Elaziğ///23

ilk çocugundamı bu yöntemle oldu merak ettim bende biara düşündüm ki halaa düşünüyoruz 2.bebegi ama olmadı uzun bi süre ara verdin ondan diolar

yok canım kızım normaldi herşey
sonradan tüpler kapanmış şekli bozulmuş laparoskopi oldum 2 sene önce dr görevini yapmıyor dedi şekli felan bozuk dedi mecbur tüp bebek

belkide senin basit bir tedaviyle olur canım benim geçirdiğim hastalığın mikrobu vurmuş tüplere canım
hiç olmayacak bişey milyonlarda birmi milyarda birmi oda bana vurdu :))))

neyse nevincim. inşallah sorunsuz bir şekilde hamileliğinide atlatırsın.zemuszemus

aykız sağol canım sen şimdi heyecanlısındır ya..
evet nevincim heyecan dorukta biran evvel gelse diye bakiyorum
kızlar çok şükür bende hamileyim sonucum 99 galiba tek tuttu :)))
Gözün aydin canim çok sevindim Allah saglikla kucagina almayida nasip etsin
iyyim canım sen de iyisindir inşallah
Saol canim iyiyim bende çok sükür dogum için gün sayiyorum artik

aaa nevin hamişmi oldun

Allah emeğini boşa vermesin
çok sevindim

ya kızlar bu gaz sancılarını ne yapıcaz
bu gece sadece 1 saat uyudum offf

ıhlamur rezene papatya reyhan nane çayı ve hindistan cevizi (muskat) veriyorum banamısın demiyo
başka yöntemi olan varmı

yarın bi dr a götürmeyi planlıyorum

dimplecım erkek çocuklarında kız çocuklarına göre daha fazla oluyo ve 4-5 ay hatta 1 yıl bu yüzden çeken anneler var. gerçi seninde 3.çocuğun sen belki benden iyi bilirsin ama sağlıkçı gözüyle fikrimi söylüyorum. Benim sana önerim ayaklarından tutup bacağını yavaşca ileri geri hareket ettirmen.bunun faydası çok. birde sadece duş şeklinde banyoda rahatlatır,ayrıca sende gaz yapacak ve baharatlı şeylerden uzak dur canım.ve elinden geldiğince ilaçtan uzak dur cnm bitki çayları seninde uyguladığın gibi en doğal ve etkili yöntem. canım Allah kolaylık versin.öptüm bebişide

sağol alişim

bu yöntemleri uyguluyorum
gün aşırı banyo yaptırıyorum

2-3 ayı atlatırsam benden iyisi yok

dimple canım çok tşkrler amin canım

oğluna yaptığın çayların çoğunu sende iç sürekli sütünden geçer rahatlar bebişin milupanın çaylarından sende iç onada içir

aykız canım sağol inş.

herkescikler nerde bugünn
kimse upramamış
ben bugün havuza gittim çok yoruldummm
yüzdüm battım çıktım çümdüm geldim:)

günaydın kızlar, sbnm,nevin,dimple,aykız,özebuscum,2323 hepinizi öptm. bu arada özebuscum nerde,epeydir yok ya?

sanada günaydınlar canım bende seni öpüyorum

şebnemcim bensizmi yüzdün :dilcikar:

kızlllaaaaar selammmm ben 2323 isim değiştirdim..artık kullanıcı adım bu haberiniz olsunnnn.hepinizi çok öptümm.ohhhh şebnem özendim valla yüzmeyi bilmiyorum ama keselenmeye ihtiyacım var hem olmazsa bende ayaklarımı çırparım suda olmaz mıdelikafadulden

nevincim kızma gel gidelim beraber :)ama şubat tatilinden snra tatilde annemlere gidiyorum
ama sen hamiş deilmisin gelirmisin ki

bugün yine çok güzelim
anammmm bu ne çokk uzun sana kısaca GÜZELLİK diyelim ok
güzellik sende gel 2 arkadaşıma yüzme öğrettim şimdi ikiside süper yüzüyolar sanada öğretirim Ç:)))))))))

Arkadaşlar iyigeceler,cumartesi bende havuza gittim,bayağı kalabalıktı,bir aylık abone oldum,bakalım kilo vermeme faydası olucakmı?

arzum acaba görmüşmüyüzdür birbirimizi:)muhakkak faydasını görürsün kendimden biliyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…