"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

ya bu adet sancıları mahvediyor beni 1 hafta önceden başlıyor beni süründürmeye ooof offf hala hastalanmadım.............

batın bugün canım gelmez belki bekle bakalım,inşallahh...

canım yokk yokk gelecek eminim keşke dediğin gibi olsa ama değil,geçen ay hamileydim belirtileri biliyorum. bu ay belirtiden eser yok.... sıcak su torbasıyla çok samimi bir şekilde kırmızıyı bekliyoruz :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: bu sancılar ne zaman sonaerer acepp.. her ay acillerdeyim

canım yokk yokk gelecek eminim keşke dediğin gibi olsa ama değil,geçen ay hamileydim belirtileri biliyorum. bu ay belirtiden eser yok.... sıcak su torbasıyla çok samimi bir şekilde kırmızıyı bekliyoruz :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: bu sancılar ne zaman sonaerer acepp.. her ay acillerdeyim

geçmiş olsun canım inşallah geçer bu ağrıların bi an önce

geçmiş olsun canım inşallah geçer bu ağrıların bi an önce

inşş canımm ya bence bir grup daha açak "kırmızılar gelmesin, günümüz gün olsun" yada "kırmızılardan nefret edenler" tam bizlik olur :KK66:

işte doğum sonra karnımda bı can olması korkutuyor benii nasıl yenıcem :18::18:

valla ara sıra o korku banada gelmiyor degil ama ben yenebiliyorum sanırım sende dene olmazsa bi psikiyatrste git canım stres boşu boşuna çekiyosun

evet canım nasıl geçecek bilmm 15 gün.belirtin varmı

şikinligim bayagı var gögüslerimde hafif dolggunluk ve sol kasıkta ara sıra batma o kadar hı bide iki gündür akıntım fazlalaştı ve rengide şeffaflıktan kreme geçiş yaptı

inşş canımm ya bence bir grup daha açak "kırmızılar gelmesin, günümüz gün olsun" yada "kırmızılardan nefret edenler" tam bizlik olur :KK66:

evet tam bizlik olur gerçekten :KK9: yakında boğa gibi hissetmeye başlıcam kendimi... kırmızı görünce sinirlenen bi tip :KK9:

şikinligim bayagı var gögüslerimde hafif dolggunluk ve sol kasıkta ara sıra batma o kadar hı bide iki gündür akıntım fazlalaştı ve rengide şeffaflıktan kreme geçiş yaptı
ay gebeysen banada umut olacan:))

bende bugun kocama yok onu pşiriyim sever yok bu nu yesin beğenir diye yordum kendimi galibba belim sol taraftan ağrıyo... sol kasığımdada bişey var sanki sızı gibi... dayanılmıcak gibi değil ama işte .... nedir bizim bu kocişlerden çektiğimiz ya:KK53:

bende bugun kocama yok onu pşiriyim sever yok bu nu yesin beğenir diye yordum kendimi galibba belim sol taraftan ağrıyo... sol kasığımdada bişey var sanki sızı gibi... dayanılmıcak gibi değil ama işte .... nedir bizim bu kocişlerden çektiğimiz ya:KK53:

canım sen hamile misin yoksa hamile adayımısın:KK34:

iyiyiz dicecim sen nasılsın var mı belirtiler? haberler sende:)

iyi sayılırım canım sen nasılsın ? dün giremedim nete misafirim vardı yemeğe sonra geç oldu görüşemedik...
bugun kocam için yemekler pastalar yaım dedim kendimi sakatladım resmen... belim ağrıyo... çok ayakda kaldığım için herhalde ... sol kasığımda ağrıyo bazen bacağıma doğru geliyo ağrısı..... anlıcan kociş yüzünden bi bel fıtığı olmadığım kalmıştı onu da oldum sonunda..... hemen heveslenme belirti diye çok ayakda kalınca oldu.... tamam mı meraklı taze...:KK9: eeeeee sen anlat bakalım sende yoksun hanidir?:KK43:

X