"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

zerbascım nerdesin kaç gündürrr... batımıza az kaldııı :KK53:

ay cnm benim geçmiş olsun geçmişi okudum hastalanmışsın..kendine dikkat et lütfen tatlım..bugünler çok önemli..mümkünse ilaç kullanma..kullanacksn yarım parol kullan benim yengem hemşire bana öle dedi..evt az kaldı...göğüslerim şiş felan ama ben adet öncesi yaşıyorm böle şeyler valla ondn alamıyorm hamile miyim değil miyim..diyorm bi farkı bişey olsada anlasm..sende durumlr nası..test yapsam ne zamn çıkar acaba.

kızlr ne hurafe şeyler sölüyosunuz böle..lütfen bana kızmayın ama yok şunla yıka kız şunla yıka erkek.....

herşeyden önce VAJİNAL DUŞ yok.....kesinlikle banyo yaparkende yapmıyorsunuz...
birçok kadın pis hisseder kendini fakat çok yanlış..
birçok hastalığa sebebiyet veriyor vajinal duş..hangi doktora sorarsanz sorun aynı cvp alırsınız..
ilişki sonrası hele böle yapıyoszn hiç gebe kalmazsnz...
vajina kendi kendini temizleme özelliğine sahip zaten..
lütfen yazdıklarıma kulak verin....

Selam kızlar ben biraz daha kötüleştim yorgan döşek yatıyorum valla...esim de elinde bı derece ateşime bakıyor sürekli.biraz yükseldiğini görse tikicak parolu agzima
popp sanada geçmiş olsun canım öpünce geçti tabi sanada bence okyanus suyu kullanabilirsin burnun tıkalı ise hala nihayetinde tuzlu su ile aynı mantık bi zararı olmaz bence:94:
bu arada zerbascığımada katılıyorum vagınal duşa hayırrrrEn Büyük KK

Son düzenleme:
kızlr ne hurafe şeyler sölüyosunuz böle..lütfen bana kızmayın ama yok şunla yıka kız şunla yıka erkek.....

herşeyden önce VAJİNAL DUŞ yok.....kesinlikle banyo yaparkende yapmıyorsunuz...
birçok kadın pis hisseder kendini fakat çok yanlış..
birçok hastalığa sebebiyet veriyor vajinal duş..hangi doktora sorarsanz sorun aynı cvp alırsınız..
ilişki sonrası hele böle yapıyoszn hiç gebe kalmazsnz...
vajina kendi kendini temizleme özelliğine sahip zaten..
lütfen yazdıklarıma kulak verin....

Vajınal duş kesinlikle zararlı sana katılıyorum.y geni taşıyan spermler alkali x taşıyanlar ise asidik ortamda daha iyi hareket ediyorlarmış.onunla alakalıymış yani.BEnce hiç böyle şeylere girişmemek lazım .Hayırlısı ne ise o olsun kız erkek farketmez.

Son düzenleme:
Selam kızlar ben biraz daha kötüleştim yorgan döşek yatıyorum valla...esim de elinde bı derece ateşime bakıyor sürekli.biraz yükseldiğini görse tikicak parolu agzima
popp sanada geçmiş olsun canım öpünce geçti tabi sanada bence okyanus suyu kullanabilirsin burnun tıkalı ise hala nihayetinde tuzlu su ile aynı mantık bi zararı olmaz bence:94:

geçmiş olsun canım daha iyileşemedin mi canım.burun açmak için eczanelerde satılıyor serum fizyolojik te kullanabilirsiniz.Onunda mantığı aynı tuz içeriği var:)

canım bana mantıksız geldi bunlarla yıkadığın zaman vajen florasını bozar ve spermler yumurtaya doğru ilerlerken ölür..

