"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

ben de aynennnn:KK16:
çok istiom bi kedim olsun evde die ama eşim pek yanaşmıo.sever aslında kedileri ama evde bakma fikri ona uzak.ilk başlarda ben de düşünüodum koltukları tırmalar bozar falan die, ama napiim ya örtü falan sererim.ay keşke bi kedim olsa:KK31:

yerim ki ben onuuuuuu:nazar:

bu arada çiko dedin de canım istedi:KK1:

koltuklar parkeler işin cabası, ne kadar temizlersen temizle kıyafetlerinde mutlaka tüy olma riski çok yüksek. biz veterinere gittiğimizde bizim gibi çiftlerle karşılaşıyoduk onların üstü tüy bizde tüy...anlıcan cinsi yaşı tüy uzunluğu ne oluras olsun bu olaydan kaçış yoookkkk:44:
çiko mu ay aklıma avrupa :KK9::KK9: yakasındaki burhanın bana mı ağlıyosun ki çikoooo deyişi geldi ne alaka dimi

koltuklar parkeler işin cabası, ne kadar temizlersen temizle kıyafetlerinde mutlaka tüy olma riski çok yüksek. biz veterinere gittiğimizde bizim gibi çiftlerle karşılaşıyoduk onların üstü tüy bizde tüy...anlıcan cinsi yaşı tüy uzunluğu ne oluras olsun bu olaydan kaçış yoookkkk:44:
çiko mu ay aklıma avrupa :KK9::KK9: yakasındaki burhanın bana mı ağlıyosun ki çikoooo deyişi geldi ne alaka dimi

bilmez miyim cnm biz eşimle nişanlıyken bi kedileri vardı bahçede besledikleri.ara sıra eve de alırlardı aynen seninkine benzer uzun beyaz tüylü. avuç avuç tüy dökülürdü kedicikten:KK50:
zorlukları çok ama benim onlara olan sevgim zorluklarını yener beeeeeeee:KK16:bildiğin aşk yaşıyorum yani başka türlü tarifi yok kedilerde aramdaki ilişkinin:KK34:

kızlarr hani bi reklam varya izlemişsinizdir mutlaka tıkalı buruna b.... diye
sürekli onu söylüyorum evde kendi kendime urnum tıkandıkça ,,, ordaki ufaklıklara bitiyorum ben bi tanesi şey diyodu galiba '''' o anne buraya gelicek arkadaş '''' bizde o bebek buraya gelicek arkdaş diyelim bari:KK49:

sürekli onu söylüyorum evde kendi kendime urnum tıkandıkça ,,, ordaki ufaklıklara bitiyorum ben bi tanesi şey diyodu galiba '''' o anne buraya gelicek arkadaş '''' bizde o bebek buraya gelicek arkdaş diyelim bari:KK49:

Evet eninde sonunda o bebek buraya gelecek:KK49:

inşallah canım inşallahhhh

bilmez miyim cnm biz eşimle nişanlıyken bi kedileri vardı bahçede besledikleri.ara sıra eve de alırlardı aynen seninkine benzer uzun beyaz tüylü. avuç avuç tüy dökülürdü kedicikten:KK50:
zorlukları çok ama benim onlara olan sevgim zorluklarını yener beeeeeeee:KK16:bildiğin aşk yaşıyorum yani başka türlü tarifi yok kedilerde aramdaki ilişkinin:KK34:

ay ne güzel ben kedileri seven insanları çookkkk severim :KK9::KK9::KK9: benimde öyle içim gidiyo o güzelliklerini görünce ama arkadaşlar kolay kolay pas vermiyolar, dün dışarda otururken bi köpeğe bir kaç lokma verdim ayağımın dibine uzandı hemen sahiplendi sanki beni bi hoş oldum :KK16::KK16: pisilerde ara ki bulasın:KK50::KK50:

:KK28: topluca gelsinler ama topikdeki herkese birer adetten bakalım kaç bebişe ihtiyacımız varrrr....??????

