Elaziğ///23

geldimmmmmmmmmmm
gelmememmii
evim kocişim arkadaşlarım çağamın okulu hepppiissiii burda

nevincim çok sevindim bebişinnne çok heycanlı dimi?
dimplecim allah yardımcın olsun bebemm

sağolun kızlar

işte böyle nette fırsat buldukça kafa dağıtıyorum

iyigeceler şekerler
kimsecikler yok yatiimmm barimm:)<>

sbnmcim gezdinmi bari istanbulu. gerçi havalarda çok kötüydü.

Bende yarın Elazıg mkze gecıyorumm kısmetseee...Gezecegımmm... Kocişimde geldı 15 gunden sonra :)))

özebuscum iyi ya. senin adına sevindim. bunalmışsındır. benim yerime de gez elazığı. bi bakarsınız kızlar 15 gün izin alıp nisan mayıs gibi bende gelirim kızımla. annemi görem bakem.

Arkadaslar hepinize merhabalar
Alisim msjini aldim canim evet dogum yaptim çok sükür kizim artik kollarimda
tam bi hafta oldu daha erken yazamadim sizlere 5 gün hastanede kaldim eve çikincada pek vakit kalmiyo bebisle ilgilenmekten ev islerinden ara sira girip çikiyorum.
spinal dogum yaptim ama biraz zorlu oldu minik kizim tombik oldugundan
tam 4060 gr 51 cm dogdu Ecemim.
çok sükür kizimda bende çok iyiyiz simdi, Onun varligiyla hersey daha bi güzelmis arkadaslar
Anne olmak bambaska bi duyguymus
Allah'im isteyen herkeze cennet kokulu melekler nasip etsin.
öpüyorum hepinizi

MAŞALLAH
ALLAHIM uzun sağlıklı ve hayırlı bir ömür nasip etsin aykızcım

maşallah kızına. tam bi minik tosbağa desene. öp,kokla bizim yerimize de tombişi.nasıl güzel kokuyodur şimdi.

nevincim,sbnm,özebus,dimple,2323,bigsize sizler nasılsınız kızlar?:hulya:

iyidir alisim yarın misafirim var bütün gün pasta yaptım uğraşıyorum
sen nasılsın

bende iyiyim canım saol sevgililer günü haftası dolayısıyla mahvolmuş durumdayım çalışmaktan çok yoruldum sonunda yarın sevgililer günü hayırlısıyla bi yarınıda atlatabilsem çok iyi olacak.çiçekçiyimde canım ben ondan bu kadar sitem.şimdi niye bu kadar söylendi bu diye merak etmişsindir :))))

slm kızlar

aykızz gözün aydın canım

şebnem banada pasta yolla
canım çekti

canımmm Allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsınnn,bızlerede ınsallahhh...
maşallah kızına. tam bi minik tosbağa desene. öp,kokla bizim yerimize de tombişi.nasıl güzel kokuyodur şimdi.

nevincim,sbnm,özebus,dimple,2323,bigsize sizler nasılsınız kızlar?:hulya:
saolasın cnmmmm,ıyıyım cok sukurrr,sen nasılsınn...

gözün aydın canım darısı başıma

günayyyyyddddddddddıııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnsempatiksalakcinnisositosositoalkisalkisalkisdelikafadulden:sm_cool::teytey::dance:a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…