"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Kaçayım o zaman:KK9: sen nasılsın canım dinlenebildin mi

tabi yaşayan bilir poppa sor bak :2:
beennnn ehh iyi diyim ama vücut ısım hep 37,1 dünden beri düşmüyo :KK14:
eşim sabah gaza gelip bi parol koydu ağzıma bi bardakda suuuu...:KK53: yuttum artık hayırlısı :KK5::KK5:
sonra pet showa gittik ama hayal kırıklığına uğradım sadece 2 stantda kedi vardı.onlarıda alıp sevemiyosun zaten köpek sayısıda azdı :KK19::KK19: 15. düzenelenen bi fuar için hayal kırıklığına uğradım açıkçası . neyse gitmesem daha çok içimde kalacaktı :KK14: gelincede bıraz uyumuşum eh fena değilim senın günün nasıldı? çlışmalar ne alemde acabaaa :KK23::KK23::KK23:

Bende çok merak ediyorum kimlerden sevindirici haber alıcaz ki umarım listede adı olan herkes hamileyim diye inletir bu topiği :)) Amin... :KK16:

bende iyiyim canım bugün pek birşey yapmadım evdeydim. Bizim çalışmaları sorarsan daha yok birşey.Senin çalışmlar aksamamıştır inş gripten dolayı.

kızlarr bakın bu benim oğlummmm:nazar::nazar::nazar::nazar:

Eklentiler

• $SDC10043.jpg
    $SDC10043.jpg
    9,2 KB · Görüntüleme: 50
bende iyiyim canım bugün pek birşey yapmadım evdeydim. Bizim çalışmaları sorarsan daha yok birşey.Senin çalışmlar aksamamıştır inş gripten dolayı.

canım çalışmalar hayal oldu bizde :KK19: önce eşim sonra ben maşallah bu aralar pek bi sakiniz ... o yüzden bu aydan umudum yok tatlım meryem anamıyım ben dimi yani ( töbe töbe taş olcam şimdi:KK30: )

canım çalışmalar hayal oldu bizde :KK19: önce eşim sonra ben maşallah bu aralar pek bi sakiniz ... o yüzden bu aydan umudum yok tatlım meryem anamıyım ben dimi yani ( töbe töbe taş olcam şimdi:KK30: )

Hayırlısı canım.Herşeyi zaman gösterecek beklemek lazım.

hayvanlardan bahsedince dayanamadım şımarıklık yaptım kusura bakmayın artık :KK35:

Yok canım ne şımarıklığı kedilere ben bitiyorum.Bazen bende alsam mı diyorum.Ama benim eşim sevmiyor malesef.Birde bakma sorunu var bazen evde kimse olmuyor.

ayyyy ama bu çok tatlı bişi yaaa:KK16::KK16:

evett hem tatlı hemde tatlıya bayılıyo teyzeleri...
hangı marka olursa olsun çikolota paketi görünce deliriyo bi an önce açıyım da ona da veriyim diye kucağımdan inmiyo kuzum:KK1:

hangı marka olursa olsun çikolota paketi görünce deliriyo bi an önce açıyım da ona da veriyim diye kucağımdan inmiyo kuzum:KK1:

Bak benimde bir kedi alasım geldi şimdi.Onlarla ilgilenmek çok hoş oluyor.Ailenin bir ferdi gibi.Canı sıkılmaz insanın hiç.

Yok canım ne şımarıklığı kedilere ben bitiyorum.Bazen bende alsam mı diyorum.Ama benim eşim sevmiyor malesef.Birde bakma sorunu var bazen evde kimse olmuyor.
ben de aynennnn:KK16:
çok istiom bi kedim olsun evde die ama eşim pek yanaşmıo.sever aslında kedileri ama evde bakma fikri ona uzak.ilk başlarda ben de düşünüodum koltukları tırmalar bozar falan die, ama napiim ya örtü falan sererim.ay keşke bi kedim olsa:KK31:
yerim ki ben onuuuuuu:nazar:

bu arada çiko dedin de canım istedi:KK1:

canım en önemlisi evde uzun süre yalnız kalmak zorunda olması biz çalışan çiftler için çok zor oluyo... onun için daha da zor bizimki artık çok bunalmıştı, sabah çıkıyoruz akşam eve geldiğimizde bize tavır alıyodu :KK30: çok iyi karar vermek lazım onlarda bi birey sonuçda ben kesinlikle çok zeki olduklarını düşünüyorum herşeyi çok iyi anlıyoLAR:KK9:

canım en önemlisi evde uzun süre yalnız kalmak zorunda olması biz çalışan çiftler için çok zor oluyo... onun için daha da zor bizimki artık çok bunalmıştı, sabah çıkıyoruz akşam eve geldiğimizde bize tavır alıyodu :KK30: çok iyi karar vermek lazım onlarda bi birey sonuçda ben kesinlikle çok zeki olduklarını düşünüyorum herşeyi çok iyi anlıyoLAR:KK9:

Aynen zeki hayvanlar bence. bende o yüzden alamıyorum.Sonuçta o da can ve tek akşama kadar sıkılır.İhtiyaçlarını göremez.Birinin yanında olması gerekir.

X