"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

hayır hayır zararı olmaz aksine vücudunda ne kadar iltihap varsa atar rahatlarsın. Zaten kullandıktan 3 gün sonra kahverengimsi bi akıntı gelir görürsün o dısarı atılan iltihap için tertemiz olur sende amacına daha kolay ulaşırsın
canım mutlaka deniycem ama az önce bazıtopiklerde miyomu olan bayanların bu kürü yapınca miyomunun büyüdüğü yazılmış bende de 1 cm lik miyom var 4-5 yıldır ne büyüto ne küçülüyo kafam karıştı :44:çok okuyup araştırmakta iyi değil aslında ama pc başında devamlı bu konulara ister istemez bu huyumuzdan vazgeçemiyoruz:44:neyse çok yazdım cnm:KK53::KK1::KK1:ne olursa olsun offf

Son düzenleme:
kızlar bazen çok bilmek insanı acayip yoruyor aşırı bilgiden çatlıcaz yani
asetoncum tebrik ederim çok güzel haber:nazar:

sen canlarım bi sorum olucak adetimin 14. günü yumurtladım test ile anladım bunu.bugün 21. günüm ve benden uzayan salgı bugünde geldi ayda 2 kere yumurtlanır mı acaba ? Yoksa bu iyi bişeymi döllenme açısından bata 7 gün kaldı

erkendenn baslayan gögüs hassasiyetii wede gaz şişlikkk halsizlikkk :-) insan böle hep kendını dınlıyooo yaaaaaaaaa offfff gunler gecmıoooo gelmeeeeeeeeee kırmızıııııııııııı gel bebekkkkkkkkkkkkkkkkkkk (:-)

benimde öle cnm ya yumurtlama dönemimden beridir göğüslerimin ağrısından ölüorum sanki adet olucakmış gibi neden oluyor acaba daha bata 1 hafta var psikolojimi bozuo bu ağrı

sen canlarım bi sorum olucak adetimin 14. günü yumurtladım test ile anladım bunu.bugün 21. günüm ve benden uzayan salgı bugünde geldi ayda 2 kere yumurtlanır mı acaba ? Yoksa bu iyi bişeymi döllenme açısından bata 7 gün kaldı

iki defa yumurtlani ancak bu ilk yumurtlamadan sonraki 24 saat sonrasindan fazla olamaz...salgi renksiz kokuzusz ise sorun teskil etmez...gebelik belirtisi de olabilir tabi...

kendı kendıne catladıysa eger sakın catlatma ıgnesi kullanma bugun ben doktora gıttım catlatma ıgnesı yapıcaktı ama kendılıgınden catladıgı için gerek kalmadı dedı

bilmiyorumki canım derecem yüksekti akşam dr a gitme şansımda yoktu sonra normale döndü ama.iğnemide bugün vuruldum hayırlısı inşallaaahhh :KK16:

iki defa yumurtlani ancak bu ilk yumurtlamadan sonraki 24 saat sonrasindan fazla olamaz...salgi renksiz kokuzusz ise sorun teskil etmez...gebelik belirtisi de olabilir tabi...

ağzın bal yesin insallah renksiz kokusuz cnm evet ateşimde yüksek hala 1 haftam var hayırlısı rabbimden

kızlarr ben de aranıza katılabılır mıyım:KK17:bı bebegım olşsun ıstıyorum fakatt coook korkuyorum :KK43:

bende 24 ekimi bekliyorumarkadaşlar. bende iltihap varmış akıntı antibiyotik kullanıyorum ağız ve fitil yoluyla. fitil kullandıktan sonra ilişki oldu ama çok yanma oldu ve pembemsi kan geldi baya.sizce iltihaptan dolayımı,geçmesini mi beklemeliydik??yardımm:KK43:

bende 24 ekimi bekliyorumarkadaşlar. bende iltihap varmış akıntı antibiyotik kullanıyorum ağız ve fitil yoluyla. fitil kullandıktan sonra ilişki oldu ama çok yanma oldu ve pembemsi kan geldi baya.sizce iltihaptan dolayımı,geçmesini mi beklemeliydik??yardımm:KK43:

doktoruna sorsaydın keşke iltihap sökülmeden ilişki olurmu diye ama büyük ihtimal iltihap sökülüyodur yıllar önce bendede öyle bi şey olmuştu cok fena otobüs yolculugu esnasında birden aşırı derecede idrara sıkıştım ilk istasyonda durdurdum otobüsü tuvalete gittim ne göreyim idrar degil resmen beyaz akıntı ama öyle böyle degil aralar hafif kanlı yarım kilo felandı:KK52: çok şükür antibiyotik kullandım geçti

bilmiyorumki canım derecem yüksekti akşam dr a gitme şansımda yoktu sonra normale döndü ama.iğnemide bugün vuruldum hayırlısı inşallaaahhh :KK16:

igneden sonraki günler geçmiyor geçmiyor geçmiyor benim bugun 10.gün sanki yıl oldu:KK53:

doktoruna sorsaydın keşke iltihap sökülmeden ilişki olurmu diye ama büyük ihtimal iltihap sökülüyodur yıllar önce bendede öyle bi şey olmuştu cok fena otobüs yolculugu esnasında birden aşırı derecede idrara sıkıştım ilk istasyonda durdurdum otobüsü tuvalete gittim ne göreyim idrar degil resmen beyaz akıntı ama öyle böyle degil aralar hafif kanlı yarım kilo felandı:KK52: çok şükür antibiyotik kullandım geçti

p.tesi doktora gidicem yumurtalara bakmak için sorucam inş önemli bişi değildir.teşekkürler cevabınız için:)

X