"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

arkadaslar aranıza yenı katıldım.. adetıme 7 gun kaldı.. kendımı sabahtan berı ınternetın basından alamadım... söyle hamıle kalmış olmanın tam bı belırtısı olsa :) kan tahlılı harıc.. o işkence gıbı gelıo da...

gögüslerinde ağrı, hassasiyet,şişkinlik varsa bu ufak bir belirti canım,ve beyazımsı akıntı...

:KK43:( adetim geçeli 4. gün dün test yaptım negatifti..
zaten hamilelik belirtiside yok :KK43:(
stresten gecikti sanırım :KK43:(
offf yaaa

kızlar çok üzgünüm kırmızılar geldi:KK5::KK5::KK5: zaten umudum yoktu ama insan ister istemez üzülüyor. ama ekimde sizlerleyim yine yeni batım 30 ekim. :110:

benım bı daha kiiii..... unuttum bakim 2 kasımmış... eh yakınnn :KK24:

cnm benim git bi kan testi yaptır hamileysen çıkar 5 gün geçmiş..ha değilsn çok bebek istediğindn hormonlr devreye girdi adet gecikmesi yaşıyosundr..hemen git doktorunla konuş..inan düzenli adet görmk en iyisi...böle çok kafaya takarak adetlerinde düzensizleşiyo bu kötü...burdaki çoğu kişide senin gibi uzun zamnadr bebişi olmuyo..bak ben bugün test yaptm negatif lütfn takma kafaya...

bakalım pazartesiye kadar bekleycğm pazartesi gidip bi kan testi yaptırcğm canım , onda da birşey çıkmazsa salı ya da çarşamba dooooğru doktora.. bu arada ilgilendiğiniz için sağolun arkadaşlar :KK66:

grubumuza takılan birde kadın doğum uzmanı olaydı eyiyidi kızlar :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

Son düzenleme:
Bencede çok kafaya takmak doğru değil sağlıgımızdan oluyoruz psikolojık olarak çok kotu duruma dusunuyoruz bende 1 yıldır bebek istıyotrum ama hala bısı yok sadece 1 kere doktora gıttım çünkü doktorlarda artık çok dogru teshısı koyup tedavı etmıyor kist varsa hemen ameliyat gebelik istıyorsan hemen folık asıt bızler onlar için birer fareyi sanki deney yapmaları için

doğru söylüyorsun işte çok kafaya takıyoruz kendimizi şartlandırıyoruz malesef canım :S bak işte 5 gündür tık yok valla bende anlamadım ama büyük ihtimalle stresten kaynaklı gecikme yaşıyorum o yüzden de fazla umutlandırmak istemiyorum kendimi ya da bilmiyorum işte offff muallakta kaldım resmen :S hayırlısı bakalım pazartesiyi bekliyorum , pazartesi 8 gün olacak (gelmezse tabi) pzts kan testi yaptıracğm hayırlısı bakalım , rabbim hepimize bu mutluluğu tez zamanda nasip etsin inşallah

kızlar çok üzgünüm kırmızılar geldi:KK5::KK5::KK5: zaten umudum yoktu ama insan ister istemez üzülüyor. ama ekimde sizlerleyim yine yeni batım 30 ekim. :110:

en azından adetin düzenli canım üzülme...öbür aya inşallah

Kızlar çok moralim bozuk kırmızılar geldi bebeğim benimle değilmiş tutunamamış :KK43:

kızlar yarın ben iğne olacam çtltma iğnesi ama bugün derecem yükselmiş kendiliğindenmi çatladı acaba.dr çok uzak gidemem ne yapıcamm.çatladığı halde iğne olunca zarar olurmu?

kızlar yarın ben iğne olacam çtltma iğnesi ama bugün derecem yükselmiş kendiliğindenmi çatladı acaba.dr çok uzak gidemem ne yapıcamm.çatladığı halde iğne olunca zarar olurmu?

kendı kendıne catladıysa eger sakın catlatma ıgnesi kullanma bugun ben doktora gıttım catlatma ıgnesı yapıcaktı ama kendılıgınden catladıgı için gerek kalmadı dedı

kendı kendıne catladıysa eger sakın catlatma ıgnesi kullanma bugun ben doktora gıttım catlatma ıgnesı yapıcaktı ama kendılıgınden catladıgı için gerek kalmadı dedı

loli poppum epeydir giremiordum günaydın kırmızıların çok terbiyesizlik etmiş yine ama hala ekim senin için devam ediyor inş bu kez olur

günaydın tatlım.. evet öyle oldu ama napalım kısmet .. ekim devam ediyor doğru, çalışmaya devam:)

günaydınn kızlar çok hastyaım grip 5 gündür yatıyorum iyileşemedim. 5 gün gecikti benim kırmızılar hastalıktan mı acaba bilemedim. sabah da koyu renkli akıntı olmuş neden acaba

X