"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

amin canım Rabbim kimseye vermesin inşallah neyseki ağrım biraz hafifledi çok şükür ama midem çok fenaaa :2: dr ağrı kesici verip yolluyo canım
ayy iyi hafiflediyse sevindim ılık bi duş falan al.. ayağa kalkma dinlen bol su iç.. doğru söylüyosun aslında.. ilacı yazıp gönderiyorlar..

zerbascım kaç günde bir regl oluyosun.. eğer 28 de bir ise yakalamışsındır..ama keşke 2 kez değil daha fazla yapsaydınız be canım garanti olması açısından.. akıntına baktın mı hiç uzayan akıntı olursa o günü değerlendiricez biliyosun mutlaka.. inş olmuştur döllenme.. hem ovu testinin koyu çıktığı zamanında da yapmışsın..

cnm 25 günde bir oluyorm ben...adetim bittiğinde bir gün sonra acayip hasta oldum..2-3 gün yattm..testleri yaptım allahtan çok hafif çizgi çıktı..koyu çizgileri iyileştikten sonra gördüm zaten hastalıktn böle koyu çizgiyi gördüğüm günlerde anca yapabildm..uzayan akıntıyı gördüğüm akşam ilişki oldu cnm uzayan akıntıyı takip ediyrm her zamn..cnm Allah istediği zamn olur ne yaparsn yap..Allahım diyorm inş bu ay nasip etmişsindr bana diye..eldn ne gelir başka...

Aslında var uyku sürekli wc..Bide bel apğrısı ama yinede kendimi umutlandırmak istemiyorum

iNŞALLAH CANIMMMM ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP EDER İNŞALLAHHHHHHHHH

SENDE YAPDA BİZDE TEYZECİK OLALIM =))))

kızlarr müjdee eşim hamileee.:KK9: karbonat testini ben yaptım köpürmedi.. eşime yaptırdım köpürdü:KK53:

karbonat testine göre bizim çeşme de hamileydi canım geçen ay bende yaptım köpürdü, sonra suya yaptım oda köpürdü :)))

Selam kızlar ben biraz daha kötüleştim yorgan döşek yatıyorum valla...esim de elinde bı derece ateşime bakıyor sürekli.biraz yükseldiğini görse tikicak parolu agzima
popp sanada geçmiş olsun canım öpünce geçti tabi sanada bence okyanus suyu kullanabilirsin burnun tıkalı ise hala nihayetinde tuzlu su ile aynı mantık bi zararı olmaz bence:94:
bu arada zerbascığımada katılıyorum vagınal duşa hayırrrrEn Büyük KK

çok geçmiş olsun dicecim, hafta sonu iyice dinlen umarım biran önce atlatırsın :KK43:

canım sağolasın öptün bulaştırdın bana da :2::2::2::KK9::KK9::KK9:

evet canım okyanus suyu tuzlu su aynı ve kullanıyorum zaten canım ama açmıyo malesef:KK43: sadece o bölgeyi yıkıyo.. ben de zararlı olduğunu bile bile ot..vıne sıktım.. napiiim o çok iyi açıyo :KK9:

saba da geçmiş olsun canım pc başında olduğumuzu bilmesem bulaştırdın aynı virüs diycem ateşim çıktı benim de biraz :2:

poppcum sanada geçmiş olsun ateş olayına dikkat edin, umarım biran önce toparlanırsınız :KK43:

sanırım 13 ekim adet günümm bakalımmm bu ayda mı hüsran olcak yoksa bebişimm gelcekmi hayırlısı diyorumm en kısa zamanda anne olmak dileğiyle.......

ii akşamlar kızlarr
az önce bi haber okudum da sonra geçmişine döndüm bunu buldum sizle de paylaşıyım dedim:KK60:
Gazeteler.be : Duvar delip hamile brakt

arkadaş biz uğraşıoz uğraşıoz olmuo millet şu halde nası hamile kalıo yaaa.bi de bunların çocukları üstün zekalı olmuş bugünkü haberlerde öle dio:KK53:

sanırım 13 ekim adet günümm bakalımmm bu ayda mı hüsran olcak yoksa bebişimm gelcekmi hayırlısı diyorumm en kısa zamanda anne olmak dileğiyle.......

Senin bat 1 ekim değil miydi canım.İnş bebiş gelir kafana takma canım fazla.sadece umudunu kesme.

kızlarrrrrr virüs kaynağınızzzz geldiiii i:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
kızlarr müjdee eşim hamileee.:KK9: karbonat testini ben yaptım köpürmedi.. eşime yaptırdım köpürdü:KK53:

uykumdan uyanmışım uyku sersemı mesajları okuyorum kabus görüyorum zannettim valla popp allah senin iyiliğini versin canım yaaaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ii akşamlar kızlarr
az önce bi haber okudum da sonra geçmişine döndüm bunu buldum sizle de paylaşıyım dedim:KK60:
Gazeteler.be : Duvar delip hamile brakt

arkadaş biz uğraşıoz uğraşıoz olmuo millet şu halde nası hamile kalıo yaaa.bi de bunların çocukları üstün zekalı olmuş bugünkü haberlerde öle dio:KK53:

ya koptum valla ya bu ne azim arkadaşlar...:KK53::KK53::KK53:

X