"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

canım inşallah dediğin gibi hayırlara vesile olur bu topic... inşallah rekor sayıda hamiş çıkarırız ve bunlardan biri de sen olursun:) hemen ekliyorum seni de...

İnşallah, ekim ayında YÜCE RABBİM hepimize bebişimizi nasip etsin ve kucağımızı boş bırakmasın... 23 anne adayımızla beraber Amin...

Allahım bu topicte hamile kalmayan kalmasın inşallah... AMİN

bismillahirrahmanirrahim...

beklenen adet tarihlerimiz (BAT)
:

Mucize_GE_........1 ekim........sonuç....?

ezgikc................ 1 ekim........sonuç....?

Nilru...................1 ekim........sonuç....?

karçiçeğii............1 ekim........sonuç....?

popp...................4 ekim........sonuç....?

nisanbu...............5 ekim........sonuç....?

pepeninteyzesi.....5 ekim........sonuç....?

tanemC...............6 ekim........sonuç....?

nevalee...............7 ekim........sonuç....?

lipaka..................8 ekim........sonuç....?

dice.....................9 ekim........sonuç....?

medne...............13 ekim........sonuç....?

karanfilll............13 ekim........sonuç....?

birdgirl...............13 ekim........sonuç....?

cemrecik............13 ekim........sonuç....?

cemrenevra........13 ekim........sonuç....?

prnssss...............19 ekim........sonuç....?

hully..................19 ekim........sonuç....?

mrvb..................21 ekim........sonuç....?

reann.................21 ekim........sonuç....?

A_ZADE.............21 ekim........sonuç....?

crocus55............23 ekim........sonuç....?

kardelen03.........30 ekim........sonuç....?

Son düzenleme:

canım bana ovulasyon testi ile ilgili bilgi verir misin bu ay bende almayı düşüyorum şu an hastalığımın 2. günü ne zaman almalıyım, nasıl kullanılıyor. Şimdiden teşekkürler :)

canım bana ovulasyon testi ile ilgili bilgi verir misin bu ay bende almayı düşüyorum şu an hastalığımın 2. günü ne zaman almalıyım, nasıl kullanılıyor. Şimdiden teşekkürler :)

canim 10. gun kullanmaya basla, hergun mutlaka uygula..testlerin eline gectigi zaman kullanma talimati da olur icinde mutlaka...ama esine cok belli etme yumurtlama gunun oldugunu, kendilerini horoz gibi hissediyorlar sonra

cnm ilk defa kullanacaksan adet bitiminde hemen sonra başla.sabah 11 den sonra yap testi...öğlen 3, 5, 7 saatleri uygun yapmak için..test yapmadan önce 3 saat öncesinden sıvı almayı bırak ve tuvalete gitme..idarını tut yani sıvı tüketme özellikle su..böle yaparsan en doğru sonuca ulaşırsın...bende ilk defa bu ay kullanıyorum..gittigidiyordn aldım ovulasyon testi yapmaya başladım..bat 5 ekim ve 3.ayım denemede...3 gündür bende yapıyorm testleri...bakalım bu ay ne olur...allah isteyen herkese versin...

Cehaletimi maruz gör canım her gün mü yapıyorsun bu testi yirmili var dörtlü var hangisini aldın sen acaba ?

canımmmm dikkaet et kendine ayaklarını falan üşütme ve dinlenmene bakkk.. hadii yumoşların çabucak büyür ve çatlarrrrrr inşş :)))
çalışmalara devam canım, dikkat fazla edemesem de inşallah bu ay tutunur artık bebişimiz... :)

benimde klomenle yumurtalarım biri 25 mm ve biri 18 mm olmuştu dr um çatlamak üzere oyüzden iğne vermicem dene bakalım dedi ve şimdi sonucu bekliorum işte hayırlısı artıkkk

sonucu aktarırmısın canım daha sonra.inşallah rabbim gönlüne göre versin:)

sonucu aktarırmısın canım daha sonra.inşallah rabbim gönlüne göre versin:)

nasipse çarşamba günü önce idrar testi sonra kan testi yapıcam tabiki kırmızıyı görmezsem inşallahhhhh kiiiiiiii GÖRMEMMMMM ALLAHIMMMMM

nasipse çarşamba günü önce idrar testi sonra kan testi yapıcam tabiki kırmızıyı görmezsem inşallahhhhh kiiiiiiii GÖRMEMMMMM ALLAHIMMMMM

inşallah görmezsin.bende 3 gün sonra klomene başlıcam

inşallah görmezsin.bende 3 gün sonra klomene başlıcam

ohh hadi hayırlısı :=) eğerkiiii bebişim gelirse klomen sayesinde olcak walla :=) tabiki önce RABBİM .. hayırlısı olsun seninde çok dikkatli iç sabah 10 içiosan akşamda 10 da iç...

ohh hadi hayırlısı :=) eğerkiiii bebişim gelirse klomen sayesinde olcak walla :=) tabiki önce RABBİM .. hayırlısı olsun seninde çok dikkatli iç sabah 10 içiosan akşamda 10 da iç...

Klomeni doktor kontrolünde mi kullandın cnm ?

bende çok heyecanlıyım.sen hamile kalırsan çok umutlanıcam.kesin büyütürmüki yumurtaları?şeker hapıda içiyom.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…