"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

kızlar nerdesinizzzzz yumurtlama günümdeyim:) karın ağrısı çekiyorum... lütfennnn bana dua edin.....:KK59:

Son düzenleme:
merhabalar.acaba çatlatma iğnesi yumurta sayımının olduğu günmü yapılıyo.lütfen cevap...

doktor klomen verdi bitince bi gün ara verr gel dedi.ama 2 saatlik yol .ultrasonda yumurtalara bakacakmış eğer büyümediyse gene vurmaz o zaman.cvbın için teşekkür ederim inşallah bütün bebek isteyen herkese rabbim hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasib etsin.amin

doktor klomen verdi bitince bi gün ara verr gel dedi.ama 2 saatlik yol .ultrasonda yumurtalara bakacakmış eğer büyümediyse gene vurmaz o zaman.cvbın için teşekkür ederim inşallah bütün bebek isteyen herkese rabbim hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasib etsin.amin
inşallah canım,inşallah sana bana isteyen herkese, hepimize Rabbim hayırlı birer evlat nasip eder... şu an adetten sonraki kaçıncı günün yani yumurtlama gününde misin?

yok canım ya adetim sökülmedi dr fartlutal yazdı geçen hafta.bugün adet oldum.5.gün klomen başlıcam.bu yumurtalar çok tembel öldürdü beni:)peki sen tedavimi görüyon

kızlar nerdesinizzzzz yumurtlama günümdeyim:) karın ağrısı çekiyorum... lütfennnn bana dua edin.....:KK59:

bol çalışmalı günler ve hayırlı sonuçlar inşallah.benimde adet yeni bitti ovulasyon haftası değil ama yavaş yavaş çalışmak lazım.Allah isteyen dileyen herkese en kısa zmanda nasip eder inşallah.

yok canım ya adetim sökülmedi dr fartlutal yazdı geçen hafta.bugün adet oldum.5.gün klomen başlıcam.bu yumurtalar çok tembel öldürdü beni:)peki sen tedavimi görüyon
hayır canım ben görmüyorum ama dr a gittiğim için düzenli ve burdan okuduklarımla bilgileniyorum... ve netten çok araştırıyorum tabii ... bana da 2 gün gecikmişti ve tarlusal vermişti ikisi de adet söktürücü ama ben kullanmadım... ne bileyim korktum hormonlarımı falan bozar diye.. dr bilir en iyisini sen drun dediğini yap canım...

hayır canım ben görmüyorum ama dr a gittiğim için düzenli ve burdan okuduklarımla bilgileniyorum... ve netten çok araştırıyorum tabii ... bana da 2 gün gecikmişti ve tarlusal vermişti ikisi de adet söktürücü ama ben kullanmadım... ne bileyim korktum hormonlarımı falan bozar diye.. dr bilir en iyisini sen drun dediğini yap canım...

kızlaaaaaar benıde ekleyın 19 ekım adet gunum
dogum kontrol hapımı 2 gun once bıraktım
folık asıte bugun baslıorm:KK52::KK52::KK52:

bol çalışmalı günler ve hayırlı sonuçlar inşallah.benimde adet yeni bitti ovulasyon haftası değil ama yavaş yavaş çalışmak lazım.Allah isteyen dileyen herkese en kısa zmanda nasip eder inşallah.
canım çooook teşekkürler:) inşallah hepimiz hayırlı haberler veririz ekim topiğimizde:)sen de çalışmalara erken başla tabii erken yumurtlarsın falan... kaçırmamak için en geç adetin 7. günü başla sen...:)

Ben 29 Ağustos'ta düşük yaptım ve kanamam 15gün sürdü. Sanırım adet olacağım çünkü belirtler başladı. Aslında ben de gebe kalmak istiyorum bu ay ama kararsızım. Hamile kalsam yeni düşük yaptığım için sıkıntı olur mu, bebek için ve benim için sorun oluşturur mu bilmiyorum. Bu konuda bilgisi olan paylaşabilir mi?

eğer adetin düzenliyse olur strestende gecikebiliyo.ama tembellik varsa zor sökülüyo kendi kendine.hormonları bozmaz bildiğim kadarıyla.çünkü sadece söktürücü canım.ne zamandır istiyorsunuz.

Ben 29 Ağustos'ta düşük yaptım ve kanamam 15gün sürdü. Sanırım adet olacağım çünkü belirtler başladı. Aslında ben de gebe kalmak istiyorum bu ay ama kararsızım. Hamile kalsam yeni düşük yaptığım için sıkıntı olur mu, bebek için ve benim için sorun oluşturur mu bilmiyorum. Bu konuda bilgisi olan paylaşabilir mi?

doktorun bilgi vermedimi canım.genelde 2 yada 3 ay dinlenme veriyor dr lar düşükten sonra

canım ekliyorum.hadi hayırlısı inşallah ilk ayında bebeğin gelir canım...:KK16:

Son düzenleme:

canım doğum kontrol hapı vücuttan hemen atılmıyo galiba.bi yerde görmüştüm 5-6 ay daha korunun yazıyo bıraktıktan sonra.çünkü bebeğe etkisi olabiliyormuş

canım doğum kontrol hapı vücuttan hemen atılmıyo galiba.bi yerde görmüştüm 5-6 ay daha korunun yazıyo bıraktıktan sonra.çünkü bebeğe etkisi olabiliyormuş

nasıl yanı ya
ama benım agustosda dogum yapmam lasım
yanı hemen hemen onumuzdekı ay hamıle kalmam lazım
ne yanı ben sımdı cocuk yapamıcakmıyım dahaaaaaaaaa

zehracım ben de okumuştum öyle birşey :KK43: araştırmadın mı hully ya da dr a sormadın mı??

Doktor eşime ilk aydan sonra yapabilirsiniz demiş, ama ben tereddüt ediyorum,korkuyorum; ama çok da istiyorum hemen hamile kalmayı.

o zaman bu ay bekle canım sabret.bak ne güzel hamile kalmışın bir ay daha sabret biz 1 senedir istiyoruz hiç gebelik olmadı.

X