmasın.

bildiğim kadarıyla eşi ve çoçuklarına mektup bırakıp intihar etmiş canım haberlerde sadece bu kadar açıklama yapmışlardı.

yok anacım senin dükkanda bi vazo gibi obje almıştım kadın vücuduna benziyo kahverengi ortasından yeşil ve açık kahve renk geçiyo boynundada kolye gibi bişey var :))) uğrarım bigün yanına

iyidir sbnmcim. ne olsun. iş güç işte. kayınvalidemler burdaydı geçen hafta gittiler. burdayken bide kayınpederim ameliyat oldu. onunla uğraş filan derken zaman geçti. sen ne ediyon.oğluşun nasıl? dün özebusa özelden msj attım nerdesin sen kız diye bu ara pc'ye çok takılamıyomuş ama cumadan sonra yine berabermişiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…