"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Aaa ne güselll benden 1 gün snrasın..Canımm inşallahh hepimiz hamileyimmmmmmm derizzzzzz bu ay =)

Belirti var göğüslerimde hassas çok acıyo.Birde bel ağrısı var şuanlık

ii akşamlar kızlar,ay bi kere girdim sonradan bi türlü fırst bulamadım buraya uğramaya
ben hamileyken de hissetmemiştim ki bi meleğimin olduğunu karnımda.herkes hissedemez bence.olumsuz düşünme cnm,ayrıca illa ovülasyon gününde hamile kalıcaksın die bi şey de yok yani sadece şansı daha yüksek içini ferah tut
çok geçmiş olsun.burnuna tuzlu su yap,sıcak su buharına tut sıcak şeyler içmeye çalış bol bol,ilaç almadan rahatlamaya çalış öncelikle
inş. en kısa zamanda kavuşursun bebişine.ben de bayadır kullanıom folik, kaç ay oldu kimbilir:44:

selam canımmm
ben henüz reglim hala,son günü yani bugün. Yarından sonra çalışmalara tam gaz devam

bence boşver testi falan biraz daha sabret

Aaa ne güselll benden 1 gün snrasın..Canımm inşallahh hepimiz hamileyimmmmmmm derizzzzzz bu ay =)

Belirti var göğüslerimde hassas çok acıyo.Birde bel ağrısı var şuanlık
amin canım yaa ümitsizim ama yine de belirtilere takılmadan edemiyorum.. inşallah bir gün arayla ya da aynı gün belki de haber veririz

Son düzenleme:
Evettt OLUMSUZDA OLSA YAZICAMMM BURAYA CANIMMMMMMM....AMA VARYA BEN HATA ETTİM GALİBA İNTERNETTEKİ OVULASYON GÜNLERNDE DENEDİKKK......BİLEMİYORUMMM

Evettt OLUMSUZDA OLSA YAZICAMMM BURAYA CANIMMMMMMM....AMA VARYA BEN HATA ETTİM GALİBA İNTERNETTEKİ OVULASYON GÜNLERNDE DENEDİKKK......BİLEMİYORUMMM
inş canım:))) niye ki... ben de öyle yaptım ama...

Son düzenleme:

neye göre takip yapmak lazım ki acaba?ben ortalama 25 günde bi regl oluom bi yerde doktorun biri adetinizden sonraki 8.-10.-12.-14.günlerde deneyin yazmış.bunu uygulıcam bu ay ben.

neye göre takip yapmak lazım ki acaba?ben ortalama 25 günde bi regl oluom bi yerde doktorun biri adetinizden sonraki 8.-10.-12.-14.günlerde deneyin yazmış.bunu uygulıcam bu ay ben.
canım ben de 25 te bir oluyorum ben uyguladım o dediğin yöntemi ama kaç aydır tutmadı.. kısmet nasipn meselesi galiba bu işler.. rabbimiz istese olucak inş hayırlı bir zamanda.. inş sende işe yarar

bizde çalışmalara başladık ovulasyon testide yapıyorum baklaım sonuç ne olucak hepimizn istiyorum bebişimin sanal kardeşleri

Kızlar bünyeye göre değişiklik gösterebiliyormuş ya o yüzden söledimm doğru sonuç vermeyebilir die...ama ne biliyimm ben önceki 2 hamileliğimde de öle denemiştimm ilk defa geçen ay kalamadımm...şimdide korkmaya başladımmmm neden hamile kalamadım die ama ilaç kullanıorumm o engell olur mu acep

kızlar ben 6 aydır şöle adet oluorummm

18 nisan
16 mayıs
14 haziran
13 temmuz
9 ağustos
6 eylül

bu ay 3 ekimmmm

???????????????????????????????????????????

canım ben de 25 te bir oluyorum ben uyguladım o dediğin yöntemi ama kaç aydır tutmadı.. kısmet nasipn meselesi galiba bu işler.. rabbimiz istese olucak inş hayırlı bir zamanda.. inş sende işe yarar

ben de geçen ay yarım yamalak uygulamaya çalıştım ama olmadı işte
ya bazen de düşünüom böle görev gibi yapınca da işin zevki çıkmıo ne biliim o yüzden mi olmuo acaba diom
ay aklıma garip garip şeyler takılıo ne biliim

aynen öle cnm hayırlı zamanını bekliyoruz artık hepimiz

Acaba hamilelik belli olur mu kanda diye sordum ama üstünden en az 10 gün geçmesi gerekiyor

senin adetlerin de düzenli gibi.hayırlısı cnm çok az kalmış bat'a ii haberlerini bekliozzz

Bakalımmmmm inşallahhhhhhhhhh hamileyizdirrrrrr hepimiz için dua edicemmmm başım döndü şuan

cnm gayet normall.. yani istikrarlı gitmişsin:)

cnm ben senden hamileymişsin gibi etki alıyorum, bunu her zmn hissetmiyorum ama:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…