47 şimdilik işimizi görür haa daha fazla gelmek isterlerse aman ne ala buyursunlar gelsinler...:118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118:

Son düzenleme:
kızlar 1 ekimdi ama ben adetimden 15 gün sonra tekrar adet oldum şok oldum hatta konuda açtım yerleşme kanaması olsun dedim ama değilmişş şimdi tekrar denemelerdeyim adetimde bi sorun olmazsa 13 ekim olur heralde karıştı benim işler :) 15 gün sonra adet nedendirki warmı bilennn

ay ne güzel ben kedileri seven insanları çookkkk severim :KK9::KK9::KK9: benimde öyle içim gidiyo o güzelliklerini görünce ama arkadaşlar kolay kolay pas vermiyolar, dün dışarda otururken bi köpeğe bir kaç lokma verdim ayağımın dibine uzandı hemen sahiplendi sanki beni bi hoş oldum :KK16::KK16: pisilerde ara ki bulasın:KK50::KK50:

dimi yaa ne burnu havada hayvanlar şu kediler:KK9::KK9:olsun ben onların o burnunu ısırırım kiii:KK16:

yaa ateş ölçmeyi deneyeniniz oldu mu hiç?:26:gerçi ben ona uyamam heralde yaa her gün aynı saatte mi ölçmek lazımmış neymiş..

kızlar 1 ekimdi ama ben adetimden 15 gün sonra tekrar adet oldum şok oldum hatta konuda açtım yerleşme kanaması olsun dedim ama değilmişş şimdi tekrar denemelerdeyim adetimde bi sorun olmazsa 13 ekim olur heralde karıştı benim işler :) 15 gün sonra adet nedendirki warmı bilennn

stresten olabilirmi acaba?

stres gibi birçok etken olabilir canım.inş bu sefer olur .

dimi yaa ne burnu havada hayvanlar şu kediler:KK9::KK9:olsun ben onların o burnunu ısırırım kiii:KK16:

yaa ateş ölçmeyi deneyeniniz oldu mu hiç?:26:gerçi ben ona uyamam heralde yaa her gün aynı saatte mi ölçmek lazımmış neymiş..

ben 2 yada 3 gün ölçtüm sonra dayanamadım :KK17: her gün aynı saatte yataktan kalkmadan bazal vücut ısını ölçüyosun diye biliyorum topiklerde çok okudum bazılarında işe yaramış bazılarıda hiç fayda görmemiş arışık bi konu bence :26:

olabilirmi bilemicem çokta streste deildim ama hayırlısı topic in ilk hamilesi olamıcam :p

kızlar selam bugün ilk defa yumurta akı gibi uzayan akıntımı bu kadar net gördüm çünkü daha önce hiç dikkat etmiyodum eşimi hemen öğlen esir aldım :KK9: yalnız bu akıntı yumurtlama oldu mu ,olacak mı demek araştırdım ama tam net bi bilgi yok:SSS

Son düzenleme:
kızlar selam bugün ilk defa yumurta akı gibi uzayan akıntımı bu kadar net gördüm çünkü daha önce hiç dikkat etmiyodum eşimi hemen öğlen esir aldım :KK9: yalnız bu akıntı yumurtlama oldu mu ,olacak mı demek araştırdım ama tam net bi bilgi yok:SSS

ya oldu yada olmak üzere demek canım bugünü değerlendirmiş sin zaten yarını da değerlendir sen yarın da olabilir yumurtlama

ben de çok iyi bilmiyorum hangı manaya geldiğini sadece çok çalış anlamına geliyo onu biliyorummm:KK9::KK9::KK9: o yüzden çok iyi yapmışsın canım:KK9::KK9::KK9: gelsin bebişlerrrr :KK49::KK49::KK49::KK49:

gitmedim dr a ilk defa oldu die yine olursa erken gidebilirimm....ewt olsunda 13ü olsun farketmess :)) bu arada o uzayan akıntı ne demek bende emrak ediyorum yumurtlama günü diolar bide çatlama diolar anlamıyorum ne zaman çatlıo ne zmn birlikte olmak gerekir

15 gün sonra gelmesi stresle veya hava değişimiyle falan alakalıdır heralde:KK31:

şu akıntı olayını da denemedim ben hiç,çok acemi gördüm kendimi:KK1:ben 8-10-12-14 gitmeye devam ediim en kolayı bu:KK60:

bugün bi gömlek aldım kendime xs, sonra da düşündüm hamile kalırsam sığar mıyım acaba içine die.şimdi gittim giydim göbek kısmına da bişiler sokuşturdum çok tatlı oldu beeee,hadi artık bu ay gel bebişimmmmmm:KK31:

X