"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

kızlar listemize eklenip ekim ayında bizimle olmak isteyen varsa BAT tarihini bana bildirsin... :)

Son düzenleme:
herkese güzel bir haftasonu diliyorum... :KK16:

Son düzenleme:
Daha sipariş verdim canım.3gün içinde kargoya verilecek.Daha ulaşmadı yani.20 adet ovulasyon testi+5 gebelik testi linki bulayım kopyalarım.Fiyatı 25.9 du galiba.

Son düzenleme:
Araştırdığıma göre bu marka iyimiş.tabi gelince ilk defa deneyecem.Birde gebelkte bu testle erkenden anlaşılıyormuş galiba. LH ovulasyon olunca düşer.Eğer gebe kalınırsa düşmez yükselir. O zaman koyu çift çizgi çıkıyormuş ovulasyondan sonra da yanılmıyorsam.Tabi gebe kalındı ise.

Son düzenleme:
Araştırdığıma göre bu marka iyimiş.tabi gelince ilk defa deneyecem.Birde gebelkte bu testle erkenden anlaşılıyormuş galiba. LH ovulasyon olunca düşer.Eğer gebe kalınırsa düşmez yükselir. O zaman koyu çift çizgi çıkıyormuş ovulasyondan sonra da yanılmıyorsam.
evet onu ben de duymuştum ama anlam verememiştim bu arada ben gg den hiç sipariş vermedim umarım becerebilirim :S

Son düzenleme:
Kolay canım.İlk önce üye ol linkten ürünü sepete ekle bilgilerini girip kaydediyorsun.İnş sorun çıkmaz eğer gününe çok varsa bana test gelsin emin olunca sende istersin.

bende çok heyecanlıyım.sen hamile kalırsan çok umutlanıcam.kesin büyütürmüki yumurtaları?şeker hapıda içiyom.

Aynen kuzum bende 1000 mg glifor seker hapi iciyorum ama yarım olarak :KK66:
bilmiyorum ama sanki umutluyum Yada umutlanmak istiyorum 3 gun geçip gitsin bebisimin var olduğunu öğreneyim allaaaaaahhh kafayı yerim artık :) hbrleri vericem zaten hemen burda :)

Kolay canım.İlk önce üye ol linkten ürünü sepete ekle bilgilerini girip kaydediyorsun.İnş sorun çıkmaz eğer gününe çok varsa bana test gelsin emin olunca sende istersin.
tamam canım sen dün mü verdin siparişi benim günüme daha var canım o halde önce sana gelsin emin olalım dediğin gibi kaç günde geldiğine bakalım hem de..

kızlar meraba..inşallah hepiniz hamile kalırsınız...yani hakkınızda hayırlıysa tabi...öyle dua etmek gerek...

kızlarrr ben ovulasyon testi aldım.piko var bendede.bu ay ovulasyon testine başlıcam..çift çizgiyi görmek demek yumurta kesin çatlayacak anlamına mı gelir...yoksa çift çizgiyi görsek bile yumurtamız çatlamıyo olabilirmi? boşuna didiniyo olabilirmiyiz acaba,bilgisi olan varmı? bu arada ekim ayı benim 3.denemem olacak.

crocus55 cnm bende bekliyorum geldi haberini benimde daha var, şu anda regl dönemindeyim :)

bende dün kan testi yaptırdım negatifti..bugünde beklenen adet geldi ekime kalanlardanım inşallah hayırlısı olur hepimiz için...:KK49:

kızlar meraba..inşallah hepiniz hamile kalırsınız...yani hakkınızda hayırlıysa tabi...öyle dua etmek gerek...

kızlarrr ben ovulasyon testi aldım.piko var bendede.bu ay ovulasyon testine başlıcam..çift çizgiyi görmek demek yumurta kesin çatlayacak anlamına mı gelir...yoksa çift çizgiyi görsek bile yumurtamız çatlamıyo olabilirmi? boşuna didiniyo olabilirmiyiz acaba,bilgisi olan varmı? bu arada ekim ayı benim 3.denemem olacak.

Teşekkürler canım.Ben koyu iki çizgi olunca yumurta atılıyor diye biliyorum.Atılmama ihtimali var mı bi bilgim yok.

walla yumurtalıklarımızla oynaya oynaya kendimizi tawuk gibi hissettirmeye başladı doktorlar :):)

:KK1:doğru valla haklısın ama rabbime güvenin herşeyin hayırlısı kobay gibi kullandırmayın kendinizi doktorlara kızlar, evet istiyoruz ama rabbim tüm donanımı vermiş akışına bırakın doktorlar acımaz bugün kanser hastalarına bile acımadan alıştırmadan tak diye yüzlerine söylüyolar bize mi acıyacaklar para kazanmak için herşeyi yaparlar
herşeyin hayırlısı rabbim ne zaman münasip görürse o zaman nasip etsin:emir_bebek:

X