"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

kızlar nerdesinizzzzz yumurtlama günümdeyim:) karın ağrısı çekiyorum... lütfennnn bana dua edin.....

canımmmm dikkaet et kendine ayaklarını falan üşütme ve dinlenmene bakkk.. hadii yumoşların çabucak büyür ve çatlarrrrrr inşş :)))

kızlar yaa sanırım ben kasıma kaldım eşim tam yumurtlama dönemimde yurtdışında olucak acaba yumurtlama dönemi olmasa da hamile kalabilir miyim off off..neyse hepimiz için hayırlısı napalım :)

canım yumurtaların 18-20 mm ye ulaştığında yapılıyor diye biliyorum...

benimde klomenle yumurtalarım biri 25 mm ve biri 18 mm olmuştu dr um çatlamak üzere oyüzden iğne vermicem dene bakalım dedi ve şimdi sonucu bekliorum işte hayırlısı artıkkk

kızlar yaa sanırım ben kasıma kaldım eşim tam yumurtlama dönemimde yurtdışında olucak acaba yumurtlama dönemi olmasa da hamile kalabilir miyim off off..neyse hepimiz için hayırlısı napalım :)

herşey allahtannn yumurtlama dönemi dışındada hamile kalan çok oluo.. bence eeşin gitmeden bol bol çalışşş derim hayırlısı olur inş:=)

yaa bizide kuluçkaya yatırsalar da yumurtlayabilsek yumurtlayamadık gitti yada bizim horozlarda iş yok

İyi geceler hanımlar..

Bende bu aydan ümitliyim.ovulasyon testi kullandım,tarihlerimi belirlemiş oldum iyice.normalde 1 ekim regl tarihim.inşallah hamişimdir.Allah isteyen herkese nasip etsin..güzel bi gelişme olursa aktarıcam muhakak

inşş canımmm inşallahhhh hamişsindir :)) ahhh bizde sevinebilsek şööööle yazsak topiğimiz gelioooooooooooooo die :) benimde 5-6 günüm var bakalım günler geçmio resmen

canım Allah ol dedikten sonra olur neden olmasın herkesin vücut saati farklı... hem bazen ayda 2-3 kez yumurtlayanlar da var.. sen elinden geleni yap umudunu yitirme...:)

4 aydır her topiği görmüş durumdayım umarım bu son topiğim olur harika bir giriş yapmışsın benim beklenen adet tarihim 21 Ekim, bende aranıza katılmak istiyorum herkese hayırlara vesile olmasını Allahtan niyaz ediyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…