Belki aslı olabilir ama önce sağlığımız önemli hiç bir şekilde vajinal duş yapılmaması lazım.Enfeksiyon oluşabilir.Koruyucu tabakaya zarar veriliyor sonuçta.

geçmiş olsun canım daha iyileşemedin mi canım.burun açmak için eczanelerde satılıyor serum fizyolojik te kullanabilirsiniz.Onunda mantığı aynı tuz içeriği var:)

sağol canım hala bi öyleyim bi böyle dün güya dinlenicektim şehir dışından arkadaşlar gelmişler hepsi toplanmış hadi bi gidelim 5 dakika uğrar çıkarız dedim arkadaşımın ufaklığını görünce dayanamadım kaldım biraz ( o zeytin gözleri düşündükçe hala bi hoş oluyorum :nazar:) zaten bi ay önceki atağımdada dinlendim bol bol ama sonuç yine iki farklı antibiyotikle düzeldim. benim burnum bu aralar kendine göre takılıyozaten bir saat tıkalı sonra açılıyo... garip yani :KK25: bende olayı akışına bıraktım:KK9::KK9:

eeee hiç hamiş haberi yok mu yahuuuu?

Son düzenleme:
benim burnum bu aralar kendine göre takılıyo bir saat tıkalı sonra açılıyo... garip yani :KK25: bende olayı akışına bıraktım:KK9::KK9:

Çok bunaltmadığı sürece kendi başına takılsın boşver cnım.İnş biran önce iyileşirsin.Bu sıra grip salgını var galiba yakınlarımdan da çok grip olan var.

Çok bunaltmadığı sürece kendi başına takılsın boşver cnım.İnş biran önce iyileşirsin.Bu sıra grip salgını var galiba yakınlarımdan da çok grip olan var.

tam mevsım geçişleri onunda etkisi var bence ... benim eşimin gripten etkilendiğini bu kadar sürede hiç görmemiştim,,kocışım resmen sallandı bu sefer bende öyle olunca demiştim zaten bu virus çok dirençli galiba diye doğru çıktı:KK4:

geçmiş olsun kızlar
benimde gece böbrek sancım tuttu taş varda ve midem fenalarda of ki ne off ilaçta kullanamıyorumm oturup ağladım valla gece :2:

geçmiş olsun kızlar
benimde gece böbrek sancım tuttu taş varda ve midem fenalarda of ki ne off ilaçta kullanamıyorumm oturup ağladım valla gece :2:

geçmiş olsun canım dha önce taş düşürdüysen bilyosundur belki bol bol su içki atılabilecek boyuttaysa taş bi an önce düşsün
taş ağrısı hiç çekmedim ama çooookkk zor olduğunu biliyorum eee nasıl geçck böleeee dayanabilcekmisin ?

geçmiş olsun kızlar

Sana da geçmiş olsun canım dayanman zor çok kötü oluyormuş taş düşürmek.Taş biran önce düşerde sende kurtulursun bu dertten inş

geçmiş olsun canım dha önce taş düşürdüysen bilyosundur belki bol bol su içki atılabilecek boyuttaysa taş bi an önce düşsün
taş ağrısı hiç çekmedim ama çooookkk zor olduğunu biliyorum eee nasıl geçck böleeee dayanabilcekmisin ?

evet canım daha öncede düşürmüştüm bol bol su içiyorum ama geceden beri hiç azalmadı ağrısı :KK25: dünden beri bi de yandan kasıklarıma vuruyo ağrısı sol tarafım felç :) tek ilacı buscopan plus ağrı için o da kasları gevşetiyo ve regl olunca alınıyo şimdi onu da içemem ağrım ve ben başbaşayız artık

canım sağolasın öptün bulaştırdın bana da :2::2::2::KK9::KK9::KK9:

evet canım okyanus suyu tuzlu su aynı ve kullanıyorum zaten canım ama açmıyo malesef:KK43: sadece o bölgeyi yıkıyo.. ben de zararlı olduğunu bile bile ot..vıne sıktım.. napiiim o çok iyi açıyo :KK9:

saba da geçmiş olsun canım pc başında olduğumuzu bilmesem bulaştırdın aynı virüs diycem ateşim çıktı benim de biraz :2:

ay cnm benim geçmiş olsun geçmişi okudum hastalanmışsın..kendine dikkat et lütfen tatlım..bugünler çok önemli..mümkünse ilaç kullanma..kullanacksn yarım parol kullan benim yengem hemşire bana öle dedi..evt az kaldı...göğüslerim şiş felan ama ben adet öncesi yaşıyorm böle şeyler valla ondn alamıyorm hamile miyim değil miyim..diyorm bi farkı bişey olsada anlasm..sende durumlr nası..test yapsam ne zamn çıkar acaba.
tşk canım.. almıyorum ilaç sprey dışında:KK43: ben de durumlar aynı kasığımda ağrı var ama bende de İYE vardı daha önce ondan galiba diyorum çok sık idrara çıkıyorum bi de WC de yatıcam artık:KK9: test yapsak daha çıkmaz yerleşme vs 10 günü geçiyo ben 2 gün kala bi yapıcam bakalım:)

Son düzenleme:
geçmiş olsun kızlar
canım geçmiş olsun çok zormuş o ağrı çekmedim hiç.. Allah kimseye vermesin.. bi dr a gittin mi

kızlarr müjdee eşim hamileee.:KK9: karbonat testini ben yaptım köpürmedi.. eşime yaptırdım köpürdü:KK53:

tşk canım.. almıyorum ilaç sprey dışında:KK43: ben de durumlar aynı kasığımda ağrı var ama bende de İYE vardı daha önce ondan galiba diyorum çok sık idrara çıkıyorum bi de WC de yatıcam artık:KK9: test yapsak daha çıkmaz yerleşme vs 10 günü geçiyo ben 2 gün kala bi yapıcam bakalım:)[/QUOTE]

ay cnm inş hamilesindri...bende bi belirti yok dediğim gibi zaten umutlu değilim...olursa şok olurum yani...ben anlamıyorm 12. gün 13.gün 14.gün 15.gün koyu çizgi gördm teste..sonraki gün silikleşti sence ne zaman çatladı yumurtam..12.ve 14.gün sadece ilişki oldu tutar mı bilmem 6 gün kaldı adetime...ondan dolayı diyrm 10 gün sonra test yapsam çıkıyo biliyrm ama nasıl hesaplayacm ne zamn yumurtluyrm anlamadım:KK1:

canım geçmiş olsun çok zormuş o ağrı çekmedim hiç.. Allah kimseye vermesin.. bi dr a gittin mi

amin canım Rabbim kimseye vermesin inşallah neyseki ağrım biraz hafifledi çok şükür ama midem çok fenaaa :2: dr ağrı kesici verip yolluyo canım

evet canım daha öncede düşürmüştüm bol bol su içiyorum ama geceden beri hiç azalmadı ağrısı :KK25: dünden beri bi de yandan kasıklarıma vuruyo ağrısı sol tarafım felç :) tek ilacı buscopan plus ağrı için o da kasları gevşetiyo ve regl olunca alınıyo şimdi onu da içemem ağrım ve ben başbaşayız artık

güzelim çokkk geçmişler olsun..popp da hastalandı nazar mı değdi bize:nazar::nazar::nazar:
bende geçen ayda aynen senin gibi oldum adetime bir hafta var ateşli bir hastalığa yakalandım anneme de atlattım...
annem hastaneye gitti bi sürü ilaç serum verdi anca iyileşti
ben belki hamileyim diye yattım ilaç içmedim düşün öle atlattım
geçen ay hamilelik adına bütün belirtileri yaşadım sonuuç fos....
üzerine ilaçsız atlattım hastalığı okadar da ağrı çabası..
çokkk geçmiş olsun tekrar...inş bebişin erkenden gelir bekletmz seni:KK49::nazar:

ay cnm inş hamilesindri...bende bi belirti yok dediğim gibi zaten umutlu değilim...olursa şok olurum yani...ben anlamıyorm 12. gün 13.gün 14.gün 15.gün koyu çizgi gördm teste..sonraki gün silikleşti sence ne zaman çatladı yumurtam..12.ve 14.gün sadece ilişki oldu tutar mı bilmem 6 gün kaldı adetime...ondan dolayı diyrm 10 gün sonra test yapsam çıkıyo biliyrm ama nasıl hesaplayacm ne zamn yumurtluyrm anlamadım:KK1:
zerbascım kaç günde bir regl oluyosun.. eğer 28 de bir ise yakalamışsındır..ama keşke 2 kez değil daha fazla yapsaydınız be canım garanti olması açısından.. akıntına baktın mı hiç uzayan akıntı olursa o günü değerlendiricez biliyosun mutlaka.. inş olmuştur döllenme.. hem ovu testinin koyu çıktığı zamanında da yapmışsın..

Son düzenleme:
X