"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

günaydınn kızlar çok hastyaım grip 5 gündür yatıyorum iyileşemedim. 5 gün gecikti benim kırmızılar hastalıktan mı acaba bilemedim. sabah da koyu renkli akıntı olmuş neden acaba
yerleşme kanaması büyük olasılıkla.. kan vermedin mi hala?:KK53:

günaydın kızlar bugün adeti 33. günü ama kırmızılar gelmedi gece rüyamda test yapıyordum pozitif çıkmıştı çok seviniyordum sabah kalkınca bi test yapayım dedim negatif çıktı malesef:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

canım hepsi doğru iyi gözlemlemişsin.. yalnız soğan suyunu ben de araştırmıştım kistleri bu kürden sonra büyüyenler ve adet kanaması 15 gün kesilmeyenler varmış.. yapıcaktım korktum :KK53:

canım soğan kürünü bende kullandım gercekten faydasını gördüm.doğal antibiyotik hiç korkmadan yap aynı zamanda folik asit te al eczaneden kullan.inşallah kısa zamanda faydasını görürsün

erkendenn baslayan gögüs hassasiyetii wede gaz şişlikkk halsizlikkk :-) insan böle hep kendını dınlıyooo yaaaaaaaaa offfff gunler gecmıoooo gelmeeeeeeeeee kırmızıııııııııııı gel bebekkkkkkkkkkkkkkkkkkk (:-)

canım soğan kürünü bende kullandım gercekten faydasını gördüm.doğal antibiyotik hiç korkmadan yap aynı zamanda folik asit te al eczaneden kullan.inşallah kısa zamanda faydasını görürsün

canım sen soğan kürünü niçin yapmıştın? bir de kürü yaptığın ay mı hamile kaldın?

günaydınn kızlar çok hastyaım grip 5 gündür yatıyorum iyileşemedim. 5 gün gecikti benim kırmızılar hastalıktan mı acaba bilemedim. sabah da koyu renkli akıntı olmuş neden acaba

geçmiş olsun canım ... gerçekten salgın var:2: 5 gün geciktiyse idrarda çıkmazmı ?

evet canımmm allah kucağına almayı nasıp etsin...:nazar::nazar::nazar: bizede dua et olur mu?

sağolun kızlar bende sizin gibi sabırla bekledim.. artık son 4 aydır kaynanam bat tarihim geldiği gün arıyordu hasta oldun mu diye..kadın benden önce hesaplıyodu onun üzerimde ki baskısını anlatamam.kurban olduğum allah yüzüme baktıda nasip etti.cenelerini kapattılar..

bebek için yapmıştım ama aynı ay kalmadım.yaklaşık 1 ay sonra kaldım
canım bu ay bende yapmayı düşünüyorum hamile kalamazsam ama kafamda benim de soru işaretleri var yaparken hamile kalırsak bebeğe zararı olur mu acaba bir de kaçıcı gününde başlamıştın sen adetinin

canım bu ay bende yapmayı düşünüyorum hamile kalamazsam ama kafamda benim de soru işaretleri var yaparken hamile kalırsak bebeğe zararı olur mu acaba bir de kaçıcı gününde başlamıştın sen adetinin

adetim bitti 2 gün sonra basladım 15 gün devam ettim.ayrıca bebek olsa dahi hiç zararı olmaz canım yararı olur zararı olmaz sen rahat ol

adetim bitti 2 gün sonra basladım 15 gün devam ettim.ayrıca bebek olsa dahi hiç zararı olmaz canım yararı olur zararı olmaz sen rahat ol
benim adetlerim düzenli oduğu için düzenimi bozar mı diye de korkuyodum... ama bu ay yapacağım teşekkür ederim cnm içimi ferahlattın zararı olmaz sonuçta:)

benim adetlerim düzenli oduğu için düzenimi bozar mı diye de korkuyodum... ama bu ay yapacağım teşekkür ederim cnm içimi ferahlattın zararı olmaz sonuçta:)

hayır hayır zararı olmaz aksine vücudunda ne kadar iltihap varsa atar rahatlarsın. zaten kullandıktan 3 gün sonra kahverengimsi bi akıntı gelir görürsün o dısarı atılan iltihap için tertemiz olur sende amacına daha kolay ulaşırsın

X