Elaziğ///23

yok anacım senin dükkanda bi vazo gibi obje almıştım kadın vücuduna benziyo kahverengi ortasından yeşil ve açık kahve renk geçiyo boynundada kolye gibi bişey var :))) uğrarım bigün yanına

EVET EVET hatırladım o vazoyu iyi paran yabancı yere gitmemiş bak sırnaşık şey ayy gelmeden özelden mesaj atta geleceğinden haberim olsun kullanıcı adıma uygun çıkayım karşına sonra isme bak bide tipe bak demiyesinn :roflol::roflol:

alisim oğluşumda iyi yarın karne alıcaz heycanlıyız:)
güzellik yok valla haber vermem baskın yapıcam alırım öğle yemeğini atlar arabaya gelirim senin iş yerinde yemek yeriz

Son düzenleme:
ama hbe vermeden gelirsem sende yemek yemişsen olmazkine nolcakkk:))neyse hber veremmm bariiii:))

günaydın hatunlaropuyorumnanaktan sbnm oğluşunun karnesi nasıl. bu arada arabayı kendinmi kullanıyosun.

herkese gunaydınlarr... nıhayet karneler verıldı ve ıyıce dınlenecegım.... saka maka yorulmusum gıremıordum o yuzden ama artık burdayımmm...

hoşgeldin özebuscum. valla özledik. demekki seni taciz etmek lazımmışkaydirigubbakcemile2

kızlar bugün çok iğrenç bi gündü anlamadım niye ama çok gergindim.bi müşteri sinirlerimi allak bullak etti az daha uçuyodum üstüne ama gel gör ki kadın yüzde 50 haklı yiğidii vur hakkını yeme.gülücük koymak bile gelmedi içimden bak.

iiyim kızlar sersem gibiyim bekliyoruz böyle evde
gün geçiriyoruz bebeğin kalp atışlarını görmek için...
sizlerde iisinizdir inş.

günaydın hatunlaropuyorumnanaktan sbnm oğluşunun karnesi nasıl. bu arada arabayı kendinmi kullanıyosun.
karnesi iyi heppppisiiii 5:)) hımhımm arabayı ben kullanıyorum noldukine??
bak işte haber vermen şartt beklerim valla çokta memnun olurum..:dance:
ok yarın ist gidiyorum gideyimmm geleyimm gelirim ok
iiyim kızlar sersem gibiyim bekliyoruz böyle evde
gün geçiriyoruz bebeğin kalp atışlarını görmek için...
sizlerde iisinizdir inş.

allah iyilik versinn canım

özebüscüm hoşgeldin canım iyi dinleneyvahedigeldismile

iyidir sbnmcim. ne olsun. iş güç işte. kayınvalidemler burdaydı geçen hafta gittiler. burdayken bide kayınpederim ameliyat oldu. onunla uğraş filan derken zaman geçti. sen ne ediyon.oğluşun nasıl? dün özebusa özelden msj attım nerdesin sen kız diye bu ara pc'ye çok takılamıyomuş ama cumadan sonra yine berabermişiz.

hoşgeldin özebuscum. valla özledik. demekki seni taciz etmek lazımmışkaydirigubbakcemile2
hehehhehe bugun gec kaldım azcık uyuyayım dedıydımm :)))
karnesi iyi heppppisiiii 5:)) hımhımm arabayı ben kullanıyorum noldukine??

ok yarın ist gidiyorum gideyimmm geleyimm gelirim ok

allah iyilik versinn canım

özebüscüm hoşgeldin canım iyi dinleneyvahedigeldismile
saoll bebem hosbuldum,acısını cıkartacagım valla cokk uyuyacagımmmmmzemuszemus

ühühühühühü sabiha gökçen havaalanındaki hava muhalefetinden dolayı 09:05 saatli 621 sefer sayılı istanbul uçağının uçuşu iptal edilmiştir herkes bagajını alsın başıının çaresine baksın:))ühühühühühü akşam 10buçuga kaldık bakalım

ozaman şimdi alandasın :)) birazdan uçarsın...hayırlı yolculuklar yolun açık olsun şekerim

10 30 ucağı 00 da kalktı 2 30da istanbuldaydık 5 30 da kardeşime geçtik adapazrına geldimmmmm
tamam dimplecim hava güzel olursa gezerim önce kendi yerime sonra senin yerine:)))

biz buralardayız şekerim sen nerelerdesin hava nasıl gezebiliyomusunu.buralar buz,buz resmen tötümüz pötümüz donuyooo delikafadulden

X