"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

canım çooook teşekkürler:) inşallah hepimiz hayırlı haberler veririz ekim topiğimizde:)sen de çalışmalara erken başla tabii erken yumurtlarsın falan... kaçırmamak için en geç adetin 7. günü başla sen...:)

inşallah canım ya bu ay hepimiz hamileyiiiiiim deriz.çalışmalara başlicam tapikide ama ben sanırsam biraz geç yumurtluyorum 3 ay ovulasyon testi kullandım ordan biliyorum tabi biz böyle konuşuyoruz ama Rabbim ne zaman nasip eder bilinmez.biz elimizden geleni yapalımda

Doktor eşime ilk aydan sonra yapabilirsiniz demiş, ama ben tereddüt ediyorum,korkuyorum; ama çok da istiyorum hemen hamile kalmayı.
canım korkma ilk ayı atlatmışsın işte... bir ay ara verip hamile kalanlar var...

nasıl yanı ya
ama benım agustosda dogum yapmam lasım
yanı hemen hemen onumuzdekı ay hamıle kalmam lazım
ne yanı ben sımdı cocuk yapamıcakmıyım dahaaaaaaaaa

yinede dr a bi sorsaydın canım keşke.ben gördüğümü söyleyim dedim.bende 7 ay kullandım tembellik yaptı bende

o zaman bu ay bekle canım sabret.bak ne güzel hamile kalmışın bir ay daha sabret biz 1 senedir istiyoruz hiç gebelik olmadı.

Allah size hayırlısıyla tez zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah.

Son düzenleme:
inşallah canım ya bu ay hepimiz hamileyiiiiiim deriz.çalışmalara başlicam tapikide ama ben sanırsam biraz geç yumurtluyorum 3 ay ovulasyon testi kullandım ordan biliyorum tabi biz böyle konuşuyoruz ama Rabbim ne zaman nasip eder bilinmez.biz elimizden geleni yapalımda
haklısın canım tek ilişki ile hamile kalanlar bile var... ama yine de biz o kadar şanslı olamayabiliriz diye elimizden geleni yapalım, günaşırı çalışalım:KK70:

Bende 14 de aşılama yaptırdım heycanla sonucu bekliyorum ALLAH herkese annelik duygusunu tattırsın amin

eğer adetin düzenliyse olur strestende gecikebiliyo.ama tembellik varsa zor sökülüyo kendi kendine.hormonları bozmaz bildiğim kadarıyla.çünkü sadece söktürücü canım.ne zamandır istiyorsunuz.
Canım benim 4. ayım olacak ama daha tutturamadık... hayırlısı olsun... sen ne zamandır istiyosun?

Popp`cum topik super ilerliyo hayırlı olsun hepimize yanlış anlamazsan bisey diyecem listeyi ilk sayfaya taşısan orada yenilesen sayfa belirtmek zorunda kalmazsın bizde rahat görürüz.gelen arkadaşlarında şansı bol olsun

Popp`cum topik super ilerliyo hayırlı olsun hepimize yanlış anlamazsan bisey diyecem listeyi ilk sayfaya taşısan orada yenilesen sayfa belirtmek zorunda kalmazsın bizde rahat görürüz.gelen arkadaşlarında şansı bol olsun
tamam canım yanlış anlamam tabii ki de ben de düşünüyodum dediğin gibi yapmayı... haklısın topiğimiz artık daha da hareketli canım...:)

arkadaşlar hepimizin şansı bol olsun..

bizim de ekim ayı 3. denememiz olacak,
benı de listeye ekliyebilirmisiniz , bat 21 ekim. :KK49:

ya arkadaslar dr bana hapı bırakır bırakmaz hamıle kalabılırsın dedı bı sorun olmaz dedı
bır de folık asıte basla hemen dedı
bu kadar
yanı sımdı esım korunsun mu dıosnz 1 ay :KK52::KK52:

kızlar listeyi ilk sayfaya aldım ordan bakabilirsiniz...
eklenmemiş olan varsa bat tarihini söylesin:) arasıra burdan da listemizi paylaşıcam:)

Son düzenleme:
X