Elaziğ///23

mşllh çok tatlı ya. yerim ben bu mercimeği benim yerimede kokla. nasıl güzel kokluyodur.

yok kızzz ne nazarı
koç a gidiyo

benim kızımla yiğenimde koça gidiyor.arkadaşım ve kız kardeşim bende kalmıştı ogün arkdaşım çocukları okula bıraktı eve geldiğinde anlatmıştı sizin olayı ondan sordum kız :)tahmin etmiştim

dimple emzir kız çabuk büyüsün fenerli yiğenimiz..
allah bağışlasın çok tatlı maş...
dr izin verrise yarın yapacam tahlil çarşamba normalde.çok hastayım çok fazla hapşırıyorum ya inş. bişey olmaz...

iyilik valla ne olsun hadi inş yarın güzel haberlerini bekliyoz

burda da hafif bi tebessümümüz var

Dimplecim canim Masallah oglusuna yerim ben onun yanaklarini Allah anali babali büyütsün

Nevincim Alisim Sebnemcim Özebus 2323 , kizlar umarim sizlerde iyisindir
Hepinize kucak dolusu öpücüklerŞeniz

iyiyiz aykız, sende bebişini kucağına hayırlısıyla alırsın inş. en kısa zamanda seninde bebişinin fotosuna bakarız.

dimplecim çokkkk tatlııııı yerim onu ben kokla yerime

nevin ne dedi allahını seversenn söle :)))çok merak ettimm

dediki bayağı kötü bi kavga vardı heralde küfürde varmış..o an araya laf karıştı canım sorarım ben gene :))))

aykız sağol canım sen şimdi heyecanlısındır ya..

yoooo küfür yok okadarda deil di sdece kadın çok edebsizdi
arkadaşın kim

günaydın hatunlar. sbnmcim geçmiş olsun ya. Allah korumuş. nevinim mutlu haberlerini bekliyoruz. özebuscum nerdesin,hiç uğramıyosun bu aralar.

kızlar çok şükür bende hamileyim sonucum 99 galiba tek tuttu :)))

nevin çok sevindim ya. hadi gözün aydın bacım. dedim ya eylüle elazığda olursan bebişi sevmeye gelcem inşallah

tşrkelr....inş. canım beklerim hayırlısıyla sonuna kadar güzel geçer inş...

ay çokkk sevindim nevincim dikkat et kendine allah esirgesin seni

sağol canım benim aminnn ben halen inanamıyorum ya.
zaten dr yasakladı yatacam gene alerjim var çok hapşırıyorum diye tehlikeli dedi yatmaya devam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…