"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

gitmedim dr a ilk defa oldu die yine olursa erken gidebilirimm....ewt olsunda 13ü olsun farketmess :)) bu arada o uzayan akıntı ne demek bende emrak ediyorum yumurtlama günü diolar bide çatlama diolar anlamıyorum ne zaman çatlıo ne zmn birlikte olmak gerekir

inşallah tekrarlamaz canım

bende çooook istiyorum we şu hamile kıyafetlerine bayılıyorum özellikle karnında bebek resmi olanlara...ilk düşündüğüm ay beşik bile bakmaya başladım hemen olur sanmıştım :)) 2 ay olmadı bu 3.ayımmm bakalımm inş. hepimizin olsunn artıkk

15 gün sonra gelmesi stresle veya hava değişimiyle falan alakalıdır heralde:KK31:

şu akıntı olayını da denemedim ben hiç,çok acemi gördüm kendimi:KK1:ben 8-10-12-14 gitmeye devam ediim en kolayı bu:KK60:

bugün bi gömlek aldım kendime xs, sonra da düşündüm hamile kalırsam sığar mıyım acaba içine die.şimdi gittim giydim göbek kısmına da bişiler sokuşturdum çok tatlı oldu beeee,hadi artık bu ay gel bebişimmmmmm:KK31:

inş bizi bekletmesinler artık:KK49::KK49:

ben de çok iyi bilmiyorum hangı manaya geldiğini sadece çok çalış anlamına geliyo onu biliyorummm:KK9::KK9::KK9: o yüzden çok iyi yapmışsın canım:KK9::KK9::KK9: gelsin bebişlerrrr :KK49::KK49::KK49::KK49:

ya oldu yada olmak üzere demek canım bugünü değerlendirmiş sin zaten yarını da değerlendir sen yarın da olabilir yumurtlama
bilmiyorum kızlar ama siklusum 24-25 gün arası değişiyo.. ve bugün 10. günümdü sanırım yumurtladım:KK9::KK9::KK9:
ama şimdi diyorum ki birazdan yine çalışma mı yapsak hani garanti olması babında:KK17::KK19::KK19::KK19:

2 gün arayla ilşki öneriolar daha kaliteli sperm oluomuş :) 10-12-14-16 deneyinn diyorummm ben

bilmiyorum kızlar ama siklusum 24-25 gün arası değişiyo.. ve bugün 10. günümdü sanırım yumurtladım:KK9::KK9::KK9:
ama şimdi diyorum ki birazdan yine çalışma mı yapsak hani garanti olması babında:KK17::KK19::KK19::KK19:

Spermler 3 güne kadar yaşıyor zaten bence gerek yok ama yarında çalışma olursa garanti olur.

bence de üstüste yapmak sperm kalitesini azaltır,mantıken de öle aslında.çok beklemek de ii diilmiş,çok ara vermek yani,ama o zaman noluo ona kafam basmıo bekledikçe daha yoğun olur spermler,daha ii olmaz mı yani:44:

komşu ekim topiğine:KK19: de şöleee bi göz attım :111: orda da yok henüz bebiş haberi kızlar :KK19:

Spermler 3 güne kadar yaşıyor zaten bence gerek yok ama yarında çalışma olursa garanti olur.
olsun ölenlerin yerine göndersem fena olmaz orduyu çoğaltmak lazım:KK9::KK9::KK9: şaka bir yana kızlar ilk ayı saymazsak(çünkü yumurtlama günlerinde çalışma olmamıştı)bu benim 3. deneme ayım. ve ne bileyim sanki psikolojik olarak çok çalışınca garanti olacakmış gibi geliyo. ama sonuçta tek bir sperm döllüyor.:KK19:

bence de üstüste yapmak sperm kalitesini azaltır,mantıken de öle aslında.çok beklemek de ii diilmiş,çok ara vermek yani,ama o zaman noluo ona kafam basmıo bekledikçe daha yoğun olur spermler,daha ii olmaz mı yani:44:

hareket kabiliyetleri azalıyo galiba...

bir de ekim ayınınhamiş adaylrı çok sabırlı ben olsam yapmıştım testi 1-2 gün kala

bir de ekim ayınınhamiş adaylrı çok sabırlı ben olsam yapmıştım testi 1-2 gün kala

yok yaaa ben yapmam illa günümü beklerim. bu ay hatta acayip umutluydum, günümde sabahtan gelmedi o gün akşam test aldım eve geldim yapiim die bi baktım ki:KK50:50:KK50:

hmmm aralarında çok da fark yok yani:26:

aman yaa valla aslında kasmamamız lazım kendimizi, zevkini çıkarmak lazım(yapabilene işte...)
ayyy benim bu akşam başlayasım vardı ama eşim geç gelicek yaaaaa, kimbilir 1de mi geliiir 2de miii onu mu beklicem şimdi öffffff

sabahı değerlendir canım daha verimli olur hemde ...:KK19:

bencede adet günü gçmeden asla test yapmayın derim hayal kırıklığıı kötü bişii

X