Elaziğ///23

tatlım nası geleyim ki uçakla dönüş ama ankaraya gelirsem tanışalım ok

bugün hava nasıl ben cuma günü dönüyorum gelene kadar havalar açsın lütfen:))

şuanda güneş açtıı sıcak ama aynı zamanda yağmur yağıyo gökkuşağı çıkıcak ne güzelll.sen gelene kadar böyle devam eder sanırım canım.çünkü bi kaç gündür hava kapalıda olsa diğer günler kadar çok soğuk değil.

kızlar şu an ankarada kar yağıyor resmen tipi. 1-2 güne kadar elazığa gelir bu soğuk hava dalgasıkaydirigubbakcemile3 valla sbnm korkarım ankarada mola vercen?çok kötü ama haftaya havalar artık düzelecek deniyor hadi hayırlısı

a ne güzel bıgsize? anıl nasıl. biraz toparladımı? şurubu denedinmi cnm.

anıl iyi canım çok şükür
uyuyor şimdi.
şurubu akşama vericem tatlım.eşim alacak akşam.

sevindim iyi olmasına. elazığı benim yerimede gezin olurmu?

ay valla cnm yarama tuz bastın.
bu sıpadan dolayı gezemiyorumki.:KK43:dışarı çıksam burnumuzdan getiriyor.rahat durmuyor bir türlü.
kaynanamlara bıraksam bu seferde beni istiyor.başkasını kabul etmiyor.
anca uyutup 1 saatliğine çıkıyorum.ondanda hiç bişi anlamıyorum.acaba uyandımı diye:)

isra getir bana bırak ben bakarım :)))) ısırırım heryerini:))

günaydın kızlar. nasılsınız? nevin durumun nasıl? dimple bebiş nasıl? 2323 güzelliğin yerindedir inş? özebuscum keyfin yerindemi?

Saolllasın aliscimmm canım benim daha ıyıyım cnm,15 gundur yalnızdım ama sanırım esım yarın gece gelecek...Insallah gelır cunku mızıkdanmaya basladm artık...:))

eşin 15 gün filanmı gidiyo göreveohaoldumsmile Allah yardımcın olsun valla ne diyeyim. dimplecım bebişin nasıl.

evet cnm o kadar gıdıo onun dısında da 2 gunde bır aksam evde oluo :KK43: saolasın cnm..

herkese ıyı haftalar ciciler...

ne zordur senin için. bide kaldığın yerde de çok sosyal bir ortam değil. sen en iyisi bebiş yapta en azından ona bol bol vakit ayırırsın:emir_bebek:

günaydın kızlar. bu topiği ben yürütür oldum ya. nerdesiniz?

iiyim canım ben bebişimi gördüm çok daha ii oldum kalp atışlarını duyduk çok şükür
ama iki kese vardı biri boş birinde bebişimiz var :))
bu şebnem gelmedimi daha okullarda açıldı
sen nasılsın kızın nasıl

iyiyim nevincim. bebişine sevindim. diğer olayada canını sıkma hayırlıs böyleymiş. kendine iyi bak bu dönem. kızımın inatlaşmalarıyla uğraşıyorum.

selaaaam kızlar

benim bebeğim hala çk huysuz
önceleri 40ını bekliyodum şimdi 3 ayını doldurmasını

bakalım düzelicekmi

şuanda bile tek elim pc de diğeri beşikte

ağlamaya başladı

öptüüüüüüm

ne zordur senin için. bide kaldığın yerde de çok sosyal bir ortam değil. sen en iyisi bebiş yapta en azından ona bol bol vakit ayırırsın:emir_bebek:
evet cnm gercekten cok zor,bebiş cok ıstıyoruz ama hep böyle yalnız kaldıgım ıcın nasıl yapabılırım bılmıyorum,eşinin yanında olması cok farklı bır sey..Ama düşünmüyor deılız yasımızda gecıyor hayırlısı cnm ya...
selaaaam kızlar

benim bebeğim hala çk huysuz
önceleri 40ını bekliyodum şimdi 3 ayını doldurmasını

bakalım düzelicekmi

şuanda bile tek elim pc de diğeri beşikte

ağlamaya başladı

öptüüüüüüm
oyy canım benım Allah yardımcın olsun,bızde senı optukkkk